Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЄгор
2957 Oracle

Єгор: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Єгор за походженням грецьке. Значення звучить як «землероб». За головною версією походить від імені Георгій, яке теж є давньогрецьким за походженням. Це ім'я має дуже сильну енергетику і за основною версією є одним з найпростіших чоловічих імен (просторічне).

Ім'я Єгор користувалося десять років тому неймовірною популярністю, особливо в Україні та Україні, однак, сьогодні воно використовується новоспеченими батьками куди рідше. Хоча воно має досить багатогранним позитивним значенням і відмінною сумісністю …

Ім'я Єгор: Значення і характеристика
Походження імені Єгордавньогрецьке
В коренічоловіче ім'я Георгій
буквальне трактування«землероб»
Споріднені іменаЮрій та Георгій
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Єгор як правило знаходиться на 10-13 позиціях і доводиться в російськомовних країнах на 29-31 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Єгорка, Гора, Горя, Жора

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Єгор:ім'я Єгор побічно є іменем- синонімом чоловічому імені Юрій, яке теж походить від Георгія. Останнє було відомим серед дворян XVII-XIX століть.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Єгор обіцяє дуже непростий і одночасно незвичайний характер. Вважається, що хлопчик, нарікають батьками при народженні ім'ям Єгор, коли виросте, повинен обов'язково обзавестися такими рисами як відповідальність, старанність, розсудливість, працьовитість.

За своєю суттю носій чоловічого імені Єгор, це завжди емоційна особистість, але вміє контролювати емоції так, як не вміє ніхто. У своїх діяннях він грунтується виключно на здоровий глузд і логіку. Емоціям Єгор ніколи дасть свободу, а якщо і буде готовий піти на таке, то тільки в самих крайніх випадках.

У той же час не можна не сказати і про те, що носій імені Єгор дуже сприйнятливі, чутливі і схильні до навіювань, і їх характер зазвичай сильно залежить від навколишньої атмосфери і виховання, яке дають батьки.

Переваги та позитивні риси:Єгор дуже старанний, і жоден носій цього імені ніколи не стане неробою або ледарем. Носії цього імені завжди досягають поставлених цілей і намагаються все справи доводити до кінця. А ще вони відповідальні, розсудливі і чесні.

Єгор погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, до тих особистостей, які намагаються його критикувати, і до тих, хто пробує їм маніпулювати. А ще Єгор ніколи не буде зв'язуватися з людиною, в якому хоч трохи сумнівається – принциповий в цьому плані.

Характер імені Єгор

Характер імені Єгор – один з найскладніших чинників, його вивчення присвятило себе досить велику кількість дослідників, але все в підсумку зупинилися на одному. Всі стверджують про те, що характер названого імечко Його хлопця буде цілком терпимим, якщо не сперечатися з його господарем. У суперечках ж проявляється завжди його справжній характер, можна сказати, другий, агресивний і безкомпромісний.

Крім того, характер цього ймення може наділити і купою протидіючих одна одній характеристик. Наприклад, це уважність і справедливість, які протидіють неуважності до що не подобається людям, або ж добропорядність і доброта, перериваються раптової агресією. Але все це неточно, бо багато з усього вищесказаного, як і характер, залежить від додатково факторів, що впливають, наприклад, від виховання, від впливу знака зодіаку, і навіть від впливу на нього знака за китайським гороскопом.

Раннє дитинство

З раннього дитинства Єгор виявляє досить самодостатності, самовпевненості, і самолюбства. Крім того, значення імені Єгор може обдарувати і принциповістю і навіть безкомпромісністю, які в свою чергу часто виступають в ролі агітують на сварки і конфлікти факторів.

У цього хлопчика з дитинства багато сварок і скандалів з усіма з його оточення . Так, особливо часто він сперечається з батьками – кожне їхню думку намагається оскаржити, кожного покарання намагається уникнути, і на будь-який батьківське слово завжди знаходить два протидіючих. Не краща ситуація у такого хлопчика йде і з спілкуванням з однолітками – вже в ранньому віці він намагається проявляти лідерські якості, намагається підпорядкувати собі всіх з оточення, стати для всіх прикладом для наслідування і фактичним начальником. Все це призводить до поділу всього оточення на три групи, в одній з яких будуть слабохарактерні підлабузники, в інший, недоброзичливці, а в третій – справжні друзі (їх меншість).

Зате якщо подивитися з іншого боку, то відкривається інша картина. Якщо не звертати увагу на його принциповість і наполегливість, відкривається інша натура – з цього боку він добрий, щедрий, справедливий, талановитий і цікавий. Але найголовніше в ньому навіть не це – головне якість, яким обдаровує значення ймення, це цілеспрямованість, що дозволяє хлопчику з ім'ям Єгор в ста відсотках випадків досягати поставленої ним самим або кимось іншим мети.

підліток

Єгор підліток, це не менш складна людина. За вдачею він лідер, начальник, командир, організатор і хороший співрозмовник, але має масу недоліків. Головним же недоліком так і залишиться його невміння йти на компроміс – будь-яку розмову і будь-яка тема можуть стати приводами для спору зі співрозмовником, і при цьому, навіть якщо Єгор не правий, він цього не визнає. Ще значення імені Єгор аодаряет хлопчика, який досяг підліткового етапу, настирливістю, напористістю, працьовитістю, пихою, поверхнею в оцінці людей, безкомпромісністю і старанністю. Згодом стане ще й постійним, і обов'язковим, що відповідно принесе свої плоди.

Проте, в навчанні буде чимало негараздів, і не через його дурості або небажання вчитися. Навпаки, він хоче і може вчитися – причина в його небажанні коритися, що подобатися далеко не всім вчителям. Зазвичай до таких викладачі постійно чіпляються, що природно позначається на всьому, і на оцінках, і на самій навчанні. Зате у нього відмінні в більшості випадків відносини з однолітками – хлопчика, якого батьки вирішили при народженні вибрати ім'я Єгор, обдаровує значення цього ймення цілою купою важливих для спілкування якостей, завдяки яким власне в підлітковому віці він і може обзавестися купою друзів і однодумців.

Дорослий чоловік

Дорослий Єгор, над яким протегує значення цього імені для хлопчиків, це красномовний, добродушний, доброзичливий, миролюбний, волелюбний, самодостатній і самовпевнений чоловік. У нього багато друзів, але далеко не для всіх їх він готовий робити гарне, і далеко не всім довіряє. Намагається триматися компанії добре знайомих людей, бажано тих, що прийшли з дитячих років, ненавидить корисливих і злих. Його мінус, як і раніше, полягає лише в нескінченних суперечках – ну не вміє він поступатися, завжди до останнього відстоює свою думку, навіть якщо і розуміє, що насправді неправий.

Сам же він чесний і щирий, ніколи нікого не обдурить, не скористається нічиєї слабкістю, веде зразковий спосіб життя. При вигляді несправедливості може озвіріти і проявити максимум агресії – не любить, коли когось ображають без будь-якої вагомої на те причини. А ще, Єгор, це людина, яка не вміє прощати, будь-яку образу, і тим більше зрада, пам'ятає до самого кінця, поки не помститься. А ось з жінками все куди складніше ...

Доля імені Єгор

Що ж стосується такого параметра як доля імені Єгор у відносинах з представницями жіночої статі, в любові, і в шлюбі, так тут все куди складніше, бо передбачити те, як припустить доля, досить складно, зокрема, в даному конкретному випадку. Хоча теорія на цей рахунок все ж є, і вона свідчить про те, що доля в кінцевому підсумку зведе його з серйозною і відповідальною жінкою, як раз з такою, яку і буде шукати.

Так вже вийшло, що доля передбачає чоловікові з ім'ям Єгор вічний пошук серйозних стосунків. При цьому шукати він буде, по ідеї, серед сірої маси, тобто, не якусь розмальовану дівчинку, а даму з великої літери. Несерйозність, зухвала поведінка, яскраве розфарбовування і одяг – все це дратує названих іменний варіацією Єгор чоловіків.

В кінці кінців доля передбачає і становлення названого так чоловіки справжнім сім'янином, зразковим чоловіком і зразковим батьком, відповідальним, обов'язковим, надійним, виконавчим, вірним і відданим. З такого вийде справжній батько, папаша, яких пошукати.

Любов і шлюб для імені Єгор

Єгор — привабливий і успішний чоловік, що знає, чого хоче від життя. Цим він привертає до себе безліч красунь, але зовнішня краса не є для нього головним фактором при виборі супутниці життя. Його дружина повинна бути скромною, жіночною, порядною, добродушною, м'якою і домашньої жінкою. Йому не подобається, коли його кохана знаходиться в центрі загальної уваги. А ще він дуже ревнивий.

Єгор пізно одружується, оскільки не поспішає вступати в офіційний шлюб зі своєю обраницею, спочатку він дає випробувальний термін їхнього сімейного життя. Для нього важливо, щоб він міг безмежно довіряти своїй половинці, відчувати її підтримку і знати, що поруч з ним розумна, добропорядна, справедлива і господарська жінка, готова провести з ним решту життя. У свою чергу він буде вірним, турботливим і ніжним чоловіком у відповідь.

В сімейних відносинах Єгор намагається не нав'язувати рідним своє безпрецедентне лідерство. Багато питань він дозволяє вирішувати дружині самостійно, але ось якісь серйозні рішення він приймає сам, особисто все обміркувавши і прорахувавши. Єгор не конфліктна людина, він чесний і відкритий у відносинах з дружиною. Любов, повага, довіра і дружба – це головні принципи сімейного життя Єгора.

Єгор як Батько

Вирішуючись стати батьками, багато людей сумніваються, як же вони зможуть виконати таке важливе і потрібне призначення, як материнство або батьківство. Так, вірно, заздалегідь не можна передбачити такий важливий крок у житті. Але що стосується Єгора, так його турбота, чесність, ніжність, дозволяють припустити, що він точно стане хорошим батьком. Він шалено радий появі дітей, він вдячний дружині за цей подарунок долі і за нову мету в житті — виростити здорових, щасливих і освічених людей.

Єгор з усією відповідальністю підходить до процесу виховання дітей і намагається приймати в ньому максимально активну участь. Він тримає під контролем їх здоров'я і розвиток, кожен їх крок. Він дуже любить своїх малюків, але далеко не завжди дозволяє собі яскраво висловлювати батьківську любов. У процесі виховання Єгор досить суворий.

Він любить проводити час разом з дітьми, із задоволенням грає з ними в логічні ігри, допомагає і з виконанням уроків і заняттями в секціях. Трохи більше часу він приділяє синові, бо в ньому бачить свій шанс на виправлення багатьох помилок. А що не менш важливо, для нього дуже важливо, щоб він разом з дружиною зміг виростити чесних, наполегливих, відкритих, самостійних людей.

Сумісність Єгор c жіночими іменами

Питання сумісності імені Єгор з жіночими іменами таїть в собі безліч таємниць, і одна з них полягає в констатації того факту, що в плані почуттів і щирості найкраща сумісність у Єгора з Жанною, Аллою, Софією, Едітою, Флорою, Ізабеллою і Глорією.

Для побудови міцного і довговічного шлюбу найкраще обзавестися відносинами з Дариною, Неллі, Ніною, Сусанной, Капітоліна.

Агнія, Броніслава, Флора, Мірра, Нінель — з такими краще не будувати відносин.

А взагалі, тому трудязі і кар'єрист потрібна поруч ніжна і уважна жінка, адже він потребує уваги і турботи …

Спочатку, з підліткового етапу життя він шукає серйозності у відносинах з представницями протилежної статі – тут вже винен не тільки значення, але також і заступництво планети, стихії, і каменю-талісмана. Але так вже пішло, що жінки довгий час будуть не готові пов'язувати з ним своє життя, що в підсумку може призвести до депресії самого носія іменоформи Єгор і втрати самовпевненості в плані спілкування з жінками. Втім, не факт, що буде саме так ...

Число імені Єгор

Число імені Єгор по нумерології – 8. Нумерологія наділяє цифру 8 дуже цікавою символікою. Прийнято вважати, що 8-ка дарує своїм підопічним успіх і багатство. Вісімки — прихильники стабільності, надійності та сталості. У більшості випадків їм вдається домогтися матеріального благополуччя і високого статусу. В характері вісімок простежується безліч якостей, які їм в цьому допомагають.

Підопічні числа 8 розважливі, дуже розумні, прагматичні і проникливі, можуть мати екстрасенсорні здібності. Свої вміння та блискучі здібності 8-ки найкраще реалізують в досягненні високих результатів в підприємництві або бізнесі. З них виходять ефективні начальники, креативні топ-менджер і успішні власники великого бізнесу. До своїх підлеглих вісімки ставляться вкрай строго, категорично, вимогливо, часом навіть жорстоко. Це їх принцип життя, вони звикли вміло заробляти гроші, адже для них матеріальна сторона питання завжди на першому плані.

Вісімки незалежні і волелюбні, для них характерна часта зміна настрою. Можуть бути дуже прив'язані до своїх грошей. Їм потрібно навчитися бачити не матеріальні цінності, а духовні, полюбити когось по-справжньому.

Формула обчислення числа імені Єгор:Е (6) + Г (4) + О (7) + Р (9) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Єгор

 • Камінь-талісман – Хризоліт і Сапфір.
 • Планета-покровитель – Юпітер.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Єгор – Білий бик.
 • Рослинний символ – Конвалія.
 • Кращий зодіак – Стрілець і Скорпіон .
 • Число Єгора – 8.
 • Символічний метал – Жесть.
 • Щасливий день – середа.
 • Ідеальний сезон – Осінь.
 • Рік — Свиня.

Відомі люди з іменем Єгор

Єгор Лігачов (політичний діяч)

Єгор Строєв (політичний діяч)

Єгор Абакумов (діяч вугільної промисловості)

Єгор Бероєв (актор театру і кіно)

Єгор Лєтов (рок-музикант, поет)

Єгор Гайдар (економіст, доктор економічних наук)

Єгор Саблер ( астроном)

Єгор Константинов (історик)

Єгор Соколов (архітектор, представник класицизму)

Єгор Сабінін (російський математик )

іменини дні і святі покровителі імені Єгор

Єгор є однією з варіацій церковного імені Георгій.

Святитель Георгій Нікомодійскій

грудень 29, січень 11

А праведний Георгій Новоторзький

січень 28, лютий 10

Преподобний Георгій Арсельскій

березень 10, березень 23

Великомученик Георгій Побідоносець

квітень 23, травень

Преподобний Георгій Стовпник

грудень 18, грудень 31