Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЛеонтій
645 Oracle

Леонтій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Леонтій за походженням давньогрецьке. У корені знаходиться слово «леон», що перекладається з грецької мови як «лев». Проте, в церковному написанні часто ім'я Леонтій замінюється ім'ям Леонт. До слова, у цього імені є безліч однокореневих імен по всьому світу і в самих різних культурах.

Ім'я Леонтій, незважаючи на досить великий попит в Україні та країнах слов'янських народів в радянські часи, сьогодні не дуже популярно і вже ось-ось випаде з рейтингу самих відомі імен. Зате воно має сильну енергетику і обіцяє багато хорошого своїм носіям.

Ім'я Леонтій: Значення і характеристика
Походження імені Леонтійгрецьке
В коренігрецьке слово «леон»
У перекладі«лев»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На даний момент ім'я Леонтій доводиться не більше, ніж на 1-3 хлопчиків з 5 тисяч новонароджених. Але в радянські роки воно входило до тридцятки найбільш популярних чоловічих імен.

Розмовні варіанти:Льоня, Леон

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Леонтій:ім'я Леонтій відноситься до категорії найбільш популярних по всьому світу імен, адже вважається ім'ям синонімом величезної кількості чоловічих імен, популярних в різних культурах і мають корінь «леон».

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Леонтій, це досить складна тема – їй багато астрологи присвятили надто багато часу, і, втім, не дарма. Завдяки численним дослідженням астрологів і етимологів якраз-таки і було з'ясовано, що в більшості випадків це ім'я обіцяє носіям такі риси як непосидючість, дієвість, дбайливість, дипломатичність, енергійність, балакучість, гучність, наполегливість і необережність. Хоча все вищеназване проявляється далеко не разом, а по черзі і на різних вікових етапах …

В цілому ж можна з упевненістю заявити про те, що це ім'я завжди належить досить яскравим і впевненим у собі особистостям.

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх чоловіків, названих іменем Леонтій, це активність і дієвість, риси, завдяки яким носії цього імені як раз-таки і досягають успіхів в кар'єрі і не тільки. Хоча, безумовно, бувають і винятки ...

Леонтій погано відноситься долюдям, в яких живе лінь і надмірний спокій. А ще носії чоловічого імені Леонтій ненавидять жінок, які постійно намагаються нав'язувати чоловікам свою думку у всьому без винятку. Тобто, ненавидять жінок, що намагаються робити зі своїх чоловіків підкаблучником ...

Характер імені Леонтій

Характер імені Леонтій досить неоднозначний. З одного боку такий чоловік — активний і діяльний чоловік, наповнений енергією і бажанням перевернути гори. Але з іншого — він досить замкнута і егоїстична натура, при цьому в ньому присутні почуття справедливості, відповідальності, уважність і чесність.

Льоня НЕ багатослівний, проте у нього є дар переконувати людей. Він може скористатися своїми лідерськими якостями навіть в корисливих цілях, оскільки для нього вкрай важливо домогтися поставлених цілей. Він не потерпить обману або зради по відношенню до себе. У нього не багато друзів, але зате вони надійні. У свою чергу він також готовий прийти на допомогу. Але при цьому він — трохи скупуватий і впертий чоловік.

Леонтій — досить цілеспрямований і працьовитий чоловік. Він має непогані задатками лідера, але його замкнутість і сором'язливість можуть перешкодити йому максимально реалізувати свій потенціал. Однак, варто зазначити, що Леон все-таки буде прагнути до високої посади. Відсуваючи свої страхи і невпевненість на задній план, він йде до мети, адже з чоловіка на ім'я Леонтій може вийти по-справжньому успішний керівник. Не можна забувати, що риси характерів чоловіків на ім'я Леонтій видозмінюються відповідно з порами року.

Раннє дитинство

Лене- дитині значенням імені Леонтій даруються такі якості як непосидючість, непослух, баловство, пустотливість, енергійність, активність, гучність, непередбачуваність, самовпевненість, егоїстичність і безтурботність.

Ця дитина не сидить, вічно в русі, постійно вигадує справи, що доставляють йому і оточуючим чимало головного болю. Заводила – всіх наповнює власною енергією, багато батьків скаржаться, мовляв він робить негативний вплив на їх діток. З іншого боку, це турботливий і люблячий синочок, поважає думку батьків, хоч і рідко до прислухається до їхніх слів, ніколи не обмовить, завжди діє строго у відповідності з моральними принципами.

Так, це проблемний і балувана дитина, але не позбавлений справедливості, чесності, і уважності. Своїх друзів такої не залишить в біді, допоможе навіть ціною власних справ і цілей. Матері з батьком варто приділити особливу увагу вихованню в ньому відповідальності і цілеспрямованості, бо якщо він обзаведеться ними, то зможе багато досягти в житті. До речі, непосидючість – ще один з найважливіших його мінусів, і він збережеться і в підлітковому віці, що вкрай негативно вплине на його життя …

підліток

Леонтій-підліток, це трішки більше відповідальний і виконавчий хлопець, позначається вплив планет-покровителів, але все такий же непосидючий непосида, активний балуваних, заводять всіх навколо. Викладачі їм часто дуже незадоволені – батькам доведеться нерідко бувати в школі, причина в його безвідповідальному і пустотливі поведінці. Розмови на уроках, неготовність предметів, відсутність такого важливого параметра як старанність, звичка перечити і огризатися з вчителями – ось лише мала частка переліку його недоліків.

Особливо добре йому дається спорт і гуманітарні науки – він народжений бути психологом, викладачем, філософом або спортсменом, хоча нерідко такі люди йдуть з головою в те, що їм не подобається. Це людина, яка обожнює долати перешкоди і труднощі, йому необхідно відчувати себе сильним, знати, що здатний впоратися з усім, чого б тільки не торкнулася його життя.

А ще він добре розбирається в людях, хоча в його натурі і є частка сором'язливості. Він з легкістю може розгледіти в людині справжню чесність, або схильністю до брехні, але нерідко трапляється так, що він засліплений хорошим ставленням, через що втрачає дар розпізнавання «поганого» і «хорошого».

Дорослий чоловік

У дорослому вже позначається і вплив каменю-талісмана, і навіть пори року. Це розважливий, що вже став відповідальним і обов'язковим людина. Йому чуже брехню і обман, корисливість і зрада, але сам по собі він азартний і іноді може скористатися даром переконання і лідерськими задатками заради досягнення корисливих цілей.

Чи не боїться попросити допомоги, завжди прислухається до чужих порад, але надходить все одно так, як вважається за потрібне сам. Має високі шанси на те, щоб стати лідером, керівником або просто великим начальником. Правда, є і кілька «але» — занадто велика відповідальність може відлякати його від посади начальника, і плюс до всього відповідальність за інших людей може відлякати його ще більше.

Хоча в той же час не можна не відзначити і те, що не дивлячись на відповідальність і можливе виникнення проблем в зв'язку з підвищенням, до нього Леонтій все одно буде прагнути. Рідко які перешкоди або страхи можуть змінити його напрямок і відлякати від мети.

Доля імені Леонтій

Доля імені Леонтій така, що обіцяє носію цього імені досить цікаву і непросту особисте життя. У нього нерідко виникають проблеми в спілкуванні з дівчатами, особливо гостро ця проблема проявляється в юнацькому віці. Він не завжди знає, як правильно вчинити в спілкуванні з жінкою, часто соромиться або замикається в собі. Він може болісно сприйняти свої перші невдачі в стосунках з дівчатами.

В молодості, зміцнілий і набрався досвіду Леонтій вміло використовує свою сором'язливість у спілкуванні з жінками. Він схильний до короткочасних любовних відносин без жалю досить часто змінює партнерок, не особливо турбуючись про почуття дівчат.

У більш зрілому віці пріоритети Леонтія дещо змінюються. Він усвідомлює, що сім'я повинна бути у кожної людини. Він користується досить великою популярністю у прекрасної половини людства. Нерідко він дозволяє собі відповісти на їхні почуття. Наявність подружжя при цьому, він враховує не завжди. Незважаючи на це, з роками Леонтій таки розуміє важливість сімейних відносин і стає відданим і турботливим чоловіком і главою сім'ї.

Любов і шлюб для імені Леонтій

Леонтій — це досить цікавий і загадковий чоловік. З одного боку може бути досить замкнутим і сором'язливим, йому не завжди легко знайти спільну мову сподобалася дамою. Але з іншого — він користується величезним попитом у представниць прекрасної половини людства і досить часто змінює своїх супутниць. Однак в більш пізньому віці він таки створює сім'ю з ділової, енергійної і акуратною жінкою. Для Леона важливо, щоб дружина була відмінною господинею і могла його смачно нагодувати.

Він серйозно ставиться до виконання своїх обов'язків, як чоловіка та глави сімейства. Він піклуватися про матеріальне становище сім'ї, про благополуччя його дружини і дітей. Леон — справжній трудяга, який працює навіть понад норму, аби його улюблені не відчували потреби ні в чому. Він досить педантичний в побуті, дуже акуратний і завжди ретельно стежить за своїм зовнішнім відом.Как правило, Леонтій не так багато часу проводить зі своїми рідними. Він забуває говорити дружині добрі слова і компліменти, а подарунки він дарує тільки у свята.

При цьому Леон — досить пристрасний, ніжний і велелюбний чоловік. На жаль, існує величезна ймовірність того, що Леон буде приховано фліртувати або навіть змінювати дружині з іншими жінками, але на розлучення сам не вирішиться. Тож не дивно, що здогадуючись про його натурі, дружина ревнує його до практично кожної спідниці. Однак більшість оточуючих бачить в ньому зразкового сім'янина.

Леонтій як Батько

Як відомо, існують деякі подібності в характерах людей з однаковими іменами, проте не можна гарантувати, що в різних ситуаціях вони будуть надходити однаково правильно. Так само не можна бути впевненим у тому, що, ставши батьком хтось буде одним з кращих пап в світі лише тому, що інші люди з цим ім'ям хороші тата. Однак, з огляду на особливості характеру Леонтія, можна припустити, що він буде хоч і не ідеальним, але все ж досить хорошим батьком.

Леонтій намагається проявляти максимум турботи щодо своїх дітей. Для нього батьківська любов і відданість завжди на першому місці. У разі, коли його шлюб з дружиною розпадається вони ніколи не залишить своїх дітей без батьківської уваги, любові і підтримки. Він завжди буде приділяти їм більше часу, ніж їх мамі. До речі, як правило, Леон — Мамочкин синку, тому він буде трепетно ​​опікати свою дочку принцесу, а сина буде вчити самостійності, мужності і працьовитості.

Леонтій завжди ласкаво ставиться до своїх дітей. У ранньому дитинстві він проводить з ними не так вже й багато часу. Але в житті старших діточок він бере участь вже набагато більше, беручи активну участь в процесі їх виховання. До речі, незважаючи на трепетне ставлення до своїх чад, Леон досить суворий і вимогливий у ставленні до їх навчальної діяльності. Для нього вкрай важливо, щоб діти отримали якісні знання, прекрасну освіту і змогли успішно самореалізуватися в дорослому житті.

Сумісність Леонтій c жіночими іменами

Астрологами було виявлено, що найкращою у імені Леонтій є сумісність з такими жіночими іменами як Варвара, Аріна, Ірина, Мілана і Поліна. У разі створення пари з жінкою, названої однієї з цих іменоформ, з'являться високі шанси на реально міцний і щасливий союз, в якому буде і взаєморозуміння, і любов, і вірність, і щирість.

З дамами, іменованими такими жіночими варіаціями імен як Олеся, Мирослава, Маргарита, Христина, Ангеліна і Камілла, шанси на створення реально хороших відносин теж є, але вони не такі високі, і є ризик, що любов і її фортеця будуть через деякий час замінені на ревнощі і нескінченні розбіжності.

А ось з Софією, Валерією, Наталією та Таїсією дослідниками взагалі не рекомендується Олені створювати союз, бо тут і зовсім немає ні найменших шансом на довгі і по-справжньому щасливі відносини.

Що стосується протилежної статі, то тут значимістю це ім'я хлопчикові дарує непросту долю. Справа в тому, що до відносин він ставиться дуже серйозно, і нерідко навіть в підлітковому віці трапляється так, що швидкоплинні стосунки батьків та швидке розставання призводять до депресії і замиканні в собі. А ось на дорослому етапі ще складніше – він буде будувати союз тільки з тієї дамою, з якою буде бачити своє сімейне майбутнє.

Число імені Леонтій

Число імені Леонтій по нумерології — 1. Про підопічних числа 1 часто говорять, що вони переможці по життю. Лідерські якості у цих людей починають переважати ще в дитинстві. Вони — дуже наполегливі та цілеспрямовані люди, які вміють відповідати за свої вчинки, а також знають, як можна домогтися успіхів у житті. Упевнені в собі одиниці вперто йдуть до поставленої мети і не зупиняться, поки її не досягнуть. Їх завзятість, залізна хватка, діяльність і активна життєва позиція можуть вивести їх в коло успішних бізнесменів. Крім того, одиниці звикли працювати самостійно, вони не дозволяють собою керувати, зате самі можуть вміло керувати іншими людьми.

Крім ділової жилки, у одиниць є ще і величезний творчий потенціал, тому вони цілком можуть реалізувати себе в якійсь -небудь творчої професії. Саме підопічні числа 1 найшвидше можуть прийняти правильне рішення в екстрених ситуаціях. У них просто величезний інтелектуальний потенціал, сила волі і честолюбство. Позитивні риси характеру одиничок можна підсилити за допомогою наявності номерів з цифрою 1 в номері будинку, телефону, квартири або навіть машини.

Як правило, підопічні числа 1 — це життєрадісні, доброзичливі і позитивні люди. Їм будуть корисні подорожі, розваги та приємне спілкування з друзями. Наявність в їх житті депресивних станів і зневіри сприяють прояву їх прихованих негативних якостей, таких як: нестриманість, егоїзм, імпульсивність, зарозумілість і бажання маніпулювати іншими людьми. Це може чинити негативний вплив на їх особисте життя.

Формула обчислення числа імені Леонтій:Л (4) + Е (6) + О (7) + Н (6) + Т (2) + І (1) + Й (2) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Леонтій

  • Камінь-талісман – Янтар.
  • Планета-покровитель – Марс і Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Леонтій – Лев.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Телець і Лев.
  • Число Леонтія – 9.
  • Символічний метал – Золото.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Леонтій

Леонтій Бондар – митрополит Оренбурзький і Бузулукский

Леонтій Лебединський – митрополит Санкт-Петербурзький

Леонтій Г Удіму – єпископ Російської православної церкви, митрополит Донецький і Слов'янський

Леонтій Ростовський – єпископ Ростовський і Суздальський

Леонтій II – єпископ Ростовський і Суздальський

Леонтій – єпископ Кіпрської православної церкви, Архієпископ Нової Юстиніани

Леонтій Бартошевич – єпископ Російської православної церкви за кордоном

Леонтій Боболинський – ієромонах Чернігівського Троїцько -Ільінского монастиря

іменинні дні і святі покровителі імені Леонтій

Священномученик Леонтій Севастийский

березень 9, березень 22

Святитель Леонтій, єпископ Ростовський

травень 23, червень 9

Преподобний Леонтій Афонський

червень 18, липень 1

Блаженний Леонтій Устюжский

липень 18, липень 31

Преподобний Ле онтій Печерський

серпень 28, вересень 10

Святитель Леонтій філософ

Жовтень 19, листопад 1

Священномученик Леонтій Нікескій

січень 22, лютий 4