Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаРенат
638 Oracle

Ренат: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ренат за походженням позднелатінськоє. За головною версією походить від слова «renatus». Перекладається як «заново народжений» або «відроджений». Інших версій його походження і трактування немає. І до речі, воно є ім'ям синонімом чоловічого імені Ринат, яке також користується попитом ...

Ім'я Ренат сьогодні не дуже популярно навіть на території колишнього Радянського Союзу, хоча в дев'яностих користувалося неймовірною популярністю, особливо в простолюдді. Володіє відмінною сумісністю з різними жіночими іменами, як із зарубіжними, так і з чисто українськими …

Ім'я Ренат: Значення і характеристика
Походження імені Ренатпозднелатінськоє
В коренілатинське слово «renatus»
Буквальна трактування«заново народжений»
Друга версія трактування«відроджений»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Ренат не входить в сотню найпопулярніших чоловічих імен і по статистиці припадає не більше ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ренат:ім'я Ренат в різних країнах вимовляється і пишеться по-різному . Наприклад, Рене, Ренатус, Ренато тощо.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ренат за головною версією обіцяє, призначеному ним самим людині такі риси як лідерство, прямолінійність, відвертість, розсудливість, серйозність, дисциплінованість, старанність, поступливість, розважливість, працьовитість і цілеспрямованість. Правда є «але» — всі ці якості проявляються в чоловіках по-різному, в різних кількостях, та й поступово, у міру дорослішання і в залежності від найелементарніших астрологічних символік, серед яких, наприклад, навіть пору року народження.

В цілому ж Ренат, це зазвичай чоловік, що живе з високо піднятою головою, що знає собі ціну, ніколи не надходить не зі своєї волі і не порушує елементарних моральних принципів. Він завжди намагається справедливо ставитися до людей і ніколи не дозволить собі нажитися на будь-чиєї слабкості або довірливості.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямований, працьовитий, кмітливі і напористий, завжди і всіх цілей досягає лише за допомогою своїх власних сил, ніколи не просить допомоги. А ще носій чоловічого імені Ренат ніколи не надходить так, щоб йому ж могло б потім бути соромно за свій вчинок.

Ренат погано відноситься долюдям, у яких занадто завищена самооцінка, він ненавидить брехунів, хвальків, а також надто укритті людей, намагається уникати спілкування з тими, хто їм хоч трохи сумнівається з тієї чи іншої причини.

характер імені Ренат

Взагалі досить важко сказати, яким буде характер у людини, орієнтуючись лише на значення і енергетику того чи іншого імені. Але в разі імені Рента все якраз-таки набагато простіше. Це ім'я має унікальну за своєю суттю енергетику і обіцяє воно всім чоловікам без винятку одне і те ж: пунктуальність, чесність, поривчастість, спокій, умиротворення, відповідальність, непохитність, гордовитість, цілеспрямованість.

Звичайно, багато в характері залежить в першу чергу від атмосфери, в якій виріс чоловік, і від виховання, яке дають батьки, але основні риси все одно збережуться. Ви навряд чи побачите безвідповідального разгільдяя на ім'я Ренат – такого просто не може бути. Ренат, це завжди людина, на якого можна покластися, особистість унікальна за своєю суттю, чоловік з великої літери, справедливий, чесний, правильний, і психологічно стійкий.

Ну а на додаток до всього іншого варто сказати і про тому, що характер Рената обов'язково буде такий, що ніколи не дозволить йому образити жінку, і тим більше ту, з якою у нього були або є відносини. Це чоловік, джентльмен і лицар, і він ніколи не дозволить собі піддатися емоціям і принести шкоду жінці.

Раннє дитинство

Дитині значенням імені Ренат сулітся допитливість, спокій, врівноваженість, вразливість, різнобічна розвиненість, посидючість, терплячість і нерішучість.

Зазвичай хлопчик з таким ім'ям в усьому покладається на батьків, на їх поради, повчання і підказки. Він напевно буде серйозним і спокійним, не проявить неслухняності або пустощів, завжди буде слухатися батьків і не зробить необдуманих поганих вчинків навіть якщо за ним в цей момент ніхто не буде доглядати.

Але зате Ренат вимагає уваги до власної персони . Він обожнює займатися чим-небудь з мамою, читати, малювати і слухати казки, і взагалі, йому подобається все те, що роблять дорослі звичайні люди. Особливо сильно хоче перейняти батьківські риси, зокрема, якщо в родині так званий «патріархат».

А ось з однолітками можуть бути проблеми, зокрема в спілкуванні – всі діти бавляться, веселяться, розважаються і багато вередує, в той час як дитина-Ренат цього не розуміє, відкидає такий спосіб життя. Втім, в майбутньому все зміниться …

Підліток

Вже в підлітковому віці починає позначатися вплив планети-покровителя, Марса. Йому вже на цьому етапі властива імпульсивність, непрактичність, вразливість і сентиментальність, товариськість, але поряд з нею і замкнутість.

Він як і раніше вважає за краще уникати тісного спілкування з однолітками, і причина в першу чергу в боязні обману і зради. Зате в навчанні у нього непогані успіхи – будь-який предмет дається йому легко, але при цьому важливо, щоб він його цікавив. Вчителі ж можуть вважати його нерішучим і безініціативним, що природно позначиться на репутації, але як би там не було, а причепитися їм буде не до чого – адже він ніколи не пустує і завжди робить все так, як йому говорять.

Звичайно, обов'язковість, пунктуальність і відповідальність, це хороші риси, але на спілкування з однолітками всі ці риси можуть вплинути вкрай негативно, адже багато хто може почати вважати його підлиза. Проте, якщо батьки приділять вихованню в ньому комунікабельності належну увагу, то тоді знайти спільну мову з однолітками йому не складе труднощів.

Дорослий чоловік

А ось у дорослому чоловікові-Ренате проявиться вже все те, чого йому бракувало. Це і лідерські задатки, і дар адаптації до будь-якого оточення, і вміння красиво себе подати, і багато іншого.

І при цьому всьому він відповідальний і старанний, що робить його реального хорошим лідером. Люди до нього тягнуться, не прагнуть проводити з ним багато часу, але поважають. Його вважають кимось на кшталт негласного лідера, до думки якого варто прислухатися, але якого ніколи не буде на увазі.

Взагалі в даному випадку сильне значення має знак зодіаку і рік народження за китайським гороскопом. Саме від них здебільшого залежить те, яким буде характер зрілого Рената.

Втім, з іншої сторони, чого не відняти, так це цілеспрямованості, відповідальності і пунктуальності. Саме ці риси і показують справжню натуру Рената. Він може намагатися здаватися рівним і надто спокійним чоловіком, якому нічого не цікаво, і якому на все одно, але насправді це не так, і на нього як і раніше можна покластися в будь-якій справі і питанні.

доля імені Ренат

Важко сказати насправді, якою саме буде доля чоловіки, який отримав при народженні ім'я Ренат, в плані відносин з представницями протилежної статі, особистому житті і любові в цілому. Але одне можна сказати точно – Ренат, це завжди чоловік, в якому жінці ні в якому разі не доведеться сумніватися, і завжди кавалер, готовий зробити все можливе для того, щоб його жінка була по-справжньому щасливою. А адже це вже багато чого варте, чи не так?

Ще варто сказати про те, що як би сильно не поважав свою жінку Ренат за її інтелектуальну розвиненість, розумові здібності і досягнення в кар'єрі, для нього все одно завжди буде грати дуже важливу роль ще й зовнішність жінки. Він ніколи не буде знаходитися поряд з жінкою, яка не задовольняє його своїм зовнішнім виглядом. Для Рената жінка, це не тільки друга половинка, але ще і коштовність, прикраса, яким він повинен мати право похвалитися перед іншими. Такі вже вони, чоловіки на ім'я Ренат ...

А на додаток до всього вищесказаного можна сказати ще й про те, що доля Рената передбачає щасливий шлюб тільки поруч з жінкою рішучою, сміливою, серйозною і сильно морально і духом. Він не буде терпіти поруч із собою жінку слабку і нерішучу. Поруч з таким чоловіком повинна бути та, що навіть в найскладнішу і важку хвилину зможе взяти себе в руки і підтримати його.

Любов і шлюб для імені Ренат

Ренат — це дуже емоційний і влюблива чоловік, ідеально оволодів мистецтвом флірту і зваблювання жінок. Він надає на жінок настільки сильний вплив і враження, що у нього завжди маса прихильниць. Такі любовні ігри в його житті тривають лише до того моменту, поки він не зустріне свою справжню любов. Правда, найчастіше це відбувається вже після тридцятиріччя.

Ренат дуже велике значення надає не тільки хазяйновитість, а й привабливості своєї обраниці. За красою вона повинна відповідати йому і вигідно підкреслювати його харизматичну зовнішність. Свою красу дружині доведеться пестити і леліяти протягом всього сімейного життя, ретельно доглядаючи за своєю зовнішністю. Поруч з ефектною і чарівною дружиною Ренат не буде звертатися до любовних пригод на стороні. Однак, якщо з красуні дружина перетвориться на сіру миша, його вірність похитнеться.

Сім'я для Рената має величезне значення, він намагається зробити все для того, щоб всі члени великої та дружної родини були щасливі і задоволені життям. Його шлюб, нехай пізній, зате міцний і щасливий. У своїй сім'ї він відчуває себе лідером, але ніколи не пригнічує інтереси подружжя. Ренат ретельно стежить за власним зовнішнім виглядом і досить часто любить дивитися у дзеркало.

Ренат як Батько

Непередбачуваний і вітряний в молодості Ренат стає настільки зразковим і турботливим чоловіком, що іноді в це віриться з великими труднощами. Ще важче передбачити, як він поставиться до появи в сім'ї дітей. Широке використання імені в східній культурі, його добродушний характер і вміння піклується дають право припустити, що Ренат стане батьком з великої літери.

Ренат стає щасливим багатодітним татом, але першим в його родині повинен бути син — спадкоємець. Для нього це буде хорошим знаком, доказом, що він в житті все робить правильно. Він з величезним інтересом і задоволенням буде брати активну участь в житті дітей, займеться їх вихованням і освітою нарівні з дружиною. Він кожну вільну хвилину буде намагатися провести з дітьми.

Ренат піклується не тільки про безтурботне і веселе дитинство своїх чад, а й про їх подальшому житті, перш за все, про якісну освіту. Разом з дружиною він привчає дітей самостійно і чесно здобувати освіту. Навіть в перших класах школи він буде стежити за тим, щоб дружина допомагала і роз'яснювала незрозумілі моменти, але ні в якому разі не виконувала домашнє завдання разом з ними.

Сумісність Ренат c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Ренат судячи з даних з такими жіночими іменами як Олександра, Владислава, Христина, Вікторія, Наталя, Рената і Лоліта. У парі з іменується одним з цих варіантів дівчиною, буде і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і все потрібне для сімейного щастя.

Людмила, Алевтина, Ліна, Мірра, Станіслава, Надія і Ольга – тут теж досить непогана сумісність, але сама пара може протриматися недовго, бо характери сулятся в разі Рената і представлених жіночих імен занадто різні.

А з Діаною, Нонною, Домінікою, Кариною і Кароліною, і зовсім повна несумісність – так у своєму розпорядженні зірки і значення імен. Тут місце матимуть постійні розбіжності, сварки, скандали, і нестримна ревнощі, яка веде до розставання і повного розриву будь-яких відносин.

Що до взаємин з представницями протилежної статі в цілому, так тут можна лише сказати про те, що Ренат, це завидний кавалер, яким ще в підлітковому віці почнуть мріяти опанувати мало не 50% дівчат. Ну в дорослий Ренат, це і зовсім ідеальний чоловік, тим більше в наш час, коли дівчата все більше цінують не крутість, а чесність, відданість і успішність. До того ж, Ренат адже ще і перспективний, що не менш важливо, чи не так?

Число імені Ренат

Число імені Ренат по нумерології — 6. Природна чарівність шісток і їх привабливість створюють навколо ціле коло шанувальників. До речі, 6-кам це льсти, адже важливе місце в їхньому житті займають саме емоції, любов і, звичайно, пристрасть. Нерідко для прискорення свого професійного зростання вони вдаються до чарам зваблювання, використовуючи свою красу і чарівність. Вони не бачать нічого поганого в тому, що особисте життя впливає на професійну. Високі досягнення в роботі є ще і результатом їх кмітливості, розсудливості, розуму і везіння.

Дорослу життя шістки починають з численних короткочасних романів, вони набираються досвіду і користуються своєю особистісної свободою. Нагулявшись вдосталь, до них приходить усвідомлення справжніх сімейних цінностей. Зазвичай вони створюють досить міцні і щасливі сім'ї, стають турботливими батьками і зразковими сім'янинами. Для них дуже важливо, щоб в будинку панувала атмосфера добра, затишку і любові.

Підопічні числа 6 дуже багато часу приділяють своїй зовнішності і цінують красу у всьому, але їх не можна назвати гарними манекенами, адже у них добра душа, вміє співпереживати і надавати підтримку іншим людям. На жаль, але ніхто з нас не ідеальний, так і шісток не варто бути настільки марнотратними, їм потрібно навчитися контролювати свої витрати. Крім того, в окремих випадках 6-ки можуть бути досить злопам'ятними і навіть мстивими.

Формула обчислення числа імені Ренат: Р (9) + Е (6) + Н (6) + А (1) + Т (2) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Ренат

  • Камінь-талісман – Магнетит і Аметист.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • покровительствующая стихія – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Ренат – Вовк і Ворон.
  • Рослинний символ – Тютюн.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Число Рената – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Ренат

Ренат Ібрагімов – радянський і російський співак

Ренат Гільфанов – російський поет

Рінат Ахметов – відомий донецький підприємець, мільярдер

Рінат Дасаєв – радянський футболіст, воротар

Рінат Білялетдінов – радянський футболіст

Рінат Марданшін – радянський і російський мотогонщик

Рінат Тазетдінов – татарський актор, народний артист РРФСР

Рінат Шарафуллін – радянський велогонщик, неодноразовий чемпіон СРСР з велогонок

Рінат Файзулін – радянський і російський актор

Рінат Шамсутов – півзахисник, Заслужений майстер спорту України

іменини дні і святі покровителі імені Ренат

В православному церковному календарі немає імені Ренат, тому хлопчикові при хрещенні вибирають святого покровителя, день пам'яті якого припадає на день народження малюка або на день хрестин.