Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАдоніс
905 Oracle

Адоніс: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Адоніс – гарне ймення для сучасного хлопчика, хоча сьогодні і не користується популярністю, бо давним-давно було зараховане до категорії застарілих та забутих. Зате його значення, символіка і астрологічний фактор є тим, що завжди викликало інтерес у більшості астрологів і дослідників теорії впливу найменування на людину ...

Ім'я Адоніс: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Бог Весни Адоніс

Розмовні варіанти:Адончік, Доня, Ніся

Сучасні англійські аналоги:Адик, Адонісік, Адонісушка

як впливає значення імені на долю: карма

За головною версією фахівців, як ми і писали вище,значення імені Адонісговорить про асоціацію з давньогрецьким Богом Весни, хоча є й інша, де було написано про трактування. Що означає «владику». Але головне не в цьому, а в тому, що це ймення найсильнішим чином впливає на долю і майбутнє названого так хлопчика.

Якщо в загальному, то хлопцю, названому таким чином, значенням ім'я обіцяє такі характеристики як послух, товариськість, позитивність, оптимістичний настрій, середнього ступеня замкнутість, мала емоційність, дисциплінованість і старанність. Правда, виявляється все вищеназване не відразу, а поступово, по ходу дорослішання і під час переходу одного вікового бар'єру до іншого ...

Характер імені Адоніс

як і у випадку більшості імен, характер імені Адоніс теж визначається самими різними методами аналізу, але конкретно в даному випадку все складніше, тому що саме по собі дане ймення практично не досліджувалося, тим більш сучасними фахівцями, і давним-давно віднесено до категорії «забутих» і «застарілих».

Проте, є і кілька цікавих тверджень. Одне з них свідчить про те, що характер цього ймення, його як така аура, здатні наділити названого так новонародженої дитини відразу купою цікавих якостей, в залежності від сезону народження по різному впливають на долю. Зазвичай характер Адоніса, це зразок надмірної егоїстичності і самолюбства, самодостатності, самовпевненості, і на подив, одночасно і замкнутості.

До речі, характер іменоформи Адоніс говорить ще і про відмінну сумісності з багатьма батькові, що досить-таки непогано і є великою рідкістю.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, названого такий варіацією як Адоніс, практично неможливо знайти недоліки, так вже позначається значення найменування. Товариськість, ненав'язливість, відсутність непояснених примх, слухняність, весела вдача, рухливість – його головні переваги. Уже в цьому віці на нього починає впливати покровительствующая стихія, він починає вибирати з родичів того, кому буде довіряти все подальше життя – зокрема, це в основному мати. Примхливості немає, свого не намагається домагатися всіма можливими шляхами, але з часом, правда. це може змінитися.

У цього хлопчика завжди є чим зайнятися, він вічно чимось зайнятий, з раннього дитинства звикає весь час бути чимось зайнятим, не сидить на місці, чим і може доставляти чимало клопоту батькам . Що стосується спілкування з однолітками, так тут все просто – не лідер, що не заводила, але одночасно завжди знаходиться в центрі уваги, і всю завдяки чарівності і допитливості. Дорослі зазвичай таким захоплюються і ставлять в приклад своїм діткам. Єдиний мінус цього хлопчика полягає в сприйнятливості – через деякий час, постійна похвала і загальна любов можуть привести до появи такої риси як егоїстичність.

Підліток

Адоніс, який переріс новонародженого хлопчика і став підлітком, це хлопець, над яким « по повній » панує значення даної іменний варіації, це людина, наділена зазвичай такими якостями як сором'язливість, працьовитість, доброчесність, добродушність, любвеобильность, дружелюбність, старанність, спокій, сентиментальність і вразливість. Зачепити його самолюбство легше простого, а вивести з себе практично нереально – не любить сваритися, в ньому править безконфліктність, але це не гідність, тому як в майбутньому це може привести лише до того. Що складеться загальна думка, ніби він слабкий і не здатний постояти за себе. Проте, свою вразливість і сприйнятливість ретельно приховує, бо більше всього на світі боїться здатися занадто слабким.

У відносинах з однолітками Адоніс відчуває себе впевнено, там все добре, як і в навчанні – дружба з усіма без виключення і готовність прийти на допомогу нужденному людині в будь-який момент, відмінно поєднуються з працьовитістю і бажанням вчитися. Єдине «але» — не любить складні і точні науки, гуманітарій за складом розуму.

Дорослий чоловік

Доросле життя чоловіка з ім'ям Адоніс переповнена хорошим, в приватність, так позначається значення іменоформи. Сильний, разюче розумний і талановитий, наділений даром приймати людей такими, якими вони є – головні переваги названого іменем Адоніс чоловіки. Може стати відмінним психологом, філософом, терапевтом або лікарем – швидше за все вибере професію, що припускає допомогу людям. При цьому не позбавлений таких якостей як уяву, вразливість, емоційність, добродушність, доброзичливість, відповідальність, вірність і принциповість. Останнє проявляється у вчинках по відношенню до людей – принципово у всьому і всюди надходить тільки відповідно до моральними принципами.

Доля імені Адоніс

Майбутнє, або точніше фактична доля імені Адоніс, передбачає безліч важких моментів в житіє названого так хлопця, і всі вони в основному стосуються взаємин з представницями жіночої статі. Наприклад, в дитинстві, будучи підлітком, такий постійно стикається з проблемою невпевненості в собі – це призведе до того, що бажані відносини так і не будуть створені через небажання Адоніса робити перший крок.

Далі, на дорослому етапі життя, доля піднесе немало сюрпризів, але все створені ним пари будуть врешті-решт швидко руйнуватися – причина, багато в чому, але головне, в небажанні відповідати вимогам другої половинки. Хоча знову ж таки, все, і навіть доля, може виглядати і інакше, в залежності від впливу багатьох чинників, в тому числі і від планети-покровителя, і від стихії … ;

А ось що стосується сім'ї носія іменоформи Адоніс, то тут доля готує і зовсім величезна кількість сюрпризів, зокрема, любовного характеру. Втім, багато, в тому числі і сама доля, в даному випадку залежить від вибору партнера і найменування обраної другої половинки (від сумісності імен).

Сумісність Адоніс c жіночими іменами

Тема сумісності імечко Адоніс з жіночими іменами досі залишається загадкою, і все лише тому, що їй було приділено достатньо мало уваги. І тим не менше, кілька важливих фактів дослідникам все ж відомо. Один з них свідчить про ідеальну сумісності з жінками, саме такими варіаціями як Анастасія, Руслана, Наталія, Софія, Мілана, і Христина . Вважається, що в разі відносин з однією з названих таким чином дам, може бути створений реально міцний союз.

З жінками, саме Карина, Єлизавета, Мілен, Людмили та Надіями, теж у носія іменоформи Адоніс може бути створена щаслива пара, але недовговічна – швидше за все на зміну любові і взаєморозуміння швидко прийде ревнощі і відсутність загальних цілей .

А ось з Ксенією, Кароліною, Ліною, Оленою, Світланою і Ольгою, і зовсім не рекомендується створювати союз хлопцеві з ім'ям Адоніс, адже ні до чого хорошого це не призведе по одній простій причині – повне невідповідність характерів.

У взаємовідносинах з дівчатами у який отримав ім'я Адон ис все куди складніше – відсутність відкритості та якась замкнутість породжують чимало проблем у відносинах з представницями протилежної статі. Адоніс насилу закохується. Але якщо це відбувається, то надовго, а точніше назавжди. Негативно ставиться до короткострокових відносин, зневажає жінок корисливих і невірних, ревнивий. Відсутність зобов'язань, невірність, нечесність, корисливість – ось що ненавидить в жінках.

Астрологічна символіка імені Адоніс

  • Камінь-талісман – Онікс і Халцедон.
  • Планета-покровитель - Сатурн .
  • стихією - Земля — Вода .
  • Тваринний символ носія імені Адоніс – Удод і Черепаха.
  • Рослинний символ – Кмин, Чемерица, Мандрагора.
  • Кращий зодіак - Козеріг і Водолій .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон - Зима .

Відомі люди з іменем Адоніс

Адоніс Стіва НСОН (канадський боксер-професіонал)

Джамаль Адоніс Родрігес Томас (панамський футболіст-півзахисник)

Адоніс (Бог Весни в давньогрецької міфології)

Адоніс Крід (персонаж із серії фільмів про боксера Роккі)