Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСавелій
1621 Oracle

Савелій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Савелій за походженням давньоєврейське. У перекладі з єврейської мови може означати «тяжкий, непосильна праця». Але є і друга версія, по якій воно могло утворитися від латинського слова «Sabellus», значення якого перекладається як « Сабінські ».

чоловіче ім'я Савелій користується попитом у багатьох країнах колишнього СРСР, але найбільша популярність спостерігалася в 50-80 роки. Сьогодні це вже повноцінне рідкісне ім'я, що має хорошу значимість, унікальну символіку, і непогану сумісність зі знаками Зодіаку.

Ім'я Савелій: Значення і характеристика
Походження імені Савелійдавньоєврейське
Буквальна трактування«тяжкий, непосильна праця»
за другою версієювід латинського слова «Sabellus»
Трактування за другою версією«Сабінські»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Саверіо Перська

Популярність:У рейтингу українських чоловічих імен числиться на 46-48 позиціях . За статистикою доводиться на 5-7 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Савушка, Сава, Савка, Сава

Сучасні англійські аналоги:Савел, Савелов, Сава

Цікаве про ім'я Савелій:ім'я Савелій у часи СРСР користувалося просто неймовірним попитом, як і його похідна форма Сава, але сьогодні зустрічається вже набагато рідше ...

як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Савелій в парі з походженням обіцяють новонародженому названому цим ім'ям хлопчикові такі риси характеру як рішучість, відкритість, м'якість, зговірливість, напористість, чесність, інертність і цілеспрямованість. Але є і мінуси – скромність, зайва замкнутість, витонченість, невміння відстоювати власну точку зору.

З іншого боку, це уважний, жертовний і серйозний парняга, який не вміє йти на поводу у кого-небудь. Хоча, багато що залежить і від приналежності до сезонів року.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Савелій полягає в здатності адаптуватися до оточення і приймати такий вигляд, який буде максимально відповідним. В потрібний час такий чоловік стане м'яким, а в інші моменти буде жорстким, якщо буде потрібно, наприклад.

Савелій погано відноситься долюдям, які багато говорять грубощі і жорсткі щодо інших людей . Носії цього імені не люблять незговірливих, грубих і різких людей, і особливо «критиків».

Характер імені Савелій

Характер імені Савелій такий, що обіцяє носіям лідерські задатки, і разом з ними риси доброзичливого і дуже чуйну людину. З одного боку, характер Савелія передбачає наявність лідерських задатків і здатність досягати всього, чого той захоче. Зазвичай все Савелій без винятку схильні до домінування, вони з легкістю завойовують популярність в суспільстві, але занадто залежать від поваги та уваги. З іншого ж боку, не дивлячись на всі лідерські риси, Савелій зазвичай чуйні і дуже доброзичливі, чутливі і сприйнятливі. Така людина не зможе пройти повз потребує допомоги незнайомця, і тим більше, повз одного – завжди допоможе, порадить, вислухає, постарається допомогти, чим зможе.

Характер чоловіка, який отримав при народженні ім'я Савелій, передбачає багато хороших якостей, плюс, відмінну фантазію і творчий потенціал. У таких завжди вистачає ідей, і всі вони обов'язково втілюються в реальність. Але варто враховувати і той факт, що характер, це занадто складний фактор, і точно передбачити те, яким він буде, ґрунтуючись лише на характеристиці імені, практично нереально. До того ж, характер сильно залежить від батьківського виховання.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне чоловіче ім'я Савелій, може бути досить складний характер, який поєднує відразу цілу купу якостей, конфліктуючих між собою. Наприклад, серед таких конфліктуючих якостей лідерство і бажання бути рівнею оточуючим його дітям. Але все це тільки тимчасово – з часом, по ходу дорослішання, все стане на свої місця. А взагалі ж значення цього ймення обдаровує носіїв лідерським потенціалом і організаторськими здібностями, які починаються проявлятися вже в ранньому дитинстві. У цього хлопчика непомірне бажання все навколо контролювати і всіма командувати, іноді він може здатися навіть справжнісіньким егоїстом. Але насправді це не так – значення цього імені може обдарувати просто унікальною натурою, що поєднує і лідерські задатки, і трохи егоїзму, і бажання допомагати всім навколо.

Крім усього іншого, значення і енергетика імені Савелій можуть обдарувати хлопчика ще й купою хороших якостей. Зазвичай в дитинстві домінують в Савельєв такі риси як чесність, комунікабельність, добродушність, доброзичливість, відповідальність, чуйність, доброта, відкритість і безоплатність. У такого хлопчика може бути мінливий настрій і вкрай непередбачувана натура, але одного нікому не змінити – він дуже чуйний і завжди прийде на допомогу нужденному в ній людині, навіть в дитинстві. Правда, є і одне величезне «але» — у хлопчика Савелія немає можливості визначати хороших і поганих людей, він часто помиляється, ідеалізуючи тих, кого не варто було б.

підліток

Натура хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергетика чоловічого імені Савелій, і зовсім унікальна в усіх напрямках . Але почати варто з того, що це ім'я всім Савельєв без винятку обіцяє лідерську натуру, риси керівника і організатора, домінуючою особистості. І все б добре, та тільки є одне велике «але» — іноді в своєму домінуванні Савелій може «перегинати палицю», поводячись занадто егоїстично і самовпевнено, що в підсумку і може привести до того, що багато хто з його оточення почнуть уникати спілкування з ним. При цьому сам Савелій навряд чи зрозуміє, чому так виходить – значення може обдарувати його таким гонором, з яким він ніколи не помітить в собі ніяких властивих йому недоліків.

В навчанні теж можуть виникати проблеми. Значення цього імені може обдарувати хлопчика Савелія величезним творчим потенціалом, купою здібностей і унікальним складом розуму, але разом з тим і купою противаг, серед яких лінь, самовпевненість, бажання всього домагатися без особливих зусиль і небажання приймати чужі точки зору. В результаті у хлопчика, над яким протегує значення ймення Савелій, можуть виникати конфлікти з однокласниками і вчителями, а його навчання може почати приносити вкрай плачевні результати. Втім, багато в даному випадку залежить не тільки від характеристики самого імечко – все Савелій легко піддаються як такої «дресируванню», батькам не важко перевиховати Савелія в підлітковому віці, особливо, попередньо добившись його повноцінного довіри.

Дорослий чоловік

У дорослого чоловіка, над яким панує значення і енергія імені Савелій, може бути купу хороших якостей. Це і цілеспрямованість, і працьовитість, і обов'язковість, і старанність, і напористість, і завзятість, і розсудливість, і багато-багато іншого. З нього може вийти хороший фахівець в будь-якій обраній ним сфері. Більш того, у дорослого Савелія зазвичай є і необхідні для успішного кар'єрного росту лідерські риси. Але є і одне «але» — Савелій в своїй більшості дуже амбітні і азартні, вони не знають міри, і прийнявши на себе обов'язки керівника, стають справжніми тиранами, керівниками, під керівництвом яких зазвичай ніхто не хоче працювати. Втім, це лише теорія ...

Зате взаємини з друзями, незважаючи на його самодостатність, самовпевненість, і егоїзм, повинні бути відмінними. З чого раптом? Так з того, що всі чоловіки, над якими опікується значення імені Савелій, дуже чуйні, добродушні, і порядні. Від названого таким ім'ям чоловіка не доведеться чекати підступу, та й про допомогу просити його не доведеться, адже він сам прийде на допомогу і допоможе, навіть без попереднього запиту. Савелій, це людина слова, завжди стримуючий всі свої обіцянки і намагається догоджати всім навколо. А ще значення може обдарувати зрілого чоловіка Савелія відмінним почуттям гумору і фантазією, який можна лише позаздрити. З таким цікаво і весело спілкуватися, з ним не поскучати. ​​

Доля імені Савелій

доля імені Савелій в любові, шлюбі, і відносинах з представницями жіночої статі, дуже непроста. Вся проблема полягає в тому, що з дівчатами з підліткового віку все Савелій поводяться надто невпевнено і замкнуто, що в край розходиться з тим, який Савелій в товаристві друзів і колег. Доля названого іменем Савелій хлопчаки передбачає багато відносин, але також багато і розставань. Мало яка дівчина витримає настільки сухого, замкнутого, сором'язливого і нудного хлопця.

У той же час доля Савелія передбачає і багато чого хорошого. Зазвичай доля має в такий спосіб, що в кінцевому підсумку, знайшовши свою другу половинку, Савелій може стати відмінним батьком і просто хорошим чоловіком. Так, може йому і не вистачає пристрасності і м'якості, романтичності і непередбачуваності, але зате все Савелій унікальні в своєму ставленні до сімейного щастя.

Ну а крім усього іншого доля Савелія полягає ще і в його становленні по-справжньому вірним і відданим чоловіком. Такий ніколи не зрадить свою другу половинку, але при цьому буде того ж чекати і від неї самої.

Любов і шлюб для імені Савелій

Савелій — самодостатній і незалежний чоловік з вкрай серйозним підходом до життя. Він не прихильник короткочасних романів і легковажних відносин. В своїй коханій дівчині Сава спочатку очікує побачити майбутню дружину і потенційну мати своїх чад. В іншому випадку він вважає відносини безглуздими і розриває їх. Савелій взагалі може взяти в дружини давню подругу, знайому ще з дитинства, з нею він зможе побудувати довірчі і міцні відносини. У цьому випадку він одружується досить рано. Також для нього важливо, щоб його дружиною стала добра, господарська і скромна дівчина.

Однак, якщо поруч з Савой не виявилося відповідної дами, то шукати він її може дуже довго. Потім йому знадобиться час, щоб перевірити надійність свій обраниці. Свою другу половинку він буде шукати, перш за все, за допомогою розуму, а не серця, щоб не помилитися. Такий серйозний підхід до вибору подружжя може затягнутися надовго, і Савелій одружується вже досить пізно. Своє серце він готовий віддати тільки найбільш гідною жінці, в надійності і чесності якої він буде впевнений на всі сто. Однак в будь-якому випадку його дружина буде щаслива поруч з таким люблячим і турботливим чоловіком, як Сава.

Савелій завжди готовий зрозуміти і підтримати свою улюблену, а також йти на компроміси заради збереження атмосфери спокою, любові і розуміння в домі . Глибоко всередині він — справжній романтик, тому часто нагадує дружині про глибину своїх почуттів за допомогою подарунків або сюрпризів. Цікаво, що такий сильний чоловік як Сава не бореться за лідерство в сім'ї. Він спокійно може довірити роль глави сім'ї своїй дружині. Для нього важливо гідно утримувати сім'ю і більше часу приділяти дітям.

Савелій як Батько

Багато чоловіків не зовсім розуміють всю тяжкість відповідальності, яка покладається на них появи в їхньому житті. Одні починають відчувати своє батьківство лише після слова « тато » з вуст малюка, інші ще пізніше. І лише деякі розуміють, що несуть відповідальність за дітей з першої секунди їхнього життя. Адже їх батьківський обов'язок — захищати і піклуватися про них разом з дружинами. Не можна сказати, що категорії чоловіків поділяються за іменами і не буває винятків в кожному імені. Звичайно бувають, проте зібравши головні риси характеру Савелія, можна припустити, що найімовірніше він стане хорошим батьком, а не через погану.

Сава любить своїх чад до глибини душі, він з перших днів життя не відходить від їхніх ліжечок, милуючись ним. Для нього дуже важливо, щоб і дружина проявила свої найкращі якості в материнстві. Його любові і можливостей вистачить не на одну або двох діток, а й на трьох або навіть чотирьох. Він мріє стати багатодітним татом.

Він із задоволенням проводить з малюками весь вільний час і готовий допомагати дружині дбати про них. Величезне значення він приділяє вихованню своїх дітей, ні на крок не відстаючи від подружжя. Синам він допомагає вирости справжніми чоловіками, а дочок трепетно ​​оберігає від усіх негараздів. Дітлахи завжди з інтересом і захопленням ставляться до проведення часу з батьком. Навіть в зрілості у дітей збережуться дуже довірчі відносини з таким татом.

Сумісність Савелій c жіночими іменами

Іменини Савелій свого часу чимало часу турбувала астрологів, якими і було в результаті з'ясовано, що найкраща вона спостерігається лише у хлопця, який створив пару з Вікторією, Анфісою, Діною, Флорою, Стефанією і Норою ...

Ідеальний і по-справжньому міцний шлюб Саві вдасться побудувати з багатьма, а якщо точніше, то наприклад, з такими як Галина, Людмила, Таміла і Клара.

А з Оленою, Ліною і Ельзою відносин краще і зовсім навіть не намагатися будувати, бо буде тільки зле, біль, розбіжності і сварки.

Цьому замкнутому, але сильному духом чоловікові, потрібна добра і комунікабельна жінка, готова скрасити його житіє шляхом впровадження в нього особистого оптимізму.

Що до взаємини чоловіка, названого іменем Савелій, з представницькими протилежної статі, так тут все дуже і дуже складно. З одного боку, Савелій може користуватися популярністю у жінок, але з іншого, навряд чи хтось його витримає. Проблема в тому, що Савелій не романтик, і не особливо пристрасний, він сухий і передбачуваний, а це сподобається далеко не кожної жінки. Навіть в підлітковому віці він у відносинах з дівчатками може бути занадто затиснутим і сухим, незважаючи на всі його лідерські задатки і самовпевненість, який можна лише позаздрити ...

Число імені Савелій

Число імені Савелій по нумерології — 9. Як вища просте число, дев'ятка немов підноситься над усіма іншими числами імені. Багато рис характеру є елементами якогось іншого числа, тому підопічні числа 9 мають унікальні і дуже багатогранні характери. При бажанні і мінімальному старанні дев'ятки здатні досягти величезних успіхів в бажаній сфері діяльності, настільки вони талановиті і всебічно розвинені особистості. Серед них чимало відомих творчих особистостей, адже у підопічних дев'ятки просто неймовірно потужний творчий потенціал, високий інтелект, чудове уяву і сильно розвинена інтуїція.

Цілеспрямовані і наполегливі в роботі дев'ятки немов відпочивають на своє особисте життя і довгий час не ставляться до неї серйозно. Чарівні, товариські, мрійливі і романтичні підопічні числа 9 — вельми захоплюються і влюбливі натури. Вони люблять щиро, чесно і самовіддано, але зазвичай з почуття згасають дуже швидко. Тільки постійні емоційні потрясіння, цікаві ідеї та фантазії партнера здатні на довше утримати їх інтерес

Дев'ятки — дуже щасливі люди, зазвичай їм вдається заробити чималу фінансовий стан, проте у них немає серйозного ставлення до грошей. Вони можуть бути схильні до марнотратства і тринькання. Зазвичай підопічні числа 9 відрізняються імпульсивністю, непередбачуваністю і непостійністю. Вони також можуть страждати від егоїзму і самолюбства. Крім того, близькі дев'яток повинні стежити за тим, щоб вони занадто сильно не заглибилися в власний світ, що складається з власних фантазій і з книг по містиці, релігії. Краще змушувати їх ділиться їх думками, планами і враженнями з рідними.

Формула обчислення числа ймення Савелій:С (1) + А (1) + В (3) + Е ( 6) + Л (4) + І (1) + Й (2) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Савелій

  • Камінь-талісман – Сердолік і Опал.
  • Планета-покровитель – Плутон і Марс.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Савелій – Чайка.
  • Рослинний символ – Береза.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Савелія – ​​9.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Савелій

святої Саверіо Перська, Святий мученик Савелій (святий, мученик)

Савелій Балабанов (стольник російського імператора)

Савелій Крамаров (заслужений артист РСФСР)

Савелий Тартаковер (шахматист, гроссмейстер)

Савелий Зайденберг (русский живописец)

Савелий Ваксель (военный моряк, офицер русского флота)

Савелий Гринберг (русский поэт)

Савелий Дудаков (российский историк)

Именинные дни и святые покровители имени Савелий

Святой Савелий Персидский

ноябрь 20, декабрь 3

Мученик Савел Халкидонский

июнь 17, июнь 30