Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаПарамон
556 Oracle

Парамон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Парамон за походженням давньогрецьке. Утворено за головною версією від давньогрецького імені Парамонос. У перекладі значення звучить як «надійний». Але є й інше трактування, яка звучить як «вірний». До слова, це ім'я ніколи не було популярним закордоном і використовувалося тільки на території СРСР, і то, в 80-х роках, і не надто часто ...

Ім'я Парамон сьогодні не користується попитом на території земель з російськомовним населенням, але в дев'ятнадцятому і двадцятому століттях було популярним. Сьогодні зустрічається вкрай рідко. Зате має сильну значенням, селищем, призначеному ним самим хлопчикові цікаву долю і унікальний характер.

Ім'я Парамон: Значення і характеристика
Походження імені Парамондавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Парамонос
Буквальна трактування«надійний»
трактування в народі«вірний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Парамон

Популярність:У сотню популярних чоловічих імен Парамон не потрапляє. Вважається дуже рідкісним і доводиться не більше, ніж на 1-2 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Парамоші

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Парамон:ім'я Парамон вважається і католицьким, і православним, але при цьому в католицькому календарі воно звучить трохи інакше.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Парамон представляє собою досить складну і багатогранну тему. Їй багато часу присвячено українськими астрологами-дослідниками. Всі прийшли до єдиного висновку – це ім'я хлопчикові і його характеру здатне подарувати такі риси як надійність, постійність, вірність, тактовність, товариськість, комунікабельність, доброзичливість, старанність і чутливість.

Правда, прояв усього вищезгаданого залежить від етапу дорослішання, на якому знаходиться хлопець, і від виховання його особистості …

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Парамон полягає в їх тактовності і здатності вести себе стримано і тримати під контролем емоції навіть в самих патових ситуаціях.

Парамон погано відноситься долюдям черствим, похмурим, нестриманим і нудним. А ще носії цього чоловічого імені ненавидять жінок, які поводяться не властиво їм гордо і незалежно.

Характер імені Парамон

Характер імені Парамон дарує своєму власникові масу неоднозначних, але дуже цікавих якостей, деякі з яких взаємозаміняють один одного в міру його дорослішання. Так, в дитинстві Парамон — невпевнений, недовірливий, спокійний, кілька боязкий і замкнутий дитина. Дорослішаючи Парамон стає ще більш цілеспрямованим, працьовитим і рішучим.

В дитинстві через його замкнутості, остраху і відчуженості у нього зовсім немає друзів. Однак трохи пізніше в ньому прокидається бажання спілкуватися. Його красномовство, тактовність, ввічливість і впевненість в самому собі роблять його досить популярним і нарешті знаходить друзів. Однак їх у нього небагато, оскільки Парамон надмірно вимогливий до товаришів. Він не любитель вступати в різні конфлікти і намагається їх всіляко уникати. Користь в дружбі для нього не припустима. Друзям він буде вірним і надійним другом. Він вважає, що 1 старий друг, все-одно краще, ніж 2 нових.

Парамон — цілеспрямований і дуже навіть працьовитий чоловік, проте йому часом не вистачає почуття відповідальності. Трудова діяльність для нього має досить важливе значення. Як правило, він може стати одним з найбільш виконавчих працівників або навіть зайняти місце керівника в різних професіях, пов'язаних з точними науками.

Раннє дитинство

Це ім'я хлопчикові, іменованого таким чином, в ранньому дитинстві дарує непростий, але дуже спокійний характер. Це мамин синочок, вічно ховається за її «спідницею», який не вміє відповідати за слова. У ньому панує недовірливість, боязливість, невпевненість, спокій, розміреність, врівноваженість і чутливість. Такому важко ужитися в колективі – будучи маленьким, він грає сам, в стороні від однолітків.

Замкнутість – ще один недолік, що супроводжується купою комплексів. Йому важко довіряти дітям, важко спілкуватися, хоча в цілому він добрий і щедрий, і не здатний на погані вчинки. Завжди слухає маму з татом, ніколи не послухається, здатний тверезо оцінити будь-яку ситуацію.

З задоволенням допомагає батькові чи матері по будинку, не уникає справ і готовий взятися за будь-яку справу, якщо цей його вчинок буде оцінений батьками – йому важливо відчувати себе потрібним і затребуваним, і батька варто приділити цьому параметру особливу увагу. В майбутньому йому буде складно правильно поставити себе в суспільстві і завоювати повагу, якщо батьки не виховують у ньому жорсткість, сміливість і готовність йти «проти вітру». Зате сам по собі здатний хлопчисько, готовий днями і ночами працювати, робити щось корисне, домагатися поставленої мети – головне для нього, щоб його праця була корисною. Втім, все це лише дитячі риси – далі все зміниться, а ось в яку з сторін, залежить вже не тільки від виховання, а й від впливу зодіакальною символіки, астрологічної, і всієї іншої.

підліток

Парамон-підліток, це вже інша людина – йому властива товариськість, красномовність, ввічливість, тактовність, працьовитість, цілеспрямованість і впевненість у собі . Під впливом планети-покровителя його характер стане іншим – тепер це вже сміливий і рішучий хлопчина, легко завойовує популярність і повагу.

Уміє викликати прихильність до себе людей, з легкістю йде на компроміс і не дозволяє собі вплутуватися в конфліктні ситуації – єдиний мінус, це неготовність відповідати за прийняті рішення. У навчанні не найкращий – йому не подобається слідувати правилам, вчитися і вивчати не потрібні йому предмети, але це не означає, що він дурний, навпаки, у нього аналітичний склад розуму і відмінні здібності в галузі точних наук.

відносини з однокласниками натягнуті. Легко йде на контакт і рідко стає ізгоєм, але в ньому бушує вимогливість, що не дає йому спілкуватися з дітьми – всіх намагається прирівняти під власні мірки, але на жаль, мало хто їм може відповідати.

Дорослий чоловік

На дорослого чоловіка, названого так, сильний вплив виявляється і значенням імені Парамон, і каменем-талісманом. Йому ще властива сильна сором'язливість і невпевненість в собі, але тепер він вміє приховувати їх – намагається бути в очах людей сильним, зарозумілим, агресивним і жорстким. В реальності ж їм править добродушність, добропорядність, скритність, сталість, боязнь відповідальності і закомплексованість.

А взагалі, якщо в цілому, то Парамон, це досить унікальна особистість, не здатна бути на людях такий, який є на насправді. Парамон дуже скритний і намагається нікому не показувати, ні образ, ні страждань, ні переживань. Втім, це і правильно – так він оберігає себе від підступний людей і корисливих товаришів.

Доля імені Парамон

Доля імені Парамон в любовних і сімейних відносинах з жінками складається досить непросто. Як в дитинстві, так і в юності він не дуже цікавиться дівчатками, концентруючи всю свою увагу на навчанні. Пізніше до нього приходить усвідомлення того, що він вже дорослий чоловік, але він не прагне крутити бурхливі романи, а відразу замислюється про створення сім'ї, проте і тут все не так гладко, як хотілося б. Виною цьому є деяка нерішучість і сором'язливість володаря цього імені щодо дам.

Зазвичай він створює міцну сім'ю з доситьвольовий, сміливою і рішучою жінкою. Саме вона буде завідувати всіма сімейними питаннями, а Парамон проявить себе, як надійний, розуміє, вірний і поступливий чоловік. Його анітрохи не ображає роль веденого у відносинах, для нього важливіше взаєморозуміння, довіру і любов у відносинах з дружиною.

Парамон прагне створити максимально комфортні умови для життя сім'ї і виконати обов'язки головного добувача в сім'ї, щоб його домочадці ні від кого не залежали. Величезне значення він надає саме інтер'єру свого будинку. Крім того, він — досить гостинний господар.

Любов і шлюб для імені Парамон

Парамон не прагне прожити свою молодість красиво і бурхливо, як більшість чоловіків. Він відразу налаштовує себе на створення міцної, дружної і щасливої ​​родини. Однак часто він не здатний проявити досить рішучості і наполегливості по відношенню до вподобаної жінці. Як правило, його дружиною стає смілива, рішуча, вольова жінка, що зуміла першою зробити крок до нього назустріч.

Парамон старанно трудиться на загальне благо родини, для нього матеріальне становище сім'ї відіграє досить важливе значення, тому він навіть може шукати джерела додаткового заробітку. Для нього важливо створити максимально комфортні умови життя собі своїм близьким. Купівля якісних меблів і сучасної техніки — це обов'язкова умова при створенні домашнього затишку.

Парамон — це відповідальний і серйозний чоловік, який знає, чого хоче від життя і, як правило, добивається бажаного. Ось і сімейне життя він планує так, щоб вона була щасливою. Він проявляє себе, як розуміє, надійний і вірний чоловік, на якого його дружина цілком і повністю може покластися. Також він дуже гостинний і привітний господар.

Парамон як Батько

Парамон користується у дітей величезним авторитетом. Він — дійсно першокласний батько, який добивається повагу не строгістю і погрозами, а любов'ю, добродушністю і терплячістю. Однак, варто відразу зазначити, що навчальна діяльність дітей і їх успіхи в школі відстежує не він, а його дружина. Парамон ж повністю бере на себе утримання дітей і активно бере участь в правильній організації їхнього дозвілля.

Як великий шанувальник тварин, Парамон з радістю підтримає ідею дітей завести домашнього вихованця. До того ж, зазвичай він і сам з дитинства мріє про породистої собаці, так що, він здійснює мрію дітей, а разом з нею і свою. Крім того, для нього важливо, щоб діти різнобічно розвивалися, тому він знайомить їх з миром мистецтва і класичної музики.

Туризм та заняття спортом — ось ще один напрямок у виховному процесі Парамона. Також він може хоч кожні вихідні влаштовувати піші турпоходи всією сім'єю в найближчий ліс або посадку, адже для нього важливо привчити дітей любити природу, спорт і здоров'я.

Сумісність Парамон c жіночими іменами

Тема сумісності імені Парамон з жіночими назвами досить складна, і тим не менш, дослідникам все ж вдалося розкрити кілька цікавих фактів, один з яких свідчить про найкращу сумісності з такими жіночими варіаціями як Аріадна, Маргарита, Тетяна, Поліна, Катерина і Марго. Вважається, що в такій парі буде все, що потрібно для міцного шлюбу – взаєморозуміння, вірність, любов і пристрасть.

В парі з жінкою, що отримала при народженні ім'я Марія, Христина, Наталія, Броніслава або Вікторія, теж буде пристрасть і любов, але що стосується решти, так тут можна поставити великий «знак питання », бо багато тут залежить від сумісності знаків зодіаку і характерів.

А з Нінель, Надією, Анжелою і Антоніною, фахівці і зовсім не рекомендують зв'язуватися іменованого так чоловікові, бо нічого добре з такого союзу не вийде, а відносини будуть переповнені ревнощами, розбіжностями, і нескінченними сварками, в яких кожен буде намагатися домінувати над партнером.

а ось відносини з жінками і зовсім складні – він прагне до серйозності, раннього створення сім'ї і шлюбу, але добитися цього йому заважає боязкість і небажання йти першим на зустріч до потенційного ой супутниці. Успішною буде сімейне життя тільки зі сміливою, рішучою, терплячою і наполегливій дамою …

Число імені Парамон

Число імені Парамон по нумерології — 1. Підопічні числа 1, як правило, з дитинства володіють якостями лідера і переможця. Тож не дивно, що вони завжди намагаються бути активними і діяльними людьми. Одне з їхніх достоїнств — це вміння чітко визначити власну мету в житті, а також можливість правильно спланувати свої дії для її досягнення. Вони відмінно впораються зі своїм хвилюванням в будь-якій екстремальній ситуації і швидше за інших знайдуть для неї єдино вірне рішення.

Одиниці володіють такими важливими якостями, як: цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість і творчий потенціал. Вони не часто стають винахідниками або вченими, зате вони прекрасні і відповідальні виконавці, організатори і керівники. Крім того, підопічні одиниці — веселі, життєрадісні і дуже товариські люди, але от працювати вони можуть лише самостійно. Чужий авторитет вони не виносять, тому прагнуть самі керувати своїми колегами.

Однак підопічні числа 1 — досить імпульсивні непостійні особистості, схильні робити необдумані вчинки. Крім того, одиниці схильні до владності, зарозумілості і бажанням маніпулювати своїм оточенням. Їм варто бути більш стриманими і менш владними у відносинах з близьким, більше відпочивати і радіти простому людському щастю.

Формула обчислення числа імені Парамон:П (8) + А (1) + Р (9) + А (1) + М (5) + О (7) + Н (6) = 37 = 3 + 7 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Парамон

  • Камінь-талісман – Бірюза .
  • Планета-покровитель – Сонце і Юпітер.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Парамон – Ящірка.
  • рослинний символ – Анемон.
  • Кращий зодіак – Лев і Стрілець.
  • Число Парамона – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Парамон

Парамон Куркін – донський козак

Парамон Пилипович Голіад – один з діячів революційного руху в Україні

Парамон Віфінський – святий Російської Православної Церкви, шанований у лику мученика

Парамон (справжнє ім'я – Сергій Заборовський) – відомий фанат київського «Динамо»

Парамон єпископ Бронницький – вкрай Святішого Патріарха Московського і всієї Русі

іменини дні і святі покровителі імені Парамон

Преподобний Парамон Віфінський

серпень 13, серпень 26

Мученик Парамон

листопад 29, грудень 12