Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаНикон
532 Oracle

Никон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Никон за походженням давньогрецьке. Сталося швидше за все від грецького слова «Νίκων». Значення перекладається як «перемагає». в Україні та країнах з російськомовним населенням це ім'я використовується як традиційне чоловіче, і як чернече, тільки з наголосом на другий склад.

Ім'я Никон не рахується популярним. Має відмінну сумісність з багатьма жіночими іменами, сильну енергетику і відмінне значення. А ще це ім'я здатне наділити носія цілою купою хороших якостей, які в майбутньому визначать його суть і натуру.

Ім'я Никон: Значення і характеристика
Походження імені Никондавньогрецьке
В коренігрецьке слів Νίκων
Буквальна трактування«перемагає»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Никон Філіппольскій

Популярність:Ім'я Никон вже давно віднесено до категорії найбільш рідкісних імен. За статистикою припадає не більше, ніж на одного хлопчика з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Нік, Ніка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Никон:Знаменита компанія «Nikon Corporation» використовувало в назві як раз-таки ім'я, що підтверджено офіційною розшифровкою назви компанії.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Никон вивчалося багатьма фахівцями сучасності, і більшість з них зійшлися на думці, що це ім'я має сильну енергетику, і обдаровує носіїв такими рисами характеру як самолюбство, завищена самооцінка, самовпевненість, чутливість, сприйнятливість, безконфліктність, комунікабельність, товариськість і відкритість.

Правда, всі названі якості проявляються не відразу, а поступово, і більшості залежать від астрологічної символіки, наприклад, від знака зодіаку …

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього чоловічого імені полягає в тому, що вони завжди впевнені в собі і ніколи не сумніваються в правильності власних дій, рішень і переконань. Це допомагає їм домагатися великих успіхів у житті ...

Никон погано відноситься долюдям, які не мають власної точки зору і весь час спираються на кого-небудь у вирішенні власних проблем і негараздів.

 

 

 

Характер імені Никон

Характер імені Никон наділяє свого володаря цікавим набором якостей, що дозволяють йому бути незалежною і сильною особистістю. В його характері присутні такі риси, як: чутливість, самолюбство, товариськість, самовпевненість, безконфліктність, відкритість і сприйнятливість. Хоча з'являються вони, звичайно, не відразу і можуть змінитися в залежності пори року народження Никона. Серед позитивних якостей його характеру можна також назвати добропорядність, розсудливість, почуття справедливості. Часом володар імені Никон може бути доволі сором'язливим, але в деяких ситуаціях, навпаки, проявляє владність.

В дружбі Никон ще з дитинства проявляє себе як товариська, красномовний і дуже надійний товариш. Діти відчувають його чесність, порядність і справедливість, тому із задоволенням товаришуючи з ним. Дорослий Никон також має чимало товаришів, причому вони такі ж доброзичливі і надійні, як і він сам. Він не сприймає користі в дружбі, сміливо розраховує на підтримку товаришів і сам завжди прийде їм на виручку.

Характер імені Никон наділяє свого володаря дивовижною пам'яттю, відмінним інтелектом, старанністю і працьовитістю. Він може бути успішний, як в медицині, так і в науці. Крім того, вмілі руки Никона, фантазія і старанність можуть допомогти йому стати навіть вмілим ювеліром або архітектором.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві значенням такого рідкісного імені для хлопчиків як Никон сулітся вразливість, емоційність, розсудливість, розважливість і поступливість. Ця дитина намагається на всіх справити хороше враження, привертає увагу всіма можливими способами, але це не спрага уваги, а спроба перебороти сором'язливість і скутість – в майбутньому, якщо вихованням перебороти їх не вийде, вони проявлять себе досить негативним чином.

Що стосується однолітків, так з ними він доброзичливий, на руку грає комунікабельність і красномовність, а ще до нього тягнуться завдяки справедливості і чесності. Поступово в цьому віці починає проявлятися і добропорядність – не скоїть поганого вчинку, боїться нашкодити оточуючим і стати «негативним прикладом» в очах людей.

Втім, як і будь-яка дитина, може розслабитися і почати пустувати – в такі моменти стає некерованим, впливати на нього в такому випадку непросто. Хоча в майбутньому все зміниться – почне проявлятися вплив каменю-талісмана імені …

Підліток

Никон-підліток, це складна людина. Він нікому не намагається догодити, вважає, що поводиться правильно, не намагається виділитися з натовпу. Друзів має небагато – уникає тих, хто не готовий його прийняти таким, яким він є. У ньому є життєрадісність, старанність, поступливість, дружелюбність, наполегливість, доброзичливість, а й критичність – вона його головний недолік.

При цьому критичність проявляється не тільки до інших, але і до себе – себе він критикує особливо сильно, а все через сильний бажання стати краще, ніж може. Поступово почне проявлятися вплив на його сутність планети-покровителя імені, що принесе неймовірні зміни в його натуру.

А ще Нікони в своїй більшості в підлітковому віці дуже мінливі і непередбачувані, що іноді позначається і на спілкуванні з людьми, і на особистому житті, і на багато іншого.

Дорослий чоловік

Дорослий-Никон, це і зовсім інша людина. Обов'язковість, старанність, відповідальність, дбайливість, уважність, безконфліктність, вміння контролювати емоції – це його гідності.

Але є і недоліки, головний з яких, це небажання довіряти людям. Дістати його довіру дуже складно. Зате є явні лідерські задатки, що супроводжуються готовністю нести непідйомну ношу, займатися відразу купою справ, бути відповідальним за все, і просто бажанням командувати.

А ще досяг зрілості Никон може стати занадто грубим і жорстким по відношенню до людей. Він не покаже свого невдоволення чоловіком, не стане йти у відкриту на конфлікт, але всією своєю поведінкою покаже, що щось не так.

Доля імені Никон

Доля імені Никон в стосунках з жінками, як в любові, так і в шлюбі складається досить непросто. Незважаючи на те, що Никон ніколи не страждає від браку уваги з боку дам, сам він досить довго відчуває сором у відношенні дівчат, не наважуючись проявляти свої почуття. Ця особливість його поведінки дивовижна, оскільки в шлюбі він вже проявляє себе як сильний навіть владний чоловік.

В шлюбі зі спокійною, мудрою, врівноваженою і поступливішою дружиною Никон зможе проявити себе як по-справжньому старанний сім'янин. Його сім'я живе в достатку, він — НЕ скупердяй і балує дружину і дітвору подарунками, а також прагне створити максимально комфортні умови для їх життя. Він не лінується виконувати свої чоловічі завдання по дому, може сам що-небудь змайструвати для створення ще більш затишної атмосфери.

У відносинах з дружиною саме він буде займати роль лідера. Для нього важливо знати, що несе відповідальність за всіх членів сім'ї і, що все його поважають, цінують і люблять. Він ніколи не дозволить собі змінити дружині, адже довіра він цінує навіть більше, ніж любов і пристрасть. Для нього важливі підтримка і розуміння його дорогою дружини.

Любов і шлюб для імені Никон

Никон досягає неймовірних успіхів в кар'єрі, а ось в особистому житті він може бути кілька стриманий щодо прекрасних дам. Йому заважають його сором'язливість і невміння виявляти свої почуття. Однак це не заважає йому залучати до себе увагу дівчат, яких він приваблює своєю боязкістю, але разом з тим мужньою зовнішністю, відмінним статурою і харизмою.

Никон вкрай серйозно і відповідально підходить до пошуків своєї другої половинки. Він намагається знайти врівноважену, спокійну, вірну і не скандальну дівчину. У сімейних стосунках він нерідко виявляє владність і строгість, тому саме ніжність і ласка дружини зможуть зробити залізний характер чоловіка більш м'яким. Крім того, його улюблена може навіть не сумніватися в його подружньої вірності, адже він просто не здатний на зраду або зраду.

Поряд з поступливою, мудрою і м'якою жінкою Никон проявить себе як чудовий сім'янин. Йому доставляє щире задоволення допомагати дружині по господарству, а свої чоловічі обов'язки він взагалі завжди виконує справно. Никон добре заробляє і прекрасно справляється зі змістом сім'ї. Він — цінний працівник, який серйозно і виконавчо відноситься до робочих обов'язків. При цьому для сім'ї він завжди залишає достатньо часу, адже вона для Никона сім'я цінна і дуже важлива.

Никон як Батько

Никон дуже чекає появи в сім'ї дітей. Він дуже дбайливо ставиться до дружини під час вагітності вже тоді усвідомлюючи всю важливість і серйозність батьківського призначення. Никон намагається максимально активно брати участь в житті своїх крихіток з самого народження, не дозволяючи подружжю не спати цілодобово і намагаючись їй допомогти чим зможе.

Никон просто обожнює своїх чад, він не відриваючись може грати з ними годинами. Він не може втриматися від бажання балувати своїх крихіток, через що Никон досить часто радує їх досить дорогими подарунками. Для нього важливо, що його діти росли в максимальному комфорті, затишку і не знали, що означають слова, що говорять про безгрошів'я батьків.

У Никона прекрасно розвинена інтуїція, яка допомагає йому уникнути фатальних помилок у вихованні дітей. Він завжди знає, коли коштувати проявити строгість, розуміння, поблажливість або ж вимогливість. Для нього важливо виховати в дітях силу волі, впевненість, якої колись не вистачало самому, самостійність, добропорядність і чесність.

Сумісність Никон c жіночими іменами

Іменини Никон з жіночими іменами, це досить складне питання, що має лише теоретичне підґрунтя, однак, відповідь на нього все ж є. Сучасні астрологи схиляються до думки, що найкращою вона в союзі з такими жіночими назвами як Христина, Надія, Катерина, Никанора, Вікторія, Наталя, Мілана і Поліна. Вважається, що в такій парі буде все необхідне для щасливого спільного життя – і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і вірність.

В парі, де другою половинкою Никона є жінка, іменується Регіною, Кариною, Кароліною, Капітоліна, Юлією або Маріанною, теж може бути все вищеназване, але на жаль, відносини в даному випадку тривалими навряд чи будуть, бо любов тут може виявитися занадто швидкоплинної. І вина тут лежить не тільки на значенні названих іменоформ, але також і на енергетики розглядається нами чоловічого імені.

А ось в парі з Яною, Марією, Станіславою, Броніславою, Акулиной, Людмилою або Калера, і зовсім не може бути й мови ні про що з вищесказаного, по крайней мере, якщо вірити теорії астрологів. Тут є повна і стовідсоткова несумісність, як самих імен, таки і астрологічних які сприяють над ними символів, і так і значень. Хоча знову ж таки, це лише теоретичне твердження, так що не обов'язково відмовлятися від відносин з дівчиною, названої однієї з цих варіацій.

З протилежною статтю не так гладко, як в кар'єрі. Йому складно зізнатися в своїх почуттях, сором'язливий, а тому і самотній. Хоча багато що залежить від виховання і впливу додаткових факторів, наприклад, від пори року народження.

Число імені Никон

Число імені Никон по нумерології — 5. Цифру 5 можна вважати символом незалежності і абсолютної свободи і в життєвих позиціях, і в особистому житті, і в образі дій і вчинків. Вони не звикли ставити себе в чіткий рамки і межі або залежати від чого-небудь. Чужу думку п'ятірок мало цікавить, а ось власними думками вони із задоволенням діляться з оточуючими. Як не дивно, їх тонка інтуїція і чуття дозволяють їм відчувати чужі проблеми і вміло пропонувати шляхи їх вирішення.

Як природжені новатори і мандрівники, підопічні п'ятірки постійно перебувають в пошуку чогось незвичайного, зовсім нового. Для них дуже важливо насичуватися новими емоціями, знаннями, враженнями і відчуттями. Їм чужа розмірене і тихе життя, їм не комфортно в тісних стінах офісу. З великим задоволенням вони постараються реалізувати себе в якійсь цікавій професії. Робота п'ятірок повинна бути пов'язана з поїздками, відрядженнями і подорожами. Підопічні п'ятірки, як правило, прекрасно володіють іноземними мовами і мають дивовижну пристосованість до будь-яких обставин.

Їх бажання вирушати на пошуки пригод або якихось нововведень засліплює підопічних числа 5, через що вони часом забувають про важливість того, що вже мають. Крім того, п'ятірки відрізняються імпульсивністю, запальністю, нетерплячість і частими змінами в настрої. Часом їм потрібно просто спробувати стримати свій палкий норов, подбати про майбутнє і нарешті створити сім'ю, в якій їм буде комфортно, навіть без постійних поїздок.

Формула обчислення числа імені Никон:Н (6) + І (1) + К (3) + О (7) + Н (6) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Никон

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Сонце і Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Никон – Ягня.
  • Рослинний символ – Вітрогонка .
  • Кращий зодіак – Овен і Телець.
  • Число Никона – 1.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна .

Відомі люди з іменем Никон

Никон – Патріарх Московський і всієї Русі

Никон – єпископ Російської церкви, єпископ Перм ський і Вологодський

Никон Печерський – літописець і ігумен Києво-Печерського монастиря

Никон Радонезький – учень Сергія Радонезького, другий ігумен Троїце-Сергієвої лаври

Никон Сицилійський – єпископ, преподобномученик

Никон Чорногорець – монах, який жив неподалік Антіохії в другій половині XI століття

Никон Белавенец – священнослужитель Руської православної церкви

Никон Бессонов – єпископ Російської православної церкви

Никон Богоявленський – єпископ Російської православної церкви

іменини дні і святі покровителі імені Никон

А праведний Никон

лютий 16, березень 1

Преподобний Никон Печерський

березень 23, квітень 5

Мученик Никон Філіппольскій

серпень 20, вересень 2

Преподобний Никон Сухий

вересень 28, жовтень 11

Мученик Никон Мелітинському

листопад 7, листопад 20