Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБогдан
3198 Oracle

Богдан: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Богдан за походженням українське. Буквальне трактування значення звучить як «Богом даний». Утворено від двох українських слів «Богом» і «дан», або ж «даний Богом». У іменослове по Святців його немає, тому іменини справляються на ім'я Феодот.

українське чоловіче ім'я Богдан сьогодні користується неймовірною популярністю у простого народу, як і багато старих імена, в той час як десятки років тому воно славилося лише у людей з вищого соціального прошарку.

Ім'я Богдан: значення і характеристика
Походження імені Богданслов'янське
Сталосявід слів «Богом» і «дан»
Буквальна трактування«Богом даний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Адрианопольский

Популярність:Ім'я Богдан в рейтингу популярних чоловічих імен числиться на 25-27 позиціях і доводиться по статистиці як мінімум на 11-13 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Бойда, Богдік, Бодя

Сучасні англійські аналоги:Багдаєв

Цікаве про ім'я Богдан:Хлопчика, який отримав при народженні ім'я Богдан, хрестять не під ним, а під хресним ім'ям Феодот.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення чоловічого імені Богдан обіцяє іменується їм хлопчикові безліч хороших якостей. Серед них честолюбство, наполегливість, врівноваженість, чистота розуму і спонукань, контроль над емоціями, спокій і впевненість у собі. Але поряд з цими чудовими якостями, малюк нагороджується і негативними, такими як запальність і впертість, категоричність і надмірна вимогливість до оточуючих людей.

Проте, в своїй більшості Богдани, це хороші люди. У них завжди багато друзів і товаришів, багато однодумців. Та й у дівчат такі користуються популярністю. Ці люди завжди домагаються поставлених цілей, намагаються не залишати ніяких справ на півдорозі, і долають по можливості всі перепони. Але є і одне «але» — нерідкі випадки, коли Богдани занадто рано стають самостійними і біжать від батьківської опіки.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, доброта і доброзичливість, безкорисливість, вміння знаходити спільну мову з людьми всіх типажів, готовність допомагати всім навколо, відмінна фантазія і гарну уяву, відмінне почуття гумору, бажання розвиватися.

Богдан погано відноситься долюдям, які дозволяють собі хамити або грубити співрозмовникам, брехунам і зрадникам, особистостям, які хочуть «виїхати» за рахунок слабкостей інших людей. А ще Богдани здебільшого уникають спілкування з людьми-лідерами ...

Характер імені Богдан

Характер імені Богдан такий, що обіцяє носію цього іменоформи непросту натуру. Це зазвичай двоїстий людина – з одного боку, він любить домінувати над людьми з оточення і підшукує собі для цього людей поступливих, слабохарактерних і слабких, але з іншого, він завжди тягнеться до сильних особистостей, до тих, що можуть виступити для нього в якості захисту, стіни від навколишнього світу. В результаті його оточення ділиться на дві половини. А ще його характер непростий через наявність такої риси як недовірливість – він хоче, щоб йому довіряли, хоче, щоб люди довіряли йому свої секрети, бажає бути в курсі всього навколо, але при цьому не бажає ні з ким ділитися власними секретами і нікого не посвячує в свої переживання. А ще й надмірна емоційність явно не прикрашає його характер – Богдан часом буйний і агресивний. Правда, швидко відходить і навіть може вибачитися перед людиною, якого незаслужено образив. Ну і плюс до всього, характер його передбачає повну відсутність планомірності, що призводить найчастіше до непланомерним вчинків і рішень.

З іншого боку, характер залежить від безлічі додаткових чинників і може не відповідати викладеним вище опису. Він залежить від батьківського виховання, від знака зодіаку, покровительства планети над ім'ям, і навіть від сезону народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Богдан, переповнене цікавими моментами, позитивною енергією і позитивом. Богдан, це позитивний і з усіх боків позитивний дитина, але потребує захисту – саме тому-то принцип вибору друзів у цього хлопчика і полягає в оточенні себе сильними морально і фізично дітьми. Значення обіцяє йому добродушність, доброзичливість, доброту і справедливість, весела вдача та оптимізм, безпринципність, енергійність, активність і рухливість.

У той же час цього хлопчика від всіх діток відрізняє послух – він ніколи не слухається матері, слід її моралі і надходить виключно по совісті. З батьком, в більшості випадків, у хлопчика з ім'ям Богдан менш теплі і близькі стосунки – він прив'язаний найбільше до матері, бачачи в ній захисницю і покровительку. Ще значимість обдаровує цього хлопчиська відмінною фантазією і вражаючим уявою – Богдан ніколи не нудьгує і не сидить на місці, навіть будучи на самоті, в будь-якій обстановці знайде, чим зайнятися.

Плюс до всього, Богдан може бути обдарований ще і працьовитістю. Але виражається воно не в вивченні чого-небудь, а тільки там, де мова йде про цікавлять його справах. Дружелюбність, красномовність, вміння вливатися в колектив, справедливість, наполегливість, цілеспрямованість – ось ті якості. Якими додатково Богдан виділяється на тлі інших маленьких діток ...

Підліток

Підліток, над яким протегує значення імені Богдан, це добрий, настирливий, добропорядний, справедливий, уважний, балакучий, рухливий, компромісний, цілеспрямований, наполегливий, принциповий, планомірний хлопчисько. У цьому віці хлопчика Богдана значення нагороджує купою додатковий якостей, але найголовніше полягає навіть не в цьому, а в тому, що Богдан, це в більшості своїй порядна і безкорисливий хлопчина, який практично не має недоліків. Хоча кілька мінусів у нього все ж є, і першим з них є сором'язливість, що не дає йому шансів на становлення в суспільстві лідером або хоча б організатором. Він не яскрава особистість, не лідер, що не організатор, у цього хлопчиська немає лідерських задатків, але зате добра душа і характер, що по-своєму добре позначається на положення в суспільстві. З однокласниками Богдан ладнає добре, значення нагороджує його всім для цього потрібне, товаришів у нього багато, але ось справжніх друзів дуже мало, це факт – мало того, що його в основному оточують корисливі люди. Ті, хто шукає вигоду в спілкуванні з ним, так ще і однодумців у нього практично немає. А ще значення обіцяє йому унікальний склад розуму – він легко здатний вивчити будь-який шкільний предмет і легко справляється з будь-якими завданнями, тільки ось значення обіцяє йому одночасно і лінь, що грає проти нього в більшості випадків ...

Дорослий чоловік

Дорослий Богдан, над яким все ще є як таке заступництво такого фактора як значення, це все ще більш-менш спокійний чоловік. Перетворившись з хлопчаки в повноцінного чоловіка, він працює шляхетним, добрим, уважним і турботливим, принциповим і наполегливим, емоційним і веселим. За великим рахунком, хороша людина, але не без недоліків. Так, значення може подарувати дорослому Богдану такі недоліки як егоїстичність, самостійність, і самовпевненість – саме вони-то і винні в тому, що Богдан робить в дорослому житті багато помилок, вступаючи необдумано і спонтанно. Хоча і розсудливість в ньому теж є, тільки ось виявляється вона в тих випадках, коли від цього сам Бодя може отримати вигоду. В принципі, безкорисливий, ніколи не дозволить собі скористатися чиєюсь слабкістю заради власної вигоди, але може проявити корисливість щодо неприємних йому людей. Що ж стосується професійної діяльності, то тут все просто – йому особливо сильно подобаються ті професії, що передбачають спілкування і кар'єрне зростання, йому важливо, щоб у нього були шанси на зростання, щоб був якийсь стимул, без цього не варто чекати від нього становлення хорошим працівником.

Доля імені Богдан

Доля імені, це найзагадковіший і одночасно теоретичний чинник, і причина такого «розкладу» тільки в тому, що передбачити як таку долю людини, аналізуючи характеристики його найменування просто неможливо. Проте, багато дослідників свого часу були зацікавлені цим питань, завдяки чому нам і вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів про те, що собою являє доля імені Богдан ...

Якщо коротко, то доля іменоформи Богдан передбачає носію цього імечко непросте вибудовування особистому житті. Сам Богдан любить веселих, активних, енергійних і одночасно самодостатніх жінок, і зазвичай вишукує собі саме таких. Що вдалими у нього будуть відносини тільки з поступливими, спокійними, поступливими і покірними жінками. Причина в бажанні домінувати, яким наділений практично кожен Богдан. А ще передбачається становлення Богданов в половині випадків бабіями.

У той же час, доля передбачає і кінцеве становлення Богдана хорошим батьком і зразковим сім'янином, але тільки в тому випадку, якщо сам він надітий золоту середину між домінуванням над дружиною і повагою її думки. З іншого боку, не варто забувати про те, що доля сама по собі є лише теоретичним чинником, а значить і все вищесказане не обов'язково має збутися ...

Любов і шлюб для імені Богдан

Носій імені Богдан з усією серйозністю ставиться до створення сім'ї, тому обраницю шукає довго і ретельно, і до кожної потенційної дружині старанно придивляється. Для нього важливо, щоб обраниця була розумною і в той же час покірною дружиною, яка не намагатиметься посунути його з планки лідера.

Богдан в шлюбі поводиться досить неоднозначно. З одного боку, він веде себе трохи тираничность, демонструючи всім своє верховенство в сімейних відносинах. Він може гримнути на дружину навіть у присутності сторонніх людей. Але з іншого боку, Богдан невтомно трудиться на благо своєї родини, щоб його близькі були задоволені своїм матеріальним становищем. Крім того, він любить проводити час в колі сім'ї і навіть відпустки визнає тільки сімейні.

Остаточні рішення у такій сім'ї завжди приймає чоловік, хоча з дружиною він все ж радиться. Подання Богдана про обов'язки дружини найчастіше зводяться до створення домашнього затишку і турботи про дітей, коханого чоловіка.

Богдан як Батько

Чоловіки на ім'я Богдан найчастіше стають турботливими, але строгими батьками. Вони з дитинства привчають своїх синів і дочок до дисципліни, до відповідальності і до працьовитості. Виховуючи дітей в строгості, вони прагнуть виростити з них працьовитих і істресостійкими людей.

Богдан намагається приймати максимум участі і в культурному вихованні дітей. Він піклується про те, щоб його діти відвідували різні гуртки, секції, театри, виставки. На канікулах його дітей завжди чекають сімейні подорожі і спільний відпочинок.

Його діти знають, що за граничної сухістю і строгістю батька ховається трепетна і ніжна батьківська любов, яка як не можна яскравіше проявляється не в багатослівності, а саме в поведінці і вчинках їх батька, Богдана.

Сумісність Богдан c жіночими іменами

Питання сумісності імені Богдан з жіночими іменами досить складний і інтерпретується різними фахівцями по-різному, але зате є і кілька чинників, на яких сходяться всі дослідники.

Наприклад, відомо, що найкраще поєднання в відносинах може бути створено шляхом створення пари з Ніна, Ольга, Клара, Людмила, Діна, Капітоліна, Лада і Неллі. Тут буде і шлюб, і теплі почуття, і щирість, і вірність.

А ось з такими як Ліна, Нінель, Ельза, Дора, Мірра, Ія, Олена, краще не намагатися створювати пару, адже в даному випадку будуть матися тільки нескінченні сварки, скандали, розбіжності, і зради.

Взаємовідносини названого іменний варіацією Богдан з представницями слабкої половини людства, це досить складна тема. Сам Богдан любить виключно веселих і активних жінок, але в супутниці зазвичай такий вибирає собі тільки поступливих, спокійних, поступливих, бо любить домінувати і відчувати свою перевагу у відносинах. Значення, взагалі, обдаровує Богдана складним характером, і звідси всі його біди на просторах любові ...

Число імені Богдан

Число імені Богдан по нумерології — 7. Людина-сімка — це справжній енерджайзер, в голові якого завжди виникає маса цікавих ідей і задумів. Він відрізняється гостротою розуму, мудрістю і оригінальним підходом до життя. Сімка постійно відчуває потяг до нових знань і самовдосконалення. У чоловіка з числом 7 аналітичний склад розуму і високий інтелектуальний потенціал.

Богдан, як справжня 7-ка, досить проникливий, але в той же час замкнутий і не товариська людина. «Він собі на умі» — скажуть про таке чоловікові.

Найпростіше професійних успіхів йому досягти в таких сферах, як релігія, філософія і історія. Цілеспрямованість і працьовитість — головні риси характеру Богдана по числу 7. Самостійне виконання роботи він вважає за краще роботі командою, бо не дуже-то прагне до спілкування.

Іноді «сімки» можуть вести нечесну гру і хитрувати. Схильність до надмірної самокритики і критики оточуючих, а також гордість і марнославство, нерідко заважають їм жити повноцінним насиченим життям, тому їм потрібно навчитися розважатися і радіти життю.

Формула обчислення числа імені Богдан:Б (2) + О (7) + Г (4) + Д (5) + А (1) + Н (6) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Богдан

  • Камінь- талісман – Зелений мармур.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Альбіна – Летюча миша.
  • Рослинний символ – Лавр.
  • Кращий зодіак – Овен і Телець.
  • Число Богдана — 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Богдан

Богдан Ступка (український актор театру і кіно)

Богдан Швейцер (російський астроном і астрометріст)

Богдан Глинський (князь з роду Глинських)

Богдан Лобонц (румунський футболіст)

Богдан Гельфрейх 1-й (воєначальник, генерал-лейтенант)

Богдан Блавацький (футболіст і футбольний тренер)

Богдан фон Глазенап (адмірал (1869), генерал-ад'ютант)

Богдан Бєльський (діяч опричнини, учасник Лівонської війни)

Богдан Бенюк (Народний артист України)

Богдан Слива (польський шахіст)

Богдан Шершун (український футболіст)

іменини дні і святі покровителі імені Богдан

В Правосл вной церкви немає святого з таким ім'ям. При хрещенні Богдан зазвичай отримує ім'я Феодот, яке також означає «Богом даний».