Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБулат
474 Oracle

Булат: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Булат за походженням перське. Утворено від слова, що означає в перекладі « сталевий ». Російська трактування свідчить про «сталевий мощі», «витривалості» і «силі». Популярно на даний момент у всіх країнах з російськомовним населенням.

Ім'я Булат сьогодні вкрай рідко зустрічається на території України, проте в минулому було одним з найпопулярніших. Має сильну енергетику і досить непогану сумісність з багатьма жіночими іменами, популярними в наш час …

Ім'я Булат: Значення і характеристика
Походження імені Булатперське
Від слова«сталевий» або «сталь»
Буквальна трактування«сталева міць»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Булат не влучає у сотню популярних українських чоловічих імен і доводиться за статистикою не більше, ніж на 2 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Буля

Сучасні англійські аналоги:Болат, Болад

Цікаве про ім'я Булат:ім'я Булат на даний момент не дуже популярно, проте має сильну енергетику і здатне обдарувати цілою купою талантів і сталевою волею.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Булат характеру хлопчика, названого цим чоловічим ім'ям, зазвичай обіцяє такі риси як неординарність, сила волі, допитливість, настирливість, цілеспрямованість і наполегливість. Також, натурі хлопчика сулітся і безліч інших якостей, але вони, як і названі вище, проявляються не відразу, а по ходу дорослішання ...

В своїй більшості ж Булат, це досить допитливі, які цікавляться всім підряд хлопці, з хорошим уявою і відмінною фантазією. Вони часто багато беруть на себе і потім не справляються з тим, що було взято, але при цьому все одно не здаються і намагаються довести всьому світу, що стоять більшого, ніж думають всі.

Переваги і позитивні риси:унікальне світогляд, тактовність і дипломатичність, здатність знаходити спільну мову з людьми різних типажів. А ще Булат, це зазвичай людина, якій можна доручити будь-яку справу, будь воно нереально відповідальним і важливим, складним і нездійсненним.

Булат погано відноситься долюдям, які не тримають своїх слів, до тих, хто намагається домінувати над слабкими, і до тих, що йдуть на користь заради вигідні і наживи. Плюс, він може уникати спілкування з людьми, які погано ставляться до жінок, грублять або схильні до образ.

Характер імені Булат

Характер імені Булат такий, що наділяє власника цього імені унікальною натурою. Стриманий, упевнений в собі, рішучий і планомірний, красномовний і відповідальний, спокійний і самозакоханий – всі ці риси притаманні носіям імені Булат, і всі разом вони створюють складний і непокірних характер. Більш того, характер хлопчаки з ім'ям Булат такий, що може стати причиною безлічі конфліктів. Але причини криються в таких аспектах його натури як агресія, ненависть до критики і повчань, неприйняття чужих точок зору. А ще характер цього імені може обдарувати і купою інших характеристик, але всі вони будуть проявлятися поступово, по ходу дорослішання, і в залежності від купи додаткових параметрів.

Так, за головною версією, інтенсивність і сила якостей, якими повинен володіти Булат, залежать від впливу додаткових факторів, таких як батьківське виховання, вплив покровительствующей стихії найменування, і вплив значущості планети-покровителя ...

Раннє дитинство

Булат — трактується як «сталь» (сталевий), і саме від цієї-то трактування дослідники і «скакали» по доріжках обчислення значущості. Так, в результаті дослідники свого часу прийшли до висновку, що саме за рахунок такого трактування носій імені Булат і повинен обдаровуваного такими характеристиками як настирливість, наполегливість, серйозність, допитливість, рухливість, непосидючість, непосидючість і активність.

раннє дитинство хлопчика, над яким протегує значення такого красивого і незвичайного імені як Булат, переповнене непорозумінням з боку батьків і однолітків, але це не ознака проблеми. Навпаки, це ознака унікальності носія цього імені. Енергетика обдаровує хлопчика з ім'ям Булат непростим характером – він не по роках серйозний і відповідальний, весь час шукає собі справи, не любить пустувати і вічно намагається вести себе так, як ведуть дорослі. Це наслідувач, хлопчисько, сильно вбирає все, що відбувається навколо, і в цьому його головна біда. А найгірше полягає в тому, що він не може визначити, де поганий приклад поведінки, а де хороший. Матері й батькові варто приділити цьому аспекту особливу увагу, щоб не упустити момент, коли Булат помилиться і навчиться того, чого не слід було б вчитися.

Підліток

Підліток, який отримав ім'я Булат, це вже інша людина. Значення цього імені може обдарувати його відмінною фантазією, мрійливістю, яскравим уявою, дружелюбністю і спокоєм, цілеспрямованістю і працьовитістю. Цей хлопець у всьому досягає успіхів, ніколи не здається, не пасує при вигляді перешкод, і за своєю суттю, він приклад для наслідування.

Єдиний його мінус полягає в тому, що він ніколи і нікому не поступається. Сперечатися з ним марно. Булат до останнього буде відстоювати свою позицію в будь-якій суперечці, навіть якщо і розуміє в кінцевому підсумку, що спочатку неправий.

Обдарований, відповідальний, обов'язковий, працьовитий, добрий виконувач – ось ті самі якості, завдяки яким Булат досягає відмінних результатів у навчанні. Викладачі таким задоволені, але ось з однолітками можуть виникати проблеми. І взагалі, однокласники можуть сприйняти його відповідальність і старанність, як бажання «подлізаться», «підлеститись», а це як не крути, ніколи і ніким не сприйметься добре.

Зате значення здатне обдарувати цього хлопчика завидною упевненістю в собі і самодостатністю, що безсумнівно позначиться на всьому, і на успіхи в навчанні, і на становленні як такої його особистості. Булат підліток, це неординарна і складна особистість, але має неймовірні шанси на успіх ...

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, якому в дитинстві батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Булат, це стриманий, але настирливий, мужній, принциповий, трохи агресивний, наполегливий, працьовитий, уважний, справедливий і добродушна людина, відмінно вписується в будь-які компанії і так само відмінно знаходить спільну мову з людьми всіх типажів.

з таким можна спілкуватися, дружити, будувати спільні плани, вести бізнесові справи, але критикувати його і зачіпати гідність не рекомендується, бо його реакція на такі «випади» може бути вкрай агресивною. Значення може обдарувати його відмінними фізичними та розумовими даними, але ось проявити їх на ділі, в чомусь важливому і корисному, він не зможе, принаймні, без поштовху. Так вже вийшло, що це ім'я обдаровує занадто сильною планомірність, що в підсумку призводить до затримки в ухваленні рішення і боязні здійснення помилок. А взагалі, йому потрібна людина під боком, здатний підштовхнути його до швидких дій.

Зате енергетика цього імені обдаровує чоловіка, названого іменем Булат, ще й самолюбством, зреалізований в зовнішньому вигляді. Він ретельно стежить за собою і намагається виглядати так, щоб привертати до себе увагу оточуючих людей.

Доля імені Булат

Доля імені – один з найзагадковіших і незвіданих факторів, що представляє собою швидше за теорію, але ніяк не підтверджені на ділі факти. Проте, фахівцям все ж вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів. Так, ними було з'ясовано, що доля імені Булат в стосунках з жінками, в любові і шлюбі настільки складна і непередбачувана, що передбачити її можна тільки в разі окремого вивчення кожного власника цього іменний варіації.

Зате є й інший відомий фахівцям момент – він свідчить про те, що доля нагороджує такого чоловіка досить складною сутністю. Всякий Булат є любителем бурхливих і швидкоплинних романів, бабієм за своєю суттю, таким собі «Дон Жуаном», що обожнює завойовувати дівочі серця, і потім розбивати їх на шматки заради власного морального задоволення. Більш того, доля проведе цього представника сильної половини людства через купу розставань, і далеко не всі з них будуть проходити за його ж сценарієм.

Але є й інший момент – він свідчить про те, що доля в підсумку повинна привести такого до становлення справжнім чоловіком, бажаючим сім'ї та потомства. Але в той же час, доля не дасть йому відразу побудувати сім'ю, навіть незважаючи на готовність стати хорошим батьком і чоловіком, яку проявить булат.

Любов і шлюб для імені Булат

Чоловік на ім'я Булат відрізняється хорошим почуттям гумору, яскравою зовнішністю і щирою щедрістю. Він вміє красиво і галантно доглядати за дівчатами, завойовуючи одне жіноче серце за іншим. Молода кров вирує, а серце часто змінює об'єкт закоханості, але з віком це проходить.

У більш зрілому віці Булат нарешті розлучається зі своїм холостяцьким життям і створює сім'ю. Свою дружину він буде любити, цінувати і зберігати їй вірність. У дружини, до речі, він швидше за все візьме досить владну дівчину з твердим і вольовим характером.

Дуже часто чоловіки на ім'я Булат власноруч віддають місце глави сім'ї своїм дружинам, оскільки для них це не принципово. Вони стають спокійними і люблячими чоловіками. Дуже цінують домашній затишок. При цьому, для них дуже важливо і регулярне спілкування, і прості зустрічі з друзями без дружин.

Булат як Батько

Булат стане чудовим батьком. Він стає ще більш розсудливим і відповідальним, ставши батьком. Всі матеріальні питання він звалює на свої міцні чоловічі плечі, а ось відповідальність за виховання дітей він покладає на дружину. Догляд за новонародженим не викликає у нього особливого трепету.

Інтерес до дітей у чоловіка на ім'я Булат прокидається, коли вони стають трохи старше. Тоді він намагається навчити дітей любити життя і з легкістю долати всілякі життєві труднощі. Він турбується про їх майбутнє характер і погляді на життя. Йому важливо, щоб його діти виросли освіченими і фізично здоровими людьми.

Булат з великим інтересом буде вислуховувати все інтереси та побажання своїх дітей, а його природжена щедрість не дозволить йому відмовити в потребах спадкоємцям. В результаті його ніхто не зможе назвати поганим батьком.

Сумісність Булат c жіночими іменами

За результатами досліджень, фахівці пришили до висновку, що найкращою є сумісність у імені Булат з жінками, іменованими такими варіаціями як Наталя, Христина, Марина, Марія і Карина. Тут можливі міцні і серйозні відносини, як раз такі, які і повинні бути початком довгого спільного життя.

З Дариною, Ангеліною, Анжелікою, і Ксенією, на думку дослідників, сумісності трохи менше, але тим не менш, роман з однією з таких дам теж може привести до любові і досить непоганим любовним взаєминам. Єдина перешкода може виступити в ролі ревнощів і невірності.

Ну а з Нонною, Пелагією, Світланою та Надією і зовсім повна несумісність, будувати любов тут не рекомендується. Хоча знову ж таки, все це лише теорія, в той час як на практиці все може бути інакше.

Що стосується взаємин хлопчика, названого таким ім'ям як Булат, з представницями протилежної статі, так тут все дуже і дуже складно. Цей хлопчисько користується популярністю у жінок, зазвичай, а в дорослому житті і зовсім стає зразковим коханцем, але ось до серйозних стосунків він не має тяги. Це любитель романтики і мінливості, бурхливих романів і частих змін партнерів, такий він за своєю суттю.

А ще це любитель уваги – його партнерка повинна приділяти йому уваги більше, ніж приділяє самій собі ...

Число імені Булат

Число імені Булат по нумерології – 3. Головні відмінні риси «трійок» — ; це бурхлива фантазія, чуйна інтуїція і творчий потенціал. Серед Булатов дуже багато людей творчих професій: акторів, співаків, художників, танцюристів.

Підопічні числа 3 дуже товариські і доброзичливі, вони люблять веселитися, розважатися і відпочивати. Також вони досить емоційні й імпульсивні. Крім того, у них є пристрасть до красивих речей і до постійного вдосконалення зовнішності. Неабиякий інтелект, дар передбачення, блискучий розум і відмінні аналітичні здібності допомагають їм досягти високих результатів на роботі.

Чоловікам на ім'я Булат, як і всім «трійок», потрібно більш реально дивитися на життя, доводити розпочаті справи до логічного кінця, не розпорошуватися на мрії і не лінуватися. Зайву балакучість, егоїзм і марнотратство також варто спробувати здолати.

Формула обчислення числа імені Булат:Б (2) + У (3) + Л (4) + А (1) + Т (2) = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологічна символіка імені Булат

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета-покровитель – Юпітер і Сатурн.
  • стихією – Земля-Вода.
  • Тваринний символ носія імені Булат – Саламандра.
  • Рослинний символ – Дуб.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Водолій.
  • Число Булата – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Булат

Булат Гафаров (композитор, музикант-мультиінструменталіст)

Булат (Болат) Жумаділов ( казахстанський боксер)

Булат (Болат) Сиздиков (казахстанський гітарист, кому позітор)

Булат Шавалеев (російський хокеїст)

Булат Янтіміров (Герой Радянського Союзу)

Булат Мансуров (режисер, сценарист)

Булат Жубанов (хімік)

Булат Окуджава (російський поет)

Булат Баекенов (міністр Республіки Казахстан)

Булат Газданов (радянський осетинський і російський диригент)

Булат Мінжілкіев (киргизький оперний співак)

іменини дні і святі покровителі імені Булат

У святцях Православної церкви немає імені Булат, оскільки воно в принципі не православне, так що при хрещенні хлопчика назвуть якимось православним ім'ям.