Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФілат
635 Oracle

Філат: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Філат за походженням грецьке. Утворено від грецького «Θεοφύλακτος» Значення трактується як «Бог» і «Phylasso», що звучить в перекладі як «захищати» або «оберігати». У нас прийнято вважати його істиною трактуванням словосполучення «Богом охороняється».

Це ім'я колись було досить популярним. Спочатку воно було поширене в Стародавній Греції, а потім з'явилося і у нас. Зараз же воно зустрічається не дуже часто, але при цьому має сильну енергетику, а тому вважається одним з найбільш сильних в плані впливу на носіїв.

Ім'я Філат: Значення і характеристика
Походження імені Філатдавньогрецьке
Від слів«Theos »і« Phylasso »
Буквальна трактування« Богом охороняється »
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Феофілакт Никомидійський

Популярність:на даний момент ім'я Філат вважається одним з рідкісних імен, і за статистикою припадає не більше, ніж на 2-3 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Філя

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Філат:ім'я Філат належало свого часу величезному кількість найвідоміших особистостей, хоча тепер і вважається одним з найстаріших забутих чоловічих імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

За головною версією хлопчикові значення імені Філат повинні належати в першу чергу такі риси як меркантильність, розважливість, пунктуальність, планомірність, обережність, чесність, чуттєвість, практичність, мінливість і велелюбність. Але це далеко не всі ті риси, що можуть суліться такою назвою. Значення може обдарувати носія цього імені ще й товариськістю, комунікабельністю, принциповістю і цілою купою інших не менш важливих якостей.

Звичайно, не обійдеться і без недоліків, але швидше за все вони будуть настільки незначними, що про них не варто б навіть і згадувати. Що куди важливіше, так це те, що у цього імені просто неймовірно сильна енергетика, і це в свою чергу може дати масу переваг носію.

Переваги та позитивні риси:найголовнішою перевагою всіх носієм імені Філат є те, що вони ніколи не вдаються до хитрощів або інтриг заради досягнення своїх цілей, і ніколи не дозволяють собі ображати людей, навіть малознайомих.

Філат погано відноситься долюдям, які намагаються маніпулювати іншими, хоча сам може бути теж схильним до цього. А ще всі Філатов без винятку ненавидять людей, які скаржаться на погане життя, але нічого не роблять для того, щоб поміняти її.

Характер імені Філат

Характер імені Філат поєднує в собі стільки суперечливих якостей, що чоловіки з таким ім'ям однозначно будуть виділитися на тлі інших людей. Позитивними моментами його характеру можна вважати: енергійність, вміння планувати, винахідливість, дипломатичність, спритність, високі інтелектуальні здібності, цілеспрямованість. Серед негативних рис характеру такого чоловіка можна назвати: розважливість, лінь, корисливість, категоричність, критичність, недовірливість, неупередженість, саркастичность.

Філат, така людина, що не соромиться дуже тонко і делікатно використовувати корисних для нього людей або не стримувати дані раніше обіцянки. Однак себе в корисливих цілях використовувати він, звичайно ж, не дозволить. Друзів він бачить наскрізь, тому запідозривши, що вони не щирі з ним або хочуть використовувати його, може прийти в дику лють. З цієї причини він може страждати від нестачі друзів, хоча потребує він в них вкрай рідко. Зате у нього можуть бути один або двоє друзів, з якими він по-справжньому чесний, правдивий і відкритий.

Філат – кілька ледачий чоловік, важка фізична праця його не цікавить. Він вважає за краще престижну, а також не курну роботу з комфортними умовами праці та високим окладом. Далеко не завжди йому вдається досягти бажаних висот, оскільки його лінь позбавляє його таких якостей, як працьовитість, старанність. Чоловікові з таким ім'ям комфортніше працювати самостійно, він не конфліктний, але бути частиною команди не прагне. Він завжди дбає тільки про своє особисте успіху і фінансове благополуччя.

Раннє дитинство

З раннього дитинства хлопчисько на ім'я Філат наділений такими якостями, як гнучкість, дипломатичність і маневреність. Йому легко вдається знаходити спільну мову з батьками, а конфлікти і розбіжності в спілкуванні з ним трапляються дуже рідко. Правда, у цього кмітливого хлопчика є один серйозний недолік, який регулярно викликає невдоволення батьків – це його лінь. Незважаючи на те, що у нього просто блискучі здібності, він абсолютно не схильний до отримання знань і страшенно не хоче вчитися.

Маленький Філат має тонку і вразливою натурою, тому він близько до серця приймає будь-які глузування або жарти своїх однолітків. Більш того, глузування можуть змусити його замкнутися в собі або навіть впасти в депресію. Правда, іноді і він може спалахнути і відповісти на грубість кривдників такий же грубістю.

У відносинах з хлопцями у Філата, в принципі, великих проблем не виникає. При бажанні він досить швидко знаходить собі компанію і заводить друзів. Він дуже цікавий співрозмовник, однак вже тоді він далеко не завжди прагне до спілкування. Як правило, у нього зовсім небагато друзів.

Підліток

З плином часу характер Філата змінюється. Ставши підлітком він вже починає змінювати свій світогляд, а до його характеру можуть додатися нові, не завжди позитивні риси.

В юності він починає захоплюватися спортом і тягнутися до музики і мистецтва. Філат із задоволенням слухає класичну музику, а можливо, і сам грає на якомусь інструменті. Цей юнак любить побути наодинці з самим собою, часто буває на природі. Спорт він також любить, правда займатися віддасть перевагу тільки поодинокі види спорту.

До дівчат він особливо трепетних почуттів не відчуває, хоча сам подобається багатьом дівчатам з оточення. Та й взагалі, у відносинах з однолітками Філат дотримується нейтралітету. Він занадто самодостатня особистість і не відчуває особливої ​​потреби в спілкуванні. Однак, вже зараз він не проти підтримувати відносини з людьми, які зможуть бути йому корисні. Це свідчить про зародження корисливості в його характері.

Дорослий чоловік

У дорослому житті суперечливість характеру Філата стає ще більш помітною. Він інтелігентний, освічений, розважливий і тактовна людина. Він відмінно вміє обертати будь-які непорозуміння та неприємні ситуації на свою користь. Крім того, він досить практичний, навіть розважливий, а також кілька меркантильний людина. Дивлячись на його раптові напади щедрості, можна припустити, що навіть ці красиві жести доброї волі чітко сплановані і є частиною його продуманого плану. Крім того, Філат відрізняється імпульсивністю. Він може спалахнути, але дуже швидко кається в цьому.

Дорослий чоловік на ім'я Філат не відрізняється відкритістю або товариськістю. В основному він заводить і підтримує відносини з тими людьми, які в подальшому можуть принести йому якусь користь. Це свідчить про його розважливості. Правда, бувають такі моменти, коли він гірко шкодує про те, що у нього практично немає справжніх друзів. У важких ситуаціях йому буває просто нікому виговоритися, не у кого попросити допомоги або слушної поради.

Як і відносини з друзями, особисте життя у Філата складається заплутано і складно. Він надмірно категоричний, емоційний і вимоглива людина. Він дуже довго не може визначитися з вибором дівчини. Може починати відносини з критики і перевірок на міцність. Тільки з часом він зможе створити міцну сім'ю, в якій він буде не тільки абсолютним лідером, але і турботливим чоловіком і пізніше батьком.

Доля імені Філат

Доля романтичних і сімейних стосунків чоловіка на ім'я Філат з представницями прекрасної половини людства обіцяє бути непередбачуваним. Довгий час чоловік з таким ім'ям може взагалі не цікавитися дівчатами. Йому просто чужі всі ці перші почуття і закоханості. Він перш за все думає не про дівчат, а своє майбутнє.

Ставши дорослим чоловіком, Філат і далі досить прискіпливо ставиться до дівчат зі свого оточення. У нього може бути чимало прихильниць, але вибирати з них супутницю життя він не поспішає. З одного боку, він веде себе, як « черствий сухар », але з іншого боку, така поведінка ознака нерішучості. З цієї ж причини хлопець з таким ім'ям може почати зустрічатися відразу з двома або трьома дівчатами. Потім йому буде досить складно визначитися, кого ж з них вибрати.

Обраниця Філата повинна бути не тільки красивою, але ще й інтелігентною, розумною, поступливою, терплячою і пристойною дівчиною. Вульгарні, тупі і зациклені на інтернеті дамочки його не зацікавлять.

Філат в якійсь мірі власник. Він прагне проводити з дружиною більше часу, не бажаючи ділитися з кимось її увагою. У сімейних відносинах для нього вкрай необхідно відчувати свою перевагу і верховенство. З роллю глави сімейства він справляється досить добре, забезпечуючи сім'ю всіма матеріальними благами і беручи активну участь в сімейному житті. Однак час від часу Філат потребує відчуття необмеженої свободи, яку дружина повинна йому забезпечити, просто довірившись йому. Для нього – це відпочинок, віддушина, перезавантаження, тому без почуття свободи відносини з ним нормальними бути не можуть.

Любов і шлюб для імені Філат

Філат, це вельми своєрідний і дуже самодостатній, але забезпечений і привабливий чоловік. Він не дуже-то прагне до серйозних стосунків з жінками, а вже тим більше до одруження. Зате він користується величезним попитом у дівчат. А ще він може вести подвійну особисте життя на самому початку романтичних відносин, побоюючись помилитися у виборі партнерки.

Його серце зможе дістати та жінка, яка, надавши йому абсолютну свободу, зуміє побудувати навколо нього справжню сім'ю. Тоді його ставлення до неї різко зміниться, він буде носити свою дружину на руках і полюбить її всім своїм неприступним серцем. Крім того, дружині Філата доведеться постійно підтримувати і підживлювати його інтерес, адже він весь час потребує нових відчуттях і пригоди. Також дружині чоловіка на ім'я Філат потрібно бути високоінтелектуальної і кмітливою жінкою, адже дурних жінок він зневажає.

В залежності від того, які у нього стосунки з обраницею, його поведінка в питанні вірності також буде сильно мінятися. Якщо він щиро любить дружину, то буде вірним, надійним, чесним, порядним і турботливим чоловіком. Однак може бути і по-іншому, якщо Філат одружився, наприклад, по холодному розрахунку. В такому випадку, він, не соромлячись буде заводити інтрижки на стороні.

До речі, обов'язковою умовою щасливого шлюбу з Філатом є визнання його верховенства в стосунках.

Філат як Батько

Довгий час Філат не прагне до батьківства. Та й пізніше, вже навіть створивши сім'ю, він не поспішає заводити дітей, оскільки не бажає звалювати на себе додаткові обов'язки. Дружині Філата не варто тиснути на нього і квапити його в цьому питанні. Він неодмінно скаже їй, коли відчує свою готовність стати батьком.

недбайливих батьком його назвати не можна. Він по-своєму дуже любить дітей, піклується про них і намагається забезпечити їх усім найкращим. Можливо, він не надто багато часу проводить з дітьми, однак він встигає брати активну участь в їх вихованні.

У вихованні дітей Філат проявляє строгість і прагне привчити їх до дисципліни. Можливо, таким способом він намагається привчити їх до порядку в життя, адже йому самому це далося дуже важко. Навіть, коли його діти будуть вже в більш старшому віці, він буде прагнути і далі керувати їхнім життям і впливати на їх рішення стосовно свого майбутнього. А ось думка подружжя в цьому питанні він враховує далеко не завжди.

Сумісність Філат c жіночими іменами

Це ім'я має просто прекрасну сумісність з безліччю жіночих імен, як російського, так і іноземного походження. Найкраще для створення міцного союзу чоловікові на ім'я Філат підійдуть жінки з такими іменами як Варвара, Анастасія, Ольга, Мілана, Аріна, Аліна, Аліса, Діана, Христина.

При бажанні Філат зможе ужитися і з дамою на ім'я Юлія, Марина, Ірина, Емілія, Ангеліна. Однак в таких парах відносини нерідко будуть псуватися, зокрема, через суперечливі характерів і ревнощів.

Абсолютно не сумісно ім'я Філат з такими жіночими іменами, як Наталя, Вероніка, Антоніна, Анастасія, Олена. Відносини з ними просто приречені на невдачу, ніякого спільного майбутнього у такої пари і бути не може.

Важко сказати точно, як саме будуть складатися взаємини у Філата з представницями протилежної статі. Але одне можна сказати напевно – він буде користуватися популярністю у жінок і буде одним із улюбленців у всіх компаніях, де б не опинився. І взагалі. в суспільстві до нього повинні ставитися добре, і не тільки дами.

Число імені Філат

Число чоловічого імені Філат по нумерології — 3. Це священне, а також магічне число трактується, як з'єднання абсолютно протилежних якостей характеру. Підопічні числа 3, в більшості своїй, мають досить живим, динамічним характером. У них дивно чуйна інтуїція, величезний інтелектуальний потенціал і чудова фантазія. Давно не секрет, що, як правило, трійка протегує дуже творчим людям. У них можуть бути дуже хороші здібності до заняття спортом чи мистецтвом.

Вони досить веселі, незібрані і трохи безрозсудні особистості, тому для них дуже важливо мати поруч з собою близьких, які зможуть коригувати їх поведінку. З надійним наставником підопічний числа 3 здатний домогтися дуже високих результатів у житті. Безтурботні зовні, підопічні трійки, насправді, в душі дуже чутливі і ранимі особистості, особливо болісно вони реагують на критику на свою адресу. Дуже часто їх очікують складнощі в житті особистої.

трійки не вистачає зібраності і зосередженості, їх часта зміна захоплень розсіює їх увагу, їх спроби досягти відразу кількох цілей, найчастіше, очікує фіаско. Крім того, дуже часто лінь змінює бурхливу діяльність трійок, їм потім досить складно вибратися з цього стану пасивності. Також серед їх негативних якостей можна виділити: корисливість, егоїстичність, довірливість і марнотратство.

Формула обчислення числа імені Філат:Ф (4) + І (1) + Л (4) + А (1) + Т (2) = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологічна символіка імені Філат

 • Камінь-талісман – Онікс.
 • Планета-покровитель – Сатурн.
 • стихією – Земля і Вода.
 • Тваринний символ носія імені Філат – Удод і Кріт.
 • Рослинний символ – Кмин і Рута.
 • Кращий зодіак – Водолій.
 • Число Філата – 3.
 • Символічні метали – Свинець.
 • Щасливий день – субота.
 • Ідеальний сезон – зима.
 • Рік — Змія.
іменини дні і святі покровителі імені Філат

Філат – це скорочена форма церковного імені Феофілакт. При хрещенні саме таке ім'я отримають хлопчики з ім'ям Філат.

Святої Феофілакт Никомидійський – березень 8, березень 21