Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВалерій
1053 Oracle

Валерій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Валерій по походженню латинське. У корені лежить слово «valere». У перекладі його значення звучить як «бути міцним», «бути сильним» або «бути здоровим». Утворено від родового імені «Valerius». Ім'я Валерій вважається православним, але під час хрестин використовується не тільки воно, але й Валеріан (на вибір).

До речі, чоловіче ім'я Валерій прийшло до нас не з слов'янської культури, як і багато імен, але відзначається і до сих пір користується неймовірною популярністю в Україні та російськомовних країнах СНД. Ще й має гарну значимістю і відмінною сумісністю з багатьма знаками Зодіаку ...

Ім'я Валерій: Значення і характеристика
Походження імені Валерійдавньоримське
Сталосявід родового імені Valerius
У кореніслово «valere»
Переклад«бути міцним» або «сильним»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Валерій Мелітинському (III в.)

Популярність:У рейтингу популярних імені ім'я Валерій знаходиться на 66-67 позиціях і доводиться приблизно на 2 4 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Валера

Сучасні англійські аналоги:Валеріан, Валер'ян, Овер'ян

Цікаве про ім'я Валерій:На думку фахівців, коренем імені Валерій є те ж слово, що є і коренем імені Валентин. Хоча насправді версій багато, і всі різняться.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Валерій обіцяє такі риси як волелюбність, безстрашність, незалежність, бажання слави і дієвість. Це активний представник сильної половини людства, безперервно рухається, удосконалюється, розвивається. Його мета – довести всім, що він стоїть більшого, ніж багато хто думає. Схильний до створення екстремальних ситуацій з метою довести всім свою перевагу і силу. За своєю суттю, він лідер.

В своїй більшості, чоловіка на ім'я Валерій, це безстрашні і дуже сміливі люди, завжди готові до пригод, випробувань, проблем. І ці чоловіки ніколи не уникають труднощів, а з усіма з них справляються, притому, досить швидко – не люблять ці люди відкладати таке «на потім». А ще Валерій, це завжди мужній і стриманий чоловік, ніколи не дає волю емоціям і намагається з усіма спілкуватися однаково добре.

Переваги та позитивні риси:доброзичливий, доброзичливий, чесний і щедрий, справедливий, ніколи не користується слабкостями людей і до всіх ставиться однаково, не виділяючи нікого. А ще Валерій намагається триматися в тіні і не привертати до себе підвищеної уваги, хоч і має лідерські задатки.

Валерій погано відноситься дозрадникам, несправедливим і брехливим людям, хрещеним і хитрим особистостям . Більш того, він намагається захистити себе від укритті і замкнутих людей, бо боїться того, що може ховатися за цими їх рисами ...

Характер імені Валерій

характер імені Валерій такий, що зазвичай обдаровує носіїв цього найменування цілою купою хороших якість, при цьому непогано поєднуються навіть з тими недоліками, якими наділяється характер хлопця, іменованого таким чином. Серед достоїнств в більшості випадків зустрічаються такі риси як доброта, добропорядність, чесність, справедливість, добродушність, активність і енергійність, дієвість і працьовитість, оптимістичність і позитивний настрій. Що ж стосується стандартних для Валеріїв недоліків, то це в основному корисливість, що виявляється в особливо важливі моменти, принциповість, безкомпромісність, наполегливість, наполегливість, і егоїстичність. Характер Валерія зазвичай класифікує егоїста, складного, непередбачуваного, самолюбивого і самодостатнього. Але в той же час, його характер може класифікувати і добряка, людини, який не дивлячись на всі недоліки ніколи не вступити проти совісті – навіть користь у такого проявляється таким чином, що її можна з легкістю пробачити. Його характер не дозволить їм зрадити або образити товариша, навпаки, він в будь-який момент готовий прийти на допомогу і ніколи не відмовить у підтримці навіть мало знайомій людині.

Втім, характер носія залежить не тільки від характеристики імені Валерій, але також і від безлічі інших чинників. Зазвичай характер залежить ще і від знака зодіаку. І від виховання, і навіть від пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати гарне ім'я Валерій, переповнене рухом, активністю і енергією, він непосида по своїй натурі, а плюс до всього ще й значення цього ймення на додаток обдаровує купою хороших якостей. Так, хлопчика, іменованого ім'ям Валерій, значення цього ймення наділяє зазвичай не тільки енергійністю, активністю, і непосидючістю, але також і рішучістю, і сміливістю, і настирливістю, і дієвістю, і стрімкістю, і багатьма іншими не менш важливими рисами. По суті, це дитина, з яким батькам повинно бути вкрай складно навіть в такому малому віці, але ні, це не так – вся справа в тому, що навіть в такому ранньому віці у цього хлопчика вже проявляється обдуманість, планомірність, продуманість. А ще, у в ранні роки він стає відповідальним, кожне своє рішення і дію попередньо ретельно обмірковує, бо боїться «вдарити в бруд обличчям», схибити, зганьбитися. Валерій, це хлопчисько з відмінним почуттям гумору, оптимістичний і позитивний, але непередбачуваний, часом навіть батькам може бути важко передбачити його поведінку в тій чи іншій ситуації. Зате з іншого боку, на нього завжди можна покластися – у цього хлопчика добре розвинене почуття відповідальності і обов'язку, він ні в якому разі не послухається мати і не підведе в важливій справі батька, і взагалі, значення обдаровує його бажання служити і допомагати, і взагалі, по собі він рано чи пізно стає послужливим і одночасно добрим.

Підліток

У хлопчика підлітка, який отримав від батьків ім'я Валерій, ще більше переваг, але можуть почати проявлятися і недоліки. Як і багато російські імена, це ймення теж може по-різному впливати на кожного окремого хлопчика, але при цьому є і риси, селищах кожному без винятку. Одним з таких якостей, а заодно і недоліком, є непосидючість і відсутність будь-якої дисципліни, Валерій нікого і ніколи не слухається, вічно приймає самостійні рішення і сперечається навіть там, де явно може виявитися неправим. Значення імені Валерій таке, що обіцяє носію цього найменування доброту, справедливість, чесність, добродушність, дієвість, енергійність, цілеспрямованість, працьовитість, рухливість і веселу вдачу. Але попутно до всього вищесказаного додаються і такі недоліки як принциповість, безкомпромісність, гордовитість, самовпевненість і надмірна самодостатність. Значення іменоформи Валерій, по суті, породжує унікальну особистість, яка поєднувала і добряка, і принципового месника, і самовпевненого егоїста, і людини, готового в будь-який момент прийти на допомогу до нужденному в ній людині. Що ж стосується навчання, так тут і зовсім все дуже непросто – з одного боку, значення обдаровує унікальним складом розуму, але з іншого, нетерпимістю, небажанням підкорятися, непослухом і нелюбов'ю до критики. Саме тому-то у цього талановитого хлопчика і виникає в школі багато проблем з викладачами ...

Дорослий чоловік

Дорослий Валерій, це і зовсім унікальна особистість. Значення іменний варіації Валерій може обдарувати досяг зрілості чоловіка доброю вдачею, відмінним характером, справедливим ставленням до всього, що відбувається, благородної натурою і сміливістю, якій можна позаздрити. Але є в ньому і мінуси – справа в тому, що це навіть в дорослому житті все той же принциповий егоїст, який не визнає нічиєї думки і діючий тільки відповідно до власними планами. З ним не посперечаєшся, та й критикувати його нікому не варто, того, хто зазіхне на його самолюбство, Валерій може навіть зненавидіти, хоча по суті він і добряк. А ще значення може наділити такою рисою як корисливість, а це вже величезний мінус. У моменти, коли у Валери щось не виходить, він може вдатися до корисливості і використання слабкостей іншої людини, а це в підсумку може сказати і на відносинах з людьми з оточення, і на майбутнє в цілому. З батьками ж відносини у Валери хороші навіть в настільки зрілому віці. Він поважає батьків і найбільше саме батька, до його думки завжди прислухається, не дозволяє собі грубити йому або не слухається його. Не менш хорошими взаємини можуть бути і з матір'ю, але там уже мова йде не про довіру і слухняності, а більше про повагу. Значення також може нагородити і дружелюбністю з комунікабельністю, завдяки чому Валерій може обзавестися величезним числом друзів і однодумців.

Доля імені Валерій

Доля імені Валерій у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і в узагалі шлюбі і зовсім складна. Справа в тому, що Валерій не з тих, що змінюють партнерок кожен день, він за своєю суттю однолюб і вважає за краще тривалі і серйозні відносини бурхливим і швидкоплинним романам. Хоча доля його все одно передбачає величезну кількість відносин, нехай і нетривких, і нехай і невдалих ...

Доля передбачає носію іменоформи Валерій цілком успішну особисте життя. Звичайно, доля не раз може привести Валерія до невдалої і нерозділене кохання, до розставання і зради, але в підсумку рано чи пізно все ж призведе і до чогось більш примітному. Зазвичай доля цього ймення передбачає Валерій довгий пошук істинної другої половинки, але також і підсумкове становлення по-справжньому щасливим чоловіком.

Валерій вимогливий до жінок, і педантичний в плані побудови любові, але зате його життєвий шлях може в певний перетворити його на ідеального чоловіка і зразкового сім'янина. Доля Валерія, стати батьком, яких зазвичай ставлять в приклад, він однолюб, відданий і вірний, ніколи не йде на зраду власних почуттів і довірилися йому людей.

Любов і шлюб для імені Валерій

Чоловік на ім'я Валерій дуже серйозний і прискіпливий в плані вибору звуженої. Він однозначно віддасть перевагу жінці з не тільки красивою зовнішністю, але і перш за все з багатим духовним світом, охайні і дуже акуратну. Швидкого вибору він ніколи не робить, тому деякі нетерплячі дівчата втікають від нього, не дочекавшись пропозиції руки і серця.

Коли Валерій, нарешті, вирішиться завести сім'ю, майбутня дружина може зітхнути спокійно, адже він буде просто чудовим і турботливим чоловіком. Його дружині не варто сумніватися у вірності чоловіка, адже він однолюб. Найсильніша прихильність до дружини, просто внутрішньо не дозволяє йому вирішиться на зраду.

Носій імені Валерій домосід, тому йому особливо важливий домашній затишок, сімейні вечері і спільний відпочинок. Дружина повинна стати для нього ще й другом, з яким він зможе відкрито говорити про свої думки і таємні бажання. А ще Валерію важливо, щоб у нього з дружиною були спільні інтереси або навіть сімейний бізнес.

Валерій як Батько

з чоловіків на ім'я Валерій виходять справжні відповідальні, надійні і розважливі сім'янини. Вони дуже дорожать відносинами з дітьми, показуючи їм свою трепетну любов, а діти завжди готові відповісти їм тим же. Участь у вихованні власних дітей займає провідне місце у проведенні часу Валерія.

Валерій завжди готовий допомогти не тільки дружині по господарству, а й своїм дітям. Наприклад, при виконанні домашнього завдання він завжди підкаже, в якому напрямку дітям варто працювати. Якісна освіта і виховання домочадців для нього дуже важливі, тому він зробить все для того, щоб його діти добре навчилися і як підсумок, отримали гідну професію.

Спільні походи на пікнік, в зоопарк або навіть на дитячий майданчик ( коли діти ще крихти) доставляють йому справжнє задоволення. Крім того, він стежить і за фізіологічним розвитком малюків, прищеплюючи їм тягу до спорту.

Сумісність Валерій c жіночими іменами

Найкраща сумісність у чоловічого імені Валерій з жінками, названими такими іменами як Ізабелла, Інга, Камілла, і Кароліна. Астрологи вважають, що в разі укладення шлюбу з однією з них може бути утворений реально міцний союз, в якому пануватимуть взаєморозуміння і любов.

Августа, Кіра, Клавдія, і Стефанія — з жінками, яких називають такими варіаціями, сумісність гірше, але все ж є. Союз в такому випадку буде пристрасним, щирим і незабутнім, але недовговічним.

А ось з дамами, яким належать такі варіації найменувань як Нінель, Рената, і Світлана, і зовсім астрологами не рекомендується будувати відносини. На їхню думку зірками нічого хорошого тут не передбачається.

Що ж стосується взаємовідносин хлопця, іменується Валерієм, з представницями протилежної статі, так тут все дуже складно. Справа в тому, що навіть в підлітковому віці до відносин Валерій ставиться вкрай трепетно, він ретельно вибирає собі потенційну супутницю, другу половинку, і при найменшому розчарування кидає пасію, навіть в разі, якщо закохався. До того ж, догодити йому зможе далеко не кожна дівчина, він вимогливий і плюс до всього потребує дівчині з яскравим внутрішнім світом, в фантазерці, яка зможе підтримувати його у всіх починаннях, заспокоювати в моменти смутку і переживань, і штовхати на вчинки, на які сам він ніколи не наважиться ...

Число імені Валерій

Число імені Валерій по нумерології — 8. Зазвичай « вісімка » обіцяє своїм підопічним щасливу і безбідне життя. Матеріальне благополуччя, високе положення в суспільстві, хороша робота ніби самі собою приходять в життя цих людей. Насправді ж крім удачі « вісімки » домагаються всіх цих благ своєю працею, використовуючи при цьому свою розсудливість, прагматичність, цілеспрямованість і неординарні розумові здібності. На допомогу їх цілеспрямованості приходять проникливість і дар передбачення. До речі, саме серед « вісімок » чимало відомих сьогодні екстрасенсів.

Валерій, як і інші « 8-ки », відрізняється надійністю, проникливістю і стабільністю. Блискучий розум, енергійність і наполегливість приведуть його до якої-небудь високої посади, а в бізнесі або підприємництві він « почувається як риба у воді ».

Для чоловіків на ім'я Валерій, також, як і всіх « вісімок », дуже важливо відчувати свою перевагу в першу чергу в матеріальному плані, щоб задовольнити свою спрагу влади і грошей.

Їх амбітність, честолюбство, часом жорстокість і нещадність, подвійність і непередбачуваність, мінливий настрій нерідко відштовхують людей. Вважається, що « вісімці » потрібно ще навчитися цінувати не тільки гроші, а й красу життя, стати трішки добрішими і уважнішими до оточуючих.

Формула обчислення числа імені Валерій:У (3) + А (1) + Л (4) + Е (6) + Р (9) + І (1) + Й (2) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Валерій

  • Камінь-талісман – Малахіт.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Валерій – Кінь.
  • Рослинний символ – Кропива .
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Валерія – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Валерій

Валерій Ободзинський (Заслужений артист Марійській АРСР)

Валерій Попенченко (радянський боксер)

Валерій Борзов (видатний сові тскій легкоатлет – спринтер)

Валерій Газзаєв (радянський футболіст)

Валерій Золотухін (народний артист РРФСР)

Валерій Сюткін (співак і музикант)

Валерій Кубасов (льотчик-космонавт)

Валерій Поляков (льотчик-космонавт)

Валерій Фокін (режисер, актор і педагог)

Валерій Кипелов (рок-музикант, співак і композитор)

Валерій Гергієв (російський диригент)

іменини дні і святі покровителі імені Валерій

Мученик Валерій

листопад 7

Мученик Валерій

травень 6

Мученик Валерій Мелітинському

листопад 20

Мученик Валерій Севастийский

березень 22