Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЛеон
1020 Oracle

Леон: значення імені, характер і доля

Красиве англійське чоловіче ім'я Леон сьогодні не користується такою популярністю, який користувалося в кінці минулого століття, але ще зустрічається на всій території сучасної Європи. Особливо часто зустрічається в Англії і Франції. в Україні популярним вважається ім'я Лев – родинна іменоформа, що користується популярністю у всіх країнах теперішнього СНД. Енергетика цього ймення може наділити характер хлопчика цілою купою корисних і потрібних характеристик ...

Ім'я Леон: Значення і характеристика
ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Леонард, Леонід, Лео

Сучасні англійські аналоги:Лео

Як впливає значення імені на долю: карма

більшість з фахівців схиляється до думки, щозначення імені Леонздатне перетворити людину, названого таким чином, в справжнього чоловіка, і здатне наділити рисами, що втілюють характер героя. Але в той же час є і масу інших думок. В цілому ж тут все-одно все досить просто – це ім'я унікальним чином впливає на особистість дитини та її характер, і може породити в ньому уява, якого можна тільки позаздрити, а разом з ним і почуття відповідальності, і розсудливість, і багато інших не менш важливі риси.

Вважається, що хлопчика значення цієї назви може з дитинства обдарувати розважливістю, відповідальністю, ретельністю, чесністю і почуттям справедливості. Для такого не буде нічого важливішого відданості і чесності по відношенню до інших людей. Він ніколи не зрадить, і взагалі, цього хлопчика важко спокусити чимось на користь користі і брехні, він занадто правильний для цього.

Аналітичний склад розуму, логічне мислення, вміння користуватися власним інтелектом і не довіряти інтуїції, сухий розрахунок і осмисленість в діях – цього хлопчика значення іменний варіації Леон може перетворити в майбутньому в чоловіка з великої літери, в трудівника і кар'єриста, красномовного, планомірного, наполегливого і напористого, в такого, яким можна захоплюватися і тільки.

значення імені Леон взагалі звичайно ж по-різному впливає на різних носіїв цього ймення, але в цілому, завжди обдаровує одним і тим же. Правда, характер такого хлопчика може видозмінюватися залежно від купи додаткових факторів. Наприклад, важливу роль відіграє знак зодіаку, під заступництвом народжений хлопчисько, символ року за китайським календарем, час року і багато іншого. Батьківське виховання в даному конкретному випадку грає не дуже важливу роль – Леон, це особистість, практично не піддається впливу на характер виховання, нехай навіть батьківського.

Що стосується кар'єри, так тут все просто – найчастіше такі чоловіки вибирають діяльність, пов'язану з точною наукою. Наприклад, Леон може бути хорошим економістом, менеджером, програмістом. Важливо, щоб робота не передбачала багато спілкування.

Сумісність Леон c жіночими іменами

Астрологічна символіка імені Леон

  • Камінь-талісман – Корал.
  • Планета-покровитель – Місяць і Венера.
  • стихією – Повітря-Вода.
  • Тваринний символ носія імені Амалія – ​​Бик і Лань.
  • Рослинний символ – Ялиця і Актинідія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Леон

Леон II (перший цар незалежного Абхазького царства)

Леон Боельман (французький композитор)

Леон Дьеркс (французький поет)

Леон Батіста Альберті (італійський вчений, гуманіст)

Леон Мішель Гамбетта (політичний діяч)

Леон Кручковський (польський письменник, драматург)

Леон Юріс (американський письменник єврейського походження)

Леон Ніл Купер (американський фізик)

Леон Саметіні (скрипаль і музичний педагог)

Леон Йонг (бельгійський композитор, диригент)