Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЖдан
541 Oracle

Ждан: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ждан за походженням слов'янське. Буквальне трактування значення за головною версією звучить як «той, якого чекають». Хоча більш популярною вважається версія трактування, яка звучить як «очікуваний». Раніше цим ім'ям зазвичай називали дуже довгоочікуваних дітей ...

Ім'я Ждан сьогодні вже не користується таким попитом, яким користувалося в післявоєнні часи, але все також зустрічається на просторах країн колишнього СРСР. Але найголовніше його гідність полягає не в попиті, а в значенні, енергетиці, символіці, і селищах іменованого людині рисах.

Ім'я Ждан: Значення і характеристика
Походження імені Жданслов'янське
Буквальна трактування«очікуваний»
За другою версією«той, якого чекають»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Ім'я Ждан сьогодні не дуже популярно і відноситься до категорії рідкісних. Доводиться не більше, ніж на 5 хлопчиків з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Даня, Жданек, Жданоушек

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ждан:Цікавим є той факт, що зменшувальна форма цього імені, Даня, застосовується також і до інших імен, серед яких Данило і Данило.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ждан обіцяє саме безліч хороших якостей. За вдачею це зазвичай екстраверт, зі складним, але адаптується до всього характером. Він легко підлаштовується під будь-які ситуації, вміє маніпулювати і знаходити вигоду.

Це емоційний хлопець, запальний, трохи агресивний, але поступливий. У будь-який момент легко стає на бік свого супротивника щоб уникнути конфлікту. Суб'єктивний і об'єктивний в один і той же момент, і це головна складність його характеру. А ще це володар аналітичного складу розуму, що діє за принципом розуму і логічних ланцюжків, який не довіряє інтуїції. Він легко домагається висот в кар'єрі, прагне до лідерських позицій, вміє керувати і перемагати – не вміє програвати, може поступитися перемогу, але буде страждати від цього.

Переваги та позитивні риси:самої позитивною рисою всіх Жданов без винятку є така риса як завзятість, адже саме завдяки йому носії цього імені і досягають неймовірних успіхів у всіх видах діяльності. А ще це цілеспрямованість і працелюбність.

Ждан погано відноситься долюдям, які в житті не ставлять перед собою жодних особливих цілей і живуть сьогоднішнім днем. А ще носії цього чоловічого імені уникають контактів із занадто агресивними і грубими людьми.

Характер імені Ждан

Характер чоловіка, названого іменем Ждан, передбачає наявність цілої купи хороших якостей, серед яких і стрімкість, і цілеспрямованість, і працьовитість, і настирливість, і добродушність з доброзичливістю, і оптимістичність, і товариськість, і щедрість, і комунікабельність. Зазвичай у названих цим ім'ям чоловіків добрий, лагідний і м'який характер, такі ніколи нікому не грублять, намагаються ні з ким не сваритися, поводяться максимально стримано і не намагаються виділитися з натовпу зухвалою поведінкою. Характер Ждана гідний поваги, по крайней мере, в більшості випадків.

Звичайно, не обходиться і без недоліків. Так, це ім'я може наділити характер названого їм чоловіки такими рисами як поступливість і довірливість. Але якщо перше навряд чи стане породжувати проблеми, то друге вже точно принесе чимало бід. Саме через надмірну довірливість, якою наділяється характер Ждана, він і може часто помилятися в людях. Зрада і обман в його житті не стануть рідкісними, та й серед друзів у нього буде занадто багато недобросовісних і непорядних.

З іншого боку, характер, фактор дуже непередбачуваний і складний, і залежить не тільки від характеристики імені. На характер може виявлятися вплив і вихованням. І астрологічними факторами, а в разі Ждана, на характер впливає ще й оточення, в якому перебуває такий чоловік.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне українське чоловіче ім'я Ждан, може бути дуже м'яка натура. Всі хлопці, яким батьки дають таке ім'я, в дитинстві м'які і ніжні. Саме ж значення цього ймення наділяє таких хлопчаків купою хороших якостей. Серед їх величезної кількості сумлінність, обов'язковість, чесність, слухняність, мовчазність, спокій, лагідність, доброта і доброзичливість, оптимістичність і планомірність. А ще значення може обдарувати названого іменем Ждан хлопчика розважливістю, яка по суті дуже рідко проявляється у дітей в ранньому дитинстві. Такі ніколи не роблять необдуманих вчинків, не здійснюють необдуманих дій, намагаються в усьому слідувати плану і повчанням батьків – у такого повинні бути просто відмінні відносини з мамою і татом.

Що стосується відносин з однолітками, так тут можуть бути проблеми. Через невміння не слухалися батьків і робити що-небудь наперекір, його можуть почати вважати підлизою, маминим синочком і ябедою. Хоча насправді це не так – Ждан ніколи не надійде погано, не почне ябедничати, що не буде вередувати або «закладати», він просто буде намагатися догодити всім навколо, без будь-яких корисливих цілей. Значення і енергетика імені Ждан можуть наділити натуру названого таким чином хлопчика відмінним почуттям гумору, оптимізмом і добротою, але разом з цим і нерішучістю, надмірною м'якістю і невмінням постояти за себе. Батькам варто особливу увагу приділити вихованню в ньому рішучості і сміливості.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергетика чоловічого імені Ждан, і зовсім може практично не виявитися недоліків. Ставши рішучим і сміливим, знову ж таки, при правильному вихованні, він може перетворитися в відмінного учня і гарного сина. Але є і одне «але» — відчувши себе впевненим в собі, відчувши свободу і здатність приймати власні незалежні рішення, він може сильно змінитися. Свобода і незалежність для хлопчика Ждана може стати наркотиком – в результаті він може почати хотіти все більше і більше, демонструючи батькам максимум самостійності, незалежності, самодостатності. Втім, матері з батьком не варто цього лякатися, адже всім Жданов без винятку властива розважливість і почуття відповідальності, завдяки яким у такого хлопчика практично не виникатиме проблем.

Правильний, відданий, справедливий, ненавидить зло і користь, трохи мстивий, але зате відповідальний, виконавчий, обов'язковий, розсудливий, розважливий і доброзичливий – ось який він, характер хлопчика, над яким протегує значення і енергія рідкісного чоловічого імечко Ждан.

Що до навчання і відносин з людьми з оточення, так тут все просто. По-перше, друзі – у хлопчика Ждана може бути багато друзів, і до всіх він буде ставитися однаково добре, ніколи нікого не зрадить і не обдурить. По-друге, навчання – тут його може чекати ціла низка успіхів і удач, а його старанність і відповідальність зіграють йому ще й на руку, можливо він стане навіть відмінником. Ну а по-третє, оточення і викладачі – тут не може бути проблем, його чарівність, красномовність і поступливість дозволять йому завоювати довіру навіть самого негативно налаштованої людини. І взагалі, значення цього ймення обіцяє багато хорошого ...

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, над яким панує значення і енергія імені Ждан, це поступливий, поступливий, часом навіть занадто м'яка людина. При цьому такий не опиниться позбавленим лідерських задатків, і більш того, значення його швидше за все наділить ще й відмінними організаторськими здібностями. Дорослий Ждан, це людина слова, ніколи не проявляє легковажності в ставленні даних їм обіцянок, завжди тримає слово, обов'язково робить те, що пообіцяв, що не що здається перед перешкодами і завжди досягає поставлених перед ним цілей. Не варто думати, що м'якість і поступливість, якими такого нагороджує значення ймення, є основними рисами – за ними ховається сильна і розсудлива натура, чоловік з великої літери, розважливий. Розважливий, спокійний, сміливий, рішучий і самодостатній, часом ще й емоційний.

Що до професійної діяльності чоловіка, над яким протегує значення імені Ждан, так тут все просто. Швидше за все Ждан вибере щось, у чому зможе бути самостійним і незалежним. Найчастіше таких привертає бізнес, щось приватне, щось, у чому можна ні від кого не залежати. Відповідальність, обов'язковість, чесність, працьовитість і стрімкість, завзятість і наполегливість – ці риси допоможуть Жданов багато чого досягти в професійній діяльності. Але навіть ставши успішним бізнесменом, підприємцем, він ніколи не зазнається н і не стане хвалитися своїми успіхами – навпаки, все Ждани в своїй більшості дуже скромні.

Доля імені Ждан

Доля імені Ждан в любові, у відносинах з представницями протилежної статі, і в шлюбі, дуже складна. Передбачити те, як складеться доля названого іменем Ждан чоловіки, практично нереально, але є і моменти, про які можна говорити, орієнтуючись на історію і затвердження астрологів. І перше таке твердження говорить про те, що в підлітковому віці доля Ждана передбачає не надто яскраву і бурхливе особисте життя.

Все Ждани, по крайней мере, в своїй більшості, соромливі і ніжні, м'які і чарівні, і ці риси можуть притягувати до них жінок. Але в той же час доля не передбачає велику популярністю у жіночої статі і бажання швидше побудувати відносини. Навпаки, майже всі Ждани намагаються до самої зрілості уникати близькості, боячись розставань і зради.

З іншого боку, доля імені Ждан передбачає і підсумкове становлення носія цього ймення відмінним чоловіком, відданим чоловіком, по-справжньому зразковим сім'янином. Від такого жінці не варто чекати підступу, зради або обману. І взагалі, як передбачає доля, Ждан, одружившись одного разу, вже ніколи з власної волі не розлучиться з обраної жінкою.

Любов і шлюб для імені Ждан

Ждан — це чоловік з дивно привабливою зовнішністю, що привертає численні погляди дам. Він вражає дівчат своїм почуттям гумору, променистістю і оригінальністю. В молодості він — справжній ловелас, що міняє своїх пасій дуже часто. Однак він відноситься до жінок з величезною часткою недовіри і не поспішає впускати справжню любов в своє життя. Він відрізняється підвищеним самолюбством, тому йому дуже важко когось полюбити.

Зазвичай Ждан — це Мамочкин синку, за її наполяганням і рекомендацій, він все ж одружується вже після 30 років. Однак такий шлюб навряд чи буде щасливим і міцним. Його дружиною стане жінка, яка, перш за все, сподобається його батькам. А вони віддадуть сина тільки в руки надійної і гідної жінки. Однак шлюб без сильної і взаємної любові прирікає Ждана і його дружину на нещастя. В такому випадку він без сорому буде продовжувати свої любовні пригоди. Його дружині доведеться або змириться з таким становищем, або просто розлучитися з ним. Тоді він ризикує залишитися в старості абсолютно один.

Однак, якщо Ждан все ж одружується нв коханій жінці, то його сімейне життя складеться зовсім інакше. Він не схильний до сильних проявів почуттів і може бути навіть кілька холодний по відношенню до дружини, виною всьому його скритність. Його дружина повинна допомогти Жданов розкритися, тоді він стане турботливим і щедрим чоловіком. У нього хороший смак, він із задоволенням допоможе красиво обставити їх будинок. Але з усіма домашніми турботами дружина повинна буде справлятися самостійно. Він же буде відповідати за матеріальний добробут сім'ї.

Ждан як Батько

Ждан має настільки неоднозначний, замкнутий і потайний характер, що уявити, як він проявить себе в ролі батька практично неможливо. Судити можна лише по тому, наскільки сильно він буде любити матір дитини. Якщо малюк з'явиться в щасливій родині, то Ждан навчиться бути старанним батьком і буде любити крихту всією душею. А ось, якщо він виявиться заручником шлюбу без любові, то дитина не буде бажаним і не зробить його щасливим батьком. Більш того він ніяк не вплине на його спосіб життя або на ставлення до дружини. В цьому випадку можлива тільки матеріальна допомога з його боку.

Дитина, що народилася в міцній і дружній родині випробує на собі всю силу батьківської любові. Ждан може бути дбайливим і ніжним. З чистим і наївним малюком він може бути максимально відкритим і не бояться, що той його обдурить або зрадить. У нього може бути не одна дитина. Як правило, він стає батьком синів.

Він досить відповідально підходить до питання виховання. Він досить строго виховує своїх чад, однак і заохочувати їх не забуває. Його діти завжди добре забезпечені, їм не варто хвилюватися про відсутність нового портфеля або відсутності хорошого телефону. Ждан з дитинства прищеплює дітям любов до праці і самостійності за допомогою різних завдань. До речі, Ждан завжди дбає про спільне дозвілля сім'ї та про духовне зростання дітей, вирушаючи в цікаві подорожі або влаштовуючи походи в театр, цирк або в оперу.

Сумісність Ждан c жіночими іменами

Найкраща сумісність у чоловічого імені Ждан з такими жіночими іменами як Марина, Тетяна, Надія і Наталя. У разі союзу з названої однієї із запропонованих іменоформ жінкою, є шанси на побудову реально міцного і щасливого шлюбу.

Якщо чоловік буде будувати відносини з такою як Лілія, Лоліта або Софія, то шансів поменшає, але в парі все одно будуть панувати пристрасть, любов, взаєморозуміння і почуття.

А ось з такими як Маріанна, Маргарита, або Оксана, астрологи не рекомендують Жданов створювати пару, бо зірки говорять про повної несумісності в даному випадку.

Що до стосунків чоловіка, над яким протегує значення і енергія російського імені Ждан, так тут все дуже просто. Це добрі в своїй більшості, доброзичливі, терплячі, щедрі і добродушні чоловіки. Вони не закохуються, віддані і вірні, ніколи не дозволяють собі зайвого в стосунках з жінками. Чи не надто популярні в підлітковому віці. Але що стають відмінними чоловіками і зразковими батьками в зрілості. Правда, до самої зрілості Ждан може боятися відносин через те, що вони мають на увазі зближення і постійний пошук компромісів у всьому без винятку ...

Число імені Ждан

Число імені Ждан по нумерології — 2. Підопічні числа 2 — це люди з дуже цікавим набором характеристик. Вони мають напрочуд сильним даром переконання, прекрасно оперують фактами, а також здатні вирішити навіть самі незрозумілі й заплутані суперечки. Завдяки своїй тактовності, проникливості і дипломатичності вони легко домагаються довіри інших людей і виводять їх на діалог. Вони завжди розглядають будь-який конфлікт з самих різних ракурсів, щоб зробити максимально правильні висновки і допомогти справедливості восторжествувати.

Підопічні двійки є товариськими і відкритими людьми. Вони спокійні, врівноважені і миролюбні. Двійки цінують в людях щирість і чесність, скромність і безконфліктність. Вони завжди готові вислухати і допомогти навіть абсолютно сторонній людині. Такі люди прекрасно працюють не тільки самостійно, але і в команді. Двійки намагаються змінити наш світ на краще, досягти в ній гармонії і рівноваги. В особистому житті вони однолюби, для них важливі стабільність і визначеність у відносинах.

Одним з нечисленних жирних мінусів в характері двійки можна назвати її дикий страх перед різного роду ризиками. Також двійка намагається сама в конфліктні ситуації не потрапляти і всіма способами цього уникає. Така поведінка навколишні люди розцінюють, як невпевненість у власних силах, слабкість і безхарактерність. Рішучість і вміння відстоювати свої позиції — Це те, що кожен WOP Numbers 2 повинен шукати.

Формула для розрахунку назви назви назви:z (8) + d (5) + a (1) + N (6) = 20 = 2 + 0 = 2

<розділ class="symbol part3" id="астрологія">

Астрологічна символіка названа

  • stone-talisman – jasper and marcasit.
  • planet patron – Місяць.
  • Патронаж Елемент – вода.
  • символ імені тварини Іздан – слон.
  • символ рослини – горіх та диня.
  • Кращий зодіак – рак.
  • Кількість ЖДАН – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • ідеальний сезон – осінь.
<розділ Class="Part4 відомий "ID="знаменитий">

знамениті люди під назвою

Очікування Пушкіна (Радонастера дворянської талії-Пушкіна)

Wozda alabukhin (підхід у 1581-1582 роках )

Архієпископ Євген Здан (архієпископ Нижній Новгород та Арзамасський)

Именинные дни и святые покровители имени Ждан

Имя Ждан имеет славянское происхождение, но оно не церковное, поэтому не числится ни в одном именослове и именины не празднует. Мальчика по имени Ждан крестят под подходящим православным и он получает своего святого покровителя.