Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМагдалина
2415 Oracle

Магдалина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Магдалина за походженням давньогрецьке. У перекладі з давньогрецької мови воно означає «жительку Магдали» або «дівчина Магдалина». Але, до речі, у цього імені є багато варіацій вимови і форм, так що відомо воно не тільки в даній варіації.

в Україні на даний момент ім'я Магдалина не дуже популярно, але все ще зустрічається. Ну а зараз і зовсім почалася мода на старі загублені імена, так що, за останні роки воно стало зустрічатися ще частіше.

Ім'я Магдалина: Значення і характеристика
Походження імені Магдалинадавньогрецьке
Релігіявважається католицьким іменем
Буквальна трактування«жительки Магдали»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята рівноапостольна Марія Магдалина

Популярність:На даний момент жіноче ім'я Магдалина не є популярним і віднесено до категорії рідкісних імен. Статистика по ньому не ведеться.

Розмовні варіанти:Магда

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Магдалина:ім'я Магдалина багато хто плутає з іншим співзвучним ім'ям – Магдалена, але насправді це різні імена, і навіть в паспортах вони не є взаємозамінними.

Як впливає значення імені на долю: карма

Головна версія трактування свідчить про те, що значення імені Магдалина обов'язково має обіцяти носительці купу позитивних характеристик, а разом з ними і дуже непростий характер. Так, за головною версією дівчина на ім'я Магдалина може вирости дуже суворої, норовливої, галасливої, але в той же час правильної і добродушною жінкою.

Не менш важливо і те, що носії цього незвичайного рідкісного імені завжди нав'язують всім свою думку і не терплять суперечок, конфліктів, і занадто конфліктних людей. Магдалина, це завжди людина особливих правил, який вважає, що ніхто не має права лаятися або підвищувати голос на іншу людину. При цьому сама володарка цього імені може в будь-який момент вибухнути і наговорити зайвого співрозмовнику, якщо тією людиною буде зачеплено її самолюбство або ще що.

Переваги та позитивні риси:головна перевага носії імені Магдалина, це здатність в будь-якій ситуації знайти щось позитивно, вийти з будь-якої проблеми сухої, і залишатися навіть в самих патових ситуаціях спокійною і планомірної.

Магдалина погано відноситься долюдям, які всім навколо намагаються нав'язувати свої думки, а ще, носії цього рідкісного імені просто ненавидять тих, хто нічого не видобувається своїми силами, але пи цьому хвалиться своїми уявними досягненнями.

Характер імені Магдалина

Характер імені Магдалина передбачає наявність безлічі цікавих і навіть суперечливих якостей, роблячи свою володарку імпульсивної і вельми непередбачуваною жінкою. Дивним чином в ній поєднуються жіночність, інтелігентність, товариськість, емоційність, завзятість, незалежність і цілеспрямованість. Але разом з тим вона може бути надто упертою, критичною, норовливої ​​і неприступною.

Магдалина з дитинства звикла бути частиною якоїсь інтриги, суперечки або ж пригоди. Її запальний і вольовий характер постійно штовхає її в суперечки і конфлікти, в яких вона вправно відстоює свою точку зору. Але незважаючи на все це, вона товариська, добродушний і віддана людина, тому, як в дитинстві, так і в дорослому житті від браку друзів вона точно не страждає. Вона дійсно хороший друг і приємна співрозмовниця. Вона щиро намагається максимально допомогти своїм близьким, коли ті потрапляють в біду, а не шукає в цьому власну вигоду і користь. Коли ж погано і сумно їй самій, то вона прагне до самотності, не бажаючи ділитися власними переживаннями з іншими.

У професійній сфері Магдалині підійде більш активна робота, оскільки жорсткий регламент заганяє її в рамки, до яких вона категорично не бажає звикати. Однак знайшовши собі роботу до душі, вона відноситься до неї вкрай відповідально, та й приділяє їй величезну кількість вільного часу. Зірки пророкують їй успіх в сфері бізнесу, а ще у неї природжений талант до викладання.

Раннє дитинство

Ім'я Магдалина справляє надзвичайно сильний вплив на формування особистості і характеру своєї власниці. Ще з раннього дитинства дівчинку по імені Магдалина складно не помітити на тлі інших діточок. Ця красномовна і товариська дівчинка привертає увагу своєю активністю і жвавим настроєм.

Цей рухливий, товариський і дуже весела дитина заряджає оточуючих своїм оптимізмом і позитивним настроєм. Це маленьке сонечко здатне викликати посмішку навіть у самого сумного і задумливого людини. А зі своїм умінням переконувати Магдалина навіть дорослим здатна нав'язати власну точку зору.

Правда у такого маленького янголятка зовсім не ангельський характер. Ця маленька леді ще в дитинстві наділена незалежністю, завзятістю, кмітливістю і власними переконаннями. Її енергійний і впертий характер створює проблеми не тільки батькам, а й педагогам, адже вона вміє сперечатися не гірше за дорослих і переконати її практично неможливо. Дивно, але тільки чіткі і вагомі аргументи здатні змусити її прийняти іншу позицію.

Підліток

дорослішаючи, Магдалина залишається такою ж комунікабельною і впевненою в собі дівчинкою. У школі вона, як правило, дуже популярна. Однак серед близьких друзів у неї дуже багато хлопчаків, а ось дівчат, навпаки, практично немає. Вся справа в тому, що вона не поділяє інтереси дівчаток в цьому ніжному віці. Ці дівчачі захоплення і початківці проявлятися жіночі риси характеру викликають у неї тільки сміх. Вона не бачить себе поруч з ними, тому більше спілкується з хлопцями. До речі, ця дівчина закриває очі на перші спроби хлопців доглядати за нею. Ще довгий час вона буде бачити в юнаків тільки друзів, навіть не замислюючись про першу закоханість.

Що ж стосується її успішності в школі, то тут у неї немає ні найменших проблем, адже не дивлячись на свій химерний характер Магдалина – дуже розумна і кмітлива дівчина. Вона дуже допитлива і дійсно вчиться із задоволенням, прагне до нових знань, а також умінням. Вона досягає успіху, як в гуманітарних, так і в точних науках. Однак зовсім не по дівчачі вона захоплюється саме точними науками, а ось літературу не надто любить, адже, як уже відомо, важкі зітхання дівчаток, які читають сотні романів для неї не характерні.

Юна Магдалина знає ціну фізичному здоров'ю, тому ретельно за ним стежить. Вона просто обожнює фізкультуру, а ще з превеликим задоволенням бере участь в іграх на відкритому повітрі. Її пристрасть до заняття спортом залишиться з нею на довгі роки. Не виключено, що вона професійно займеться одним з вуличних видів спорту.

Дорослий чоловік

Вступивши у доросле життя Магдалина не розлучається зі своїм кілька безглуздим характером, але залишається все такою ж комунікабельним і красномовним людиною, з яким приємно і цікаво спілкуватися. Тож не дивно, що її коло спілкування досить широкий і різноманітний. Вона не тільки швидко знаходить спільну мову з людьми, але ще і стає для них справжнім другом, готовим прийти на допомогу, коли в цьому буде найбільша необхідність.

Це незалежна і впевнена в собі жінка, жіночна і інтелігентна, вона притягує до себе гарячі погляди безлічі чоловіків. Однак незважаючи на свій оптимізм і доброту, Магдалина залишається все тією ж норовливої ​​дівчинкою, яка не бажає слухати когось крім себе, заганяти себе в рамки або комусь підкорятися. Вона з юності звикла до чоловічої компанії, але для неї чоловіка – це друзі. А ось знайти собі кавалера до душі для неї вкрай складно. У цьому питанні вона занадто критична і прискіплива, вимагає від чоловіків практично неможливого. На свої недоліки вона закриває очі, а ось кожен мінус претендента вона примножує у багато разів. При цьому Магдалина не може похвалитися такими якостями, як хазяйновитість або вміння готувати. Палиці в колеса їй вставляє і її незговірливість, і впертість, тому наскільки вдало складеться її особисте життя вкрай важко.

Доросла Магдалина ретельно підходить до вибору професії, оскільки для неї важлива самореалізація і повна фінансова незалежність. Вона вибере роботу, яка приносить їй не тільки гроші, але і задоволення, душевне задоволення. Їй потрібна робота, заснована на спілкуванні і не заганяє її в занадто жорсткий регламент, наприклад, викладання, наука або якісь керівні посади. Улюбленій роботі вона напевно буде відвідувати чимало часу і сил.

Доля імені Магдалина

Доля імені Магдалина в любовних і сімейних відносинах з протилежною статтю складається далеко не так гладко, як хотілося б. Вся складність в побудові міцного і щасливого шлюбу полягає в її настільки складний характер. Спільне життя з нею можна порівняти з життям людини, що мешкає поблизу пробудившегося вулкана, відносини з нею відрізняються бурхливими емоціями і загостренням пристрастей.

Магдалина, як правило, ще з дитинства більше спілкується з хлопчиками, тому тривалий час хлопців вона не розглядає як кавалерів, продовжуючи з ними дружити. Навряд чи вона захоче прийняти залицяння одного з приятелів, та й взагалі завоювати увагу такою привабливою, але своєрідною жінки вельми непросто. Однак полюбився чоловіка Магдалина вже не упустить, адже насправді вона – пристрасна, яка прагне до абсолютної любові жінка. Однак її впертість і небажання поступатися, а також займатися своїми жіночими обов'язками можуть сильно зіпсувати відносини.

В кінці кінців, після безлічі невдач і випробувань Магдалина можливо усвідомлює свої помилки, стане більш поступливою, господарської та поступливою жінкою. Тільки тоді доля дарує їй реальний шанс створити сімейні відносини, повні гармонії і взаєморозуміння, стати люблячою дружиною і дуже навіть турботливою матір'ю.

Любов і шлюб для імені Магдалина

Магдалина не поспішає заміж, хоча і користується попитом у вельми перспективних чоловіків. Самодостатність цієї жінки і протиріччя в її характері заважають їй визначити для себе чіткі критерії і вимоги при виборі свого супутника життя. Вона не створена для побутових проблем і сімейної рутини. Їй до душі активний спосіб життя з галасливими вечірками і яскравими враженнями.

Тільки дуже сильне і взаємне почуття змусить її піти під вінець. Однак навіть одружившись Магдалині буде дуже складно побудувати міцні сімейні відносини. Вона може бути вкрай вимогливою до чоловіка, намагаючись виховати в ньому абсолютно не поєднувані якості характеру. У постійно виникають конфлікти вона стає просто нестерпною, незговірливою і жахливо упертой. В інших ситуаціях Магдалина цілком спокійно може впоратися зі своїм невдоволенням, а ось в побутових сварках їй не вдається з собою впоратися.

Шлюб такої дами може бути більш успішним лише в тому випадку, якщо її чоловіком стане дуже поступливий і терплячий чоловік або ж, якщо вона все ж зуміє впоратися зі своїм буйним темпераментом і впертим характером. Проблема в тому, що сама Магдалина зовсім не хоче змінюватися, та й з обов'язками по будинку найчастіше доводиться справлятися дружину, оскільки для неї це занадто нудне і не цікаве заняття.

Магдалина як Батько

Магдалина володіє настільки суперечливим набором якостей характеру, що практично неможливо припустити, який матір'ю вона може стати. Вважається, що така непосидюча жінка не захоче багато часу приділяти дітям, возитися з ними і догоджати їх, тому вона не обов'язково буде хорошою матір'ю.

Однак, на превеликий подив Магдалина має всі шанси стати матір'ю-квочкою. Вона буде не просто піклуватися про своїх малюків, але навіть надмірно опікуватися ними і балувати. Вона болісно і з великими труднощами переносить найменші невдачі і промахи, а від їх проблем зі здоров'ям і зовсім втрачає спокій.

Магдалина не заважає, а навіть, навпаки, сприяє тому, щоб батько дітей приймав максимально активну участь в процесі їх навчання і виховання. У той час поки діти з батьком, вона приділяє час собі коханій. До речі, у дітей вона також виховує не тільки силу волі, але і впертість, наполегливість, самостійність, а також бажання слідувати власним інтересам.

Сумісність Магдалина c жіночими іменами

Найкраща сумісність у жіночого імені Магдалина з чоловіками, названими такими іменами як Данила, Данило, Марк, Тимофій і Олександр. З ними є шанс на створення реально міцних відносин.

З такими як Артем, Іван, Максим, Михайло і Сергій, теж є непогана сумісність, але на створення міцних відносин тут краще не розраховувати, а шлюб і зовсім може бути дуже і дуже проблемним.

Ну а з такими як Кирило, Ярослав і Федір, і зовсім дуже погана сумісність, і відносини весь час будуть страждати від ревнощів, різних поглядів, і занадто різних характерів.

Важко насправді сказати, як саме будуть складатися взаємини у носії імені Магдалина з представниками чоловічої половини людства. Але одне можна сказати точно – вона ніколи не буде розкидатися своїми почуттями і присвячувати себе чоловікам, в яких ще не впевнена, навіть будучи ще підлітком ...

число імені Магдалина

число імені Магдалина по нумерології – 1. Не секрет, що в нумерології число 1 ототожнюється з символом влади, перемоги, слави і могутності. Здається, що одиниці вже були народжені лідерами і переможцями, вони настільки наполегливі й цілеспрямовані, що будь-яку перешкоду на своєму шляху вони сміливо подолають і не зійдуть з наміченого шляху в досягненні своїх цілей. Ці люди не звикли хитрувати і викручуватися, вони домагаються успіхів тільки чесною працею, адже підопічні числа 1 — дуже чесні, діяльні, цілеспрямовані особистості.

Впевненість в собі, наполегливість, честолюбство, діяльність, сильна воля, величезний інтелектуальний потенціал і творче мислення – це лише деякі якості, які допомагають одиницям домогтися успіхів у житті. Підопічні числа 1 володіють унікальним набором якостей і здібностей, тому вони можуть бути як успішними бізнесменами, так і представниками творчих професій. До речі, в патових ситуаціях вони здатні швидко знаходити правильне рішення. Як правило, підопічні одиниці – це життєрадісні і оптимістичні люди, яким не личить зневіру і депресія.

Однак у одиниць яскраво простежуються і такі риси лідерів, як егоїзм і зарозумілість. Вони не стануть працювати під чиїмось керівництвом, їм важливо працювати на себе або ж керувати іншими людьми. Чужі поради для них також не авторитетні, вони завжди приймають рішення, керуючись тільки власною думкою. Також для них характерні імпульсивність, нелагідність, бажання маніпулювати і управляти оточуючими їх людьми.

Формула обчислення числа імені Магдалина:М (5) + А (1) + Г (4) + Д (5) + А (1) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Магдалина

 • камінь-талісман – Хризоліт і Алмаз.
 • Планета-покровитель – Сонце.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Магдалина – Орел і Лев.
 • Рослинний символ – Геліотроп.
 • Кращий зодіак – Лев.
 • Число Магдалини – 1.
 • Символічні метали – Срібло, Алюміній.
 • Щасливий день – Воскресіння.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Магдалина

Магдалена Рибарікова (словацька тенісистка)

Магдалена Форсберг (шведська біатлоністка)

Магдалена Мельцаж (польська актриса)

Магдалена Абаканович (польська художниця)

Магдалена Туль (польська співачка)

Магдалена Кожена – (чеська співачка меццо-сопрано).

іменини дні і святі покровителі імені Магдалина

в православному іменослове ім'я Магдалина святкує свої іменини тільки раз на рік.

Свята рівноапостольна Марія Магдалина – липень 22, серпень 4