Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаРодіон
492 Oracle

Родіон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Родіон за походженням давньогрецьке. Прийшов на територію Київської Русі в давні часи через церковну мову. Воно вважається похідною формою давньогрецького імені Іродіон, що трактується як «герой». Саме ж ім'я Родіон трактується як «житель Родосу», по крайней мере, за головною версією ...

Взагалі чоловіче ім'я Родіон сьогодні не користується великою популярністю, але все ще перебуває в списку найбільш рейтингових найменувань. Має відмінну значимість і коріння відразу в багатьох культурах. І що не менш важливо, воно має відмінну сумісність …

Ім'я Родіон: Значення і характеристика
Походження імені Родіондавньогрецьке
В коренічоловіче ім'я «Іродіон»
Буквальна трактування«житель Родосу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу популярних імен Родіон знаходиться на 58-61 позиціях і доводиться приблизно на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених. Така статистика в Україні.

Розмовні варіанти:Родя, Родіоша

Сучасні англійські аналоги:Іродіон, Радівон

Цікаве про ім'я Родіон:ім'я Родіон колись було дуже популярним, але на піку популярності воно було за часів існування Радянського союзу.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Родіон обіцяє новонародженій дитині багато хороших і важливих чоловічих якостей, серед яких войовничість, суперечливість, шаленість, некерованість, незалежність, привабливість, товариськість і рухливість, дієвість, активність, рухливість, пунктуальність і відповідальність, чесність і справедливість.

Родіон в своїй більшості здаються занадто сухими і черствими чоловіками, але насправді це всього лише маска. Під якою носії цього імені ховають чуттєву і дуже ніжну натуру, здатну розтанути від поцілунку коханої жінки.

Переваги та позитивні риси:Родіон ніколи не здасться, завжди досягне поставленої мети і подолає будь-яку перешкоду, притому, буде робити це самостійно, без допомоги родичів або друзів, і більш того, ніколи і ні в кого не попросить допомоги.

Родіон погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, до хитрим і брехливим особистостям. А ще носії цього імені як правило зневажають корисливих людей, до того ж, зневажають по-справжньому, демонструючи справжню ненависть.

Характер імені Родіон

Характер імені – один з найскладніших і водночас найцікавіших чинників, саме він визначає максимально точний опис натури носія іменоформи. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все дуже непросто – характер імені Родіон такий, що може по-різному впливати на всіх носіїв цієї іменний варіації. Так, характер одного Родіона може припускати наявність величезної кількості лідерських якостей, найсильнішого самолюбство і неймовірною впевненості в собі, в той час як в іншому переважати буде мовчазність і обмеженість в спілкуванні, що відповідно по-іншому позначиться і на всій його життя. Але одне відомо точно – характер цього ймення передбачає наявність таких якостей як добродушність, доброзичливість, чесність, доброта, справедливість, готовність допомагати і підтримувати, вірність і відданість. Характер будь-якого Родіона такий, що не дозволить йому піти на зраду або залишити в біді потребує допомоги людини – Родіон не з тих людей, що сидять в сторонці і відмовчуються, він завжди, якщо так можна сказати, «на передовій», в будь-якому конфлікті і в будь-якій спірній ситуації. А взагалі, характер являє собою дуже складний і непередбачуваний фактор.

До того ж, характер може залежати від цілої купи додаткових аспектів. Наприклад, він може залежати від знака зодіаку, року за китайським календарем, і природно, від батьківського виховання ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати рідкісне ім'я Родіон, нагадує історію про непосидючому малюка, а все лише тому, що сам Родіон занадто непосидючий, пустун іншими словами, невгамовний, галасливий, рухливий, непередбачуваний і балувана. З таким впоратися буде важко навіть самим терплячим і спокійним батькам. Значення цього ймення може обдарувати його купою якостей, з якими важко ужитися. Серед їх величезної кількості рухливість, активність, енергійність, непослух, баловство, балакучість, непосидючість, емоційність, і дієвість.

З іншого боку, значення може обдарувати і великою кількістю важливих і дуже навіть потрібних характеристик – це і товариськість, і комунікабельність, і красномовність, і чутливість, і напористість, і наполегливість, і навіть цілеспрямованість, яку рідко зустрінеш у хлопчика в ранньому віці. У цього хлопчика є всі шанси на те, щоб стати загальним улюбленцем, він може подружитися з ким-завгодно і де завгодно, заради спілкування і гулянь він піде на будь-які хитрощі – ось така вона, натура хлопчика, названого іменем Родіон.

З нього може вийти заводила, спортсмен, або просто хороший слухач – задиракою, втім, навряд чи він стане. А ще значення може обдарувати цього хлопчика відмінною фантазією і неймовірно яскравим уявою, що рідкість у наш час. Друзів у нього повинно бути багато, але і заздрісників серед них теж може виявитися чимало ...

Підліток

Хлопчика підлітка значення красивого і рідкісного імені Родіон може нагородити ще більшою кількістю хороших якостей. Уже в шкільні роки в ньому почнуть проявлятися лідерські задатки, що само по собі дуже добре позначиться на всьому, включаючи навчання і популярність серед товаришів. Товариськість, дружелюбність, добропорядність і добродушність, чесність і справедливість, безкорисливість і безпринципність, безконфліктність і доброта, балакучість і дипломатичність – ось лише мала частка того, що може почати проявлятися у хлопчика з ім'ям Родіон вже в підлітковому віці.

Але знову ж таки, все це повинно розвиватися в ньому батьками, навіть лідерські задатки. Наприклад, особливо сильне увагу мамі з батьком варто приділити вихованню в ньому впевненості в собі – все Родіон без винятку схильні до депресій і невпевненості в собі, у них часто безпідставно починають розвиватися комплекси, з якими потрібно вчасно починати боротися. Зате у Родіонов зазвичай добре складаються справи на навчальному фронті – завдяки такому фактору як значення, є явна схильність до вивчення точних наук, а гуманітарні і зовсім можуть вивчатися на відмінно навіть без наявності як такого бажання.

Плюс, Родіон повинен добре ладити з вчителями – його шарм, чарівність, і вміння розмовляти, можуть дати свої плоди у відносинах, як з викладачами, так і з однокласниками. Але знову ж таки, популярність в суспільстві може породити і багато заздрісників, недоброзичливців.

Дорослий чоловік

при правильному вихованні хлопчика, в дорослому чоловікові, названому іменем Родіон, лідерські риси можуть проявитися ще сильніше, і це обов'язково позитивно позначиться на його професійної діяльності. Родіон, це завжди один з тих чоловіків, що вміють правильно застосовувати на практиці свої достоїнства, вміння, і переваги перед іншими. При цьому значення не дозволить йому стати корисливим або хитрим людиною, навпаки, значення цього ймення розташовує до становленню чесним, порядним і правильним. Кар'єрист, трудоголік, емоційний і принциповий, чесний і настирливий, напористий і упертий, здрастуй, але в міру – ось таким може вирости Родіон. Більш того, значення цього найменування передбачає і відмінну інтуїцію у названого таким чином чоловіки.

Родіон вміє розбиратися в людях, добре розрізняє добро і зло. А ще він ніколи не залишить в біді близького або навіть погано знайомої людини – він завжди готовий вислухати, допомогти справою або радою, але від людини вимагатиме готовності піти на те ж саме. Що стосується дружби і товариства, так тут все досить просто – Родіон з тих людей, що завжди готовий йти на контакт, він красномовний і привабливий, ніколи не відмовиться від нового знайомства, особливо якщо воно корисно. Плюс, значення цього іменоформи здатне зробити з Родіона дійсно елегантного джентльмена, що рідкість ...

Доля імені Родіон

Доля імені Родіон у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі і в як такої любові, це і зовсім окрема тема. І при її посиленому вивченні дослідники все одно не можуть навіть сьогодні точно передбачити, як складеться доля Родіона в любові. Хоча кілька цікавих моментів їм все ж вдалося з'ясувати ...

Наприклад, один з таких моментів стосується твердження про те, що доля може припускати Родіону довгий поневіряння по «павутині любові» через його мінливості у відносинах. Родіон непередбачуваний, волелюбний, і до останнього буде насолоджуватися свободою і незалежністю, користуючись швидкоплинними, але пристрасними відносинами, неміцними зв'язками і псевдо-любов'ю. Він вітряний, необов'язковий, непостійний, його доля, це короткі, але яскраві романи, і доля не поверне в інший бік до тих пір, поки він не доб'ється всього, чого хоче, а це в першу чергу матеріальне благополуччя.

А взагалі, доля в особистому житті дуже непередбачувана, і не тільки в даному конкретному випадку. Доля залежить від безлічі різних чинників, в тому числі і від того, як зватимуть обраницю Родіона, і чи сумісне її ім'я з ним.

Любов і шлюб для імені Родіон

Родіон — дуже емоційний і енергійний чоловік, він не позбавлений романтики, любить подорожі і заводить домашніх тварин. Він досить влюблива натура і дуже галантно доглядає. Однак його щирі почуття частіше за все засновані на пристрасті, а вона досить швидко проходить. Через це ранній шлюб Роді навряд чи буде вдалим, він може просто захопитися новою дамою серця.

Така легковажність почуттів у нього проходить ближче до тридцяти років. Він усвідомлює важливість створення сім'ї і намагається знайти свою єдину і неповторну. Для неї він готовий стати відданим і ніжним чоловіком.

Йому потрібна врівноважена, сильна жінка, що зуміє впоратися з його непередбачуваним характером. Для коханої дружини Родіон буде готовий здійснювати гарні вчинки, мало не зірки з неба діставати, але і від неї він буде чекати максимум уваги, турботи, тепла, ніжності. Для нього дуже важливо відчувати і знати, що дружина його просто обожнює. Найменший сумнів у цьому може зруйнувати всю красу їх відносин.

Родіон щиро і віддано піклується про свою сім'ю, саме його будинок і його близькі є джерелом його умиротворення. Прийшовши додому, він хоче відчувати себе, як в райському куточку, прихованому від потрясінь, проблем і негараздів. Роде байдуже бути лідером в сімейних відносинах. Через свого м'якого і поступливого характеру він з легкістю віддасть цю роль дружині.

Родіон як Батько

батьком Родіон стає вже в досить солідному віці, коли йому за 30. до батьківства підходить відповідально і сильно прив'язується до своїх дітей. Він досить м'яко поводиться в їх відношенні. Строгість і покарання він вважає крайнім заходом в виховному процесі. Правда таке ставлення не завжди грає йому на користь, діти можуть почати користуватися його добротою і поступливістю.

До дочки Родіона може бути більш прив'язаним, ніж до сина, а й сина позбавляти батьківській любові він не стане. Діти — це ще одне джерело його натхнення й життєвої енергії. Заради них він готовий трудиться стільки, скільки потрібно і навіть більше.

Він цікавиться і навчанням дітей, і відносинами з однолітками, і їх спортивними досягненнями. Він бере активну участь в їх вихованні, зростанні і навчанні з пелюшок і до самого весілля. Родіон, це досить відповідальний і відданий батько, здатний на все заради щастя і благополуччя чад.

Сумісність Родіон c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Родіон з такими жіночими назвами як Анастасія, Броніслава, Валентина, Зінаїда і Тетяна . У разі створення пари Роді з жінкою, названої однієї з цих варіацій, є шанси на по-справжньому міцний і довговічний шлюб.

В шлюбі з такими жінками як Валерія, Владислава, Євдокія, Серафима і Станіслава, на щастя, взаєморозуміння й любов шансів поменше, але вони все ж є. Багато в чому стан відносин і самого шлюбу будуть залежати від астрологічної символіки і її впливу.

Ну а з такими як Серпня, Анжела, Вероніка, і зовсім Роде краще не створювати пару, бо нічого доброго з цього все одно не вийде.

Що стосується взаємин з представницями протилежної статі, так тут все досить просто – значення цього найменування може перетворити хлопця з ім'ям Родіон в кінцевому підсумку на справжнісінького бабія, для якого свобода і незалежність, а також матеріальне благополуччя і відсутність обмежень, на першому місці. Швидше за все, тільки домігшись усього, чого хоче, він зважиться на створення повноцінної сім'ї. До цього моменту він усіма силами буде триматися за свободу. Хоча, варто відзначити, що все це тільки лише теорія, і на ділі все може скластися зовсім по-іншому ...

Число імені Родіон

Число імені Родіон по нумерології — 8. Фортуна супроводжує вісімок протягом усього життя. Свої підопічних вона наділяє якостями необхідними для того, щоб стати сильними та вольовими особистостями, успішними і заможними людьми. Однак через їх блискучих успіхів вони починають ставити матеріальну вигоду, практичність і користь на чолі будь-яких відносин.

Віддаючи велику частину часу своєї професійної діяльності, вісімки поступово, цілеспрямовано і старанно домагаються заслужених висот. Серед них чимало впливових бізнесменів, підприємців і навіть політиків. Їх сталевий характер допомагає їм йти вперед, не зупиняючись ні перед якими перешкодами і за всяку ціну досягти своїх цілей. Такі люди можуть також добре проявити себе на керівних посадах.

В особистих стосунках підопічні числа 8 поводяться непередбачувано і часом егоїстично, не бажаючи наражати своє лідерство сумніву і йти на поступки. Однак такі припущення не стверджують, що і Родіон буде таким же. Їх поведінка часто залежить від настрою, а воно у них змінюється моментально. Непередбачуваність, егоїстичність і користь, — це ті якості, з якими потрібно боротися вісімок.

Формула обчислення числа імені Родіон:Р (9) + О (7) + Д (5) + І (1) + О (7) + Н (6) = 35 = 3 + 5 = 8

Астрологічна символіка імені Родіон

  • Камінь-талісман – Аквамарин.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Родіон – Скорпіон.
  • Рослинний символ – Жасмин і Хризантема.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Водолій .
  • Число Родіона – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Родіон

Родіон Щедрін (радянський і російський композитор)

Родіон Гатауллін (російський легкоатлет, Заслужений майстер спорту СРСР)

Родіон Ослябя (легендарний чернець-воїн, земляк Пересвіту)

Родіон (Радукан) Кантакузен (князь)

Родіон Білецький (російський письменник)

Родіон Несторович ( московський боярин)

Родіон Азархін (радянський музикант, контрабасист)

Родіон Малиновський (воєначальник і державний діяч)

Родіон Стрешнев (один з вихователів Петра I)

Родіон Раскольников (головний персонаж роману Ф. М. Достоєвського «Злочин і покарання»)

іменини дні і святі покровителі імені Родіон

Апостол від 70

ти Родіон Патрасском – квітень 8, квітень 21; листопад 10, листопад 23

Мученик Родіон Федоров

січень 17