Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБенедикт
689 Oracle

Бенедикт: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Бенедикт за походженням американське. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «благословенний». Утворено швидше за все від латинського «Benedictus».

українське чоловіче ім'я Бенедикт ніколи не користувалося в нашій країні великою популярністю, зустрічається досить рідко, незважаючи на те, що присутня в українському іменослове досить довгий період часу. У нього гарне значення, воно відмінно поєднується з більшістю сучасних батькові, і наділяє непоганий сумісністю з багатьма жіночими іменами ...

Ім'я Бенедикт: Значення і характеристика
Походження імені Бенедиктамериканське
В кореніім'я Benedictus
Буквальна трактування«благословенний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Преподобний Святий Бенедикт

Популярність:Ім'я Бенедикт не числиться, ні в сотні найпопулярніших українських імен, ні навіть в рідкісних чоловічих іменах, бо практично і зовсім не зустрічається в наших краях.

Розмовні варіанти:Бедик, Бедя, Бена, Бенечка, Бені, Беня

Сучасні англійські аналоги:Бенуа, Бенедетто, Беніто, Бенедіту, Бенту

Цікаве про ім'я Бенедикт :Це ім'я ніколи не користувалося у нас великою популярністю, і тільки тепер, в сучасності, почало з'являтися. Хоча на Заході воно дуже поширене.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Бенедикт по наданню може обіцяти носію такі риси характеру як щирість, відкритість, доброта, порядність, доброзичливість, красномовність, життєрадісність, справедливість, привітність і дружелюбність. Плюс, носіям цього імені притаманна певна вередливість, що виявляється, правда, тільки в виняткові моменти.

Хоча, все вищеназване проявляється не відразу, а по ходу дорослішання хлопчика, і більш того, в залежності від сили впливу астрологічних покровителів імечко, названий вище список буде доповнюватися іншими рисами, іноді конфліктуючими один з одним, а іноді навпаки ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність носіїв імені Бенедикт полягає в їх здатності легко адаптуватися до оточення і знаходити однодумців навіть в найскладніших колах спілкування. Плюс, це в своїй більшості дуже яскраві і товариські особистості.

Бенедикт погано відноситься долюдям потайним, нетовариські, замкнутим і відчуженим. А ще носії цього чоловічого імені ненавидять жінок, які не мають своєї власної думки.

Характер імені Бенедикт

Характер імені Бенедикт – один з найважливіших параметрів, але також, що таїть у собі стільки таємниць, скільки дослідникам навіть при всій їх успішності і обізнаності не вдалося б розгадати і за багато сотень років. Хоча, дещо фахівцям все ж вдалося дізнатися – так, крім усього того, що сулітся значенням, з'ясувалося і те, що характер носія цього ймення залежить не тільки від значимості, але ще і від знака зодіаку, і від знака за китайським календарем, і від багатьох інших факторів, зокрема, астрологічних. Втім, є й інший цікавий момент – незалежно від вплив будь-яких факторів, у названого варіацією Бенедикт завжди буде матися чарівність і шарм, без розуму від яких будуть всі навколо. А плюс до всього ще й красномовність грає на руку.

Загалом, у названого так чоловіки, з ім'ям Бенедикт, вельми хороший характер, в більшості випадків, а значить, в будь-якому місці і в будь-якому суспільстві буде відчувати себе «важливою людиною». Втім, характер залежить і від багатьох інших моментів, наприклад, від пори року народження носія цього ймення ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика з ім'ям Бенедикт переповнене позитивними емоціями і безліччю хороших моментів, а все тому, що значення обіцяє йому виключно позитивні риси, такі як, наприклад, допитливість, активності, товариськість, тактовність, що не примхливість, поступливість, планомірність, спокій і гумористичність.

Цей хлопчисько завжди в доброму настрої, слухняний, ніколи не сперечається з батьками і особливо поважає думку батька. До матері він прив'язаний, але не так як до батька, у всьому намагається бути схожим на батька, якщо той, на його думку, гідний цього. Бенедикт відмінно ладнає з дітьми, у нього багато однодумців серед однолітків, рідко з ким-то конфліктує. При цьому не страждає, якщо якимось чином опинився на самоті, навпаки, перевертає самотність в свою користь, що вміє далеко не кожна дитина.

А ще значення такої іменний варіації як Бенедикт здатне обдарувати і відмінним чарівністю, правда, проявлятися воно починає у названих так хлопців тільки на підлітковому етапі, і то, не без впливу планети-покровителя найменування ...

Підліток

Підліток з ім'ям Бенедикт, над яким значення має першорядне заступництво, це вже інша людина – ні, він як і раніше залишається добрим і добропорядним дитиною, але вже подорослішали, більш стриманим, планомірним і злегка потайним . Тепер він добре розбирається в людях, вміє визначати, де брехуни і потенційні зрадники, а де люди, гідні довіри і поваги, і що не менш важливо, він починає сумлінно і вимогливо ставитися до вибору знайомих і друзів, що теж важливо.

Ще одна важлива риса хлопця, який отримав таке ім'я як Бенедикт, це впевненість у власних діях – він упевнений в собі, знає, коли зупинитися, а коли йти напролом вперед, діє строго по особисто складеним планом, чітко йде до поставленої мети і рідко здається. У школі у нього, до речі, стосунки з однолітками складаються досить непогано, принаймні, має бути саме так – він із задоволенням спілкується з усіма підряд, але близько до себе нікого не підпускає, намагається спочатку якомога краще дізнаватися людей, а потім вже зближуватися з ними.

А ще значення обдаровує його обов'язковістю і старанністю, що вкрай корисно, як в навчанні, так і в роботі в майбутньому. Правда, до етапу «зрілості» багато що може змінитися, бо у багато характер його залежить від покровительствующей стихії і безлічі інших астрологічних чинників.

Дорослий чоловік

Що досяг зрілості Бенедикт може бути різним – в одному випадку з хлопчика може вирости розкутим, несерйозний, шукає пригоди чоловік, а в іншому навпаки, серйозний, обов'язковий, працьовитий, але матеріально залежний чоловік. Все залежить від знака зодіаку, в момент заступництва якого народився свого часу названий так чоловік, і від виховання. Зате це у всіх випадках без винятку добрий, добропорядний, доброзичливий, життєрадісний, допитливий, веселий любитель пригод – такий ніколи не відмовиться від веселощів, а й роботі приділяє належну увагу.

А що не менш важливо, знайшовши другу половинку, може стати ідеальним чоловіком і батьком ...

Доля імені Бенедикт

Такий параметр як доля імені Бенедикт в любові, відносинах з жінками і шлюбі, практично не вивчався сучасними дослідниками, і все через лише слабкою популярності в нашій країні, і все ж, кілька цікавих щодо цієї теми у дослідників є. Так, багатьма стверджується, що доля іменованого так хлопчика передбачає наявність постійних проблем у відносинах з протилежною статтю з тієї простої причини, що Беня, закохавшись в даму, у всіх своїх діях покладається лише на почуття та інтуїцію ...

Плюс до всього, доля передбачає бурхливу статеве життя – він нескінченно змінює партнерок, не може довгий час бути з однією жінкою, весь час шукає ідеальну другу половинку. Але так вже влаштована його доля, що в підсумку дуже швидко, в ранньому віці, він одружується – може це і буде помилкою, але Бенедикт ніколи не дозволить собі зізнатися в цьому.

Зате доля передбачає й інший важливий момент – як би там не було, а Бенедикт обов'язково стане хорошим чоловіком і батьком, турботливим, ніжним, уважним, і відданим.

Любов і шлюб для імені Бенедикт

Бенедикт — дуже серйозний, пунктуальний і відповідальний чоловік, але ось щодо прекрасних дам він здатний вести себе не дуже обдумано. В молодості він може захоплюватися величезною кількістю жінок, не перестаючи їх міняти досить часто. Однак, в наслідок, Беня вельми рано одружується, покладаючись тільки на власні емоції і почуття, не включаючи при цьому розум. Через такого необдуманого кроку він швидше за все розчарується в обраниці, але побоїться сам собі зізнатися в цьому.

З іншого боку, його сімейне життя може бути і цілком вдалою. Його дружиною зазвичай стає працьовита, розумна і спокійна жінка, що зуміла завоювати довіру з боку Бенедикта. Для нього важливо бути впевненим в відданості і вірності. У свою чергу він проявляє себе як поступливий, терплячий і доброзичливий чоловік. Він не любитель сварок і конфліктів, тому намагається їх не провокувати. Крім того, не забуває радувати і балувати дружину своєю увагою, намагаючись їй догодити.

Бенедикт — справжній господар, завжди знає, де зараз потрібні його участь і допомогу. Такий чоловік не звик сидіти просто так без діла. Можна сказати, що у нього золоті руки і всі ремонтні роботи в своєму сімейному гніздечку він вважає за краще робити самостійно. Разом з дружиною він любить запрошувати в гості друзів і рідних. Крім того, займаючи місце глави сімейства, він забезпечує своїх домочадців всім, що потрібно для комфортного і щасливого життя.

Бенедикт як Батько

Бенедикт страшно сильно любить своїх діточок, через що стає дуже хорошим татом. Поява дитини він вважає найщасливішим у своєму житті, називаючи його довгоочікуваним подарунком небес. До речі, у більшості Бенедиктом може бути не по одному малюкові, а по кілька дітей, чому вони несказанно раді.

Беня вкладає в своїх малюків всю душу, відчуваючи себе по-справжньому щасливою людиною, просто граючи з дітьми. Свою батьківську турботу і доброту він проявляє щодня, допомагаючи дружині справлятися з клопотами по догляду за дітьми і займаючись їх розвитком. Бенедикт намагається якомога більше часу проводити з дітьми на свіжому повітрі.

Такий батько, як Бенедикт приймає дуже активну участь і в виховному процесі своїх спадкоємців. Для нього вкрай важливо допомогти дружині виховати в дітях такі якості, як працьовитість, самостійність, а також цілеспрямованість, старанність і впевненість у власних силах. Ці якості повинні допомогти його дітям вирости успішними і освіченими людьми.

Сумісність Бенедикт c жіночими іменами

На думку астрологів, ідеальною у хлопця, названого іменем Бенедикт, буде сумісність з дамами, названими такими іменами як Антоніна, Галина, Євгенія, Жанна і Клара. Тут по ідеї ідеальна сумісність характерів, а це чогось варте, чи не так …

З Катериною, Єлизаветою, Наталією, Діаною, і Кароліною, теж може бути побудована досить міцний зв'язок, та й любов тут виявиться взаємною, але от самі відносини можуть протриматися дуже недовго – причина в обопільній схильності до ревнощів, недовіри, агресії. Хоча, знову ж таки, це тільки теорія ...

А наступна теорія стверджує про те, що саме так хлопцям не варто ні в якому разі вибудовувати союз з Надією, Раїсою, і Вікторією. Тут, судячи з гороскопам, повна початкова несумісність.

Що ж стосується взаємовідносин з представницями жіночої половини людства, то тут все дуже навіть просто – по-перше, названі формою імені Бенедикт рано одружуються, по-друге, вони в жінках цінують тільки відданість і чесність, а по-третє, такі цілком і повністю в чому залежать від своїх половинок, прив'язуються до них, і ніколи не йдуть на зраду, навіть при вигляді явної користі. А взагалі, як і будь-яке чоловіче і жіноче ім'я, це теж може по-різному впливати на кожну окрему людину. Так що передбачити з точністю на сто відсотків практично нереально ...

Число імені Бенедикт

Число імені Бенедикт по нумерології — 4. Головними позитивними рисами підопічних числа 4 прийнято вважати: відповідальність, надійність, порядність і стабільність. Вони не схильні до частих змін своїх суджень, а навпаки, мають власні чіткі і стійкі принципи. Вони настільки практичні, консервативні і розважливі, що завжди виступають категорично проти різких змін.

В роботі четвірки звикли викладатися на всі сто. Вони — дуже працьовиті, відповідальні, наполегливі, розумні і виконавчі люди. Вони вправно можуть оперувати цифровими комбінаціями, оскільки мають математичний склад розуму. Вони легко знаходять спільну мову з колегами та можуть якісно організувати спільну працю.

Однак четвіркам не слід бояться фантазувати і уявляти, навпаки, цього потрібно навчитися для того, щоб було простіше йти на якісь ризики і зміни в житті.

Педантичність, обмеженість і дріб'язковість цих людей може відштовхувати оточуючих. Життя змінюється і підопічні четвірки повинні навчитися змінюватися разом з нею. Часом потрібно просто віддатися у владу змін.

Формула обчислення числа імені Бенедикт:Б (2) + Е (6) + Н (6) + Е (6) + Д ( 5) + І (1) + К (3) + Т (2) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Бенедикт

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета- покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Бенедикт – Антилопа.
  • Рослинний символ – Лук-порей.
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Бенедикта – 4.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Бенедикт

Бенедикт Арнольд (американський генерал-майор)

Бенедик Бейтс (британський театральний актор)

Беннетт Міллер (американський кінорежисер)

Бенедикт Нізи (філолог і і сторика)

Бенедикт Дибовський – (географ, зоолог, медик)

Бенедикт Рейт (чеський архітектор)

Бенедикт Шак (австрійський композитор)

іменини дні і святі покровителі імені Бенедикт

іменини Бенедикти справляють за католицьким календарем.

Преподобний Святий Бенедикт

березень 27