Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСамсон
852 Oracle

Самсон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Самсон за походженням давньоєврейське. Утворено від єврейського імені Шимшон. Значення перекладається з давньоєврейської мови як «сонячний». Тільки в минулому столітті ім'я Шимшон перетворилося в Самсон і почало поширюватися по всьому світу.

Ім'я Самсон має цікаву історію походження і кілька версій трактування. У минулому столітті було одним з найпопулярніших імен на території вже розпався Радянського Союзу, але сьогодні зустрічається вкрай рідко, і то, тільки в певній місцевості і в певних регіонах нашої країни.

Ім'я Самсон: значення і характеристика
Походження імені Самсондавньоєврейське
В коренієврейське ім'я Шимшон
Буквальна трактування«сонячний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Самсон відноситься до категорії рідкісних українських чоловічих імен. За статистикою доводиться лише на 2-3 хлопчика з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Самсонка, Соня

Сучасні англійські аналоги:Самсон, Сампсоній

Цікаве про ім'я Самсон:Сьогодні ім'я Самсон помилково трактують як «сильний», але це помилкове трактування, що з'явилася завдяки біблійною легендою про Самсона і Данила.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення чоловічого імені Самсон визначає «сонячного» чоловіка, що в свою чергу різними фахівцями трактується по-різному. По головній же версії значенням цього імені сулятся такі риси характеру як лідерство, швидкість, блискавичну швидкість у прийнятті рішень, впевненість в собі, енергійність, самодостатність і активність.

Правда, мало того, що це далеко не повний список, так ще й проявлятися все риси мають властивість поступово, по ходу дорослішання ...

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх Самсонов без винятку полягає в здатності приймати рішення нальоту, блискавично, в будь-яких умовах. Таким чоловікам не властиво боятися відповідальності або помилок – вони завжди готові до будь-яких наслідків.

Самсон погано відноситься долюдям боязким, боягузливим, хитрим і корисливим. А ще Самсони в своїй більшості уникають спілкування з людьми, надто зацикленими на власному его.

Характер імені Самсон

Характер і значення імені Самсон є таким, що обіцяє носію цього ймення купу хороших, але в той же час часто конфліктуючих між собою характеристик. Зазвичай серед їх величезного переліку такі як цілеспрямованість, наполегливість, впертість, принциповість, безконфліктність, наполегливість, красномовність, балакучість. Єдине, чого названому так хлопцеві не вистачає, це планомірності – у нього ніколи немає плану дій, він блискавично приймає рішення і діє на свій страх і ризик, любитель адреналіну і ризику, якщо говорити іншими словами. Зате характер його передбачає наявність великої кількості друзів, хоча з іншого боку, той же параметр, характер, передбачає і наявність заздрісників і недоброзичливців.

Втім, все вищесказане, це лише теоретична інформація, що має під собою фундамент у вигляді лише астрологічної символіки і значущості самої іменоформи. Багато в чому характер може залежати від знака зодіаку, тваринного за китайським гороскопом, і навіть від пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, названого красивим українським ім'ям Самсон переповнене батьківськими переживаннями, і його власної надмірною активністю. Значення може вже в такому ранньому віці обдарувати цього представника чоловічої половини людства енергією, буквально переповнює його і вихлюпуються назовні. Може виявитися занадто активним і енергійним, гучним, задирливим, пустотлива, самовпевненим, швидким і спритним, настирливим і наполегливим, цілеспрямованим і неслухняним. Батькам доведеться багато хвилюватися, бо кожну хвилину доведеться чекати від цього малюка чогось нового.

Енергетика цього здатна обдарувати всіх вищеназваних і на додачу ще й досить складним характером – Самсон неслухняний, надходить тільки так, як хоче, нікого не слухає, нікому не підпорядковується, вкрай агресивно реагує на критику і боязких дітей, а навколо себе намагається тримати тільки тих, хто готовий йому довіритися. В цілому ж, дитинство хлопця, названого варіацією Самсон, дуже рухливо, що матері, що батькові, напевно належить понервувати. Але є і позитивний момент – цей хлопчисько комунікабельний і красномовний, і в будь-якій компанії знайде однодумців, Самсон ніколи не виявиться в самоті ...

підліток

Самсон підліток, це і зовсім складний дитина. У цього хлопчика немає таких якостей як посидючість, відповідальність, обов'язковість, сталість і старанність, в ньому все суперечить навчальним нормам, ну не створений він для «просиджування штанів» в школі. Батькам варто постійно тримати його під контролем – тільки будучи під контролем, він зможе чогось досягти в школі. Значення, по суті, породжує в цього хлопця справжнісінького непосиду, не може він самостійно заспокоїти себе і стати серйозним, у всьому йому потрібні поштовхи.

Зате є і купу позитивних моментів – наприклад, якщо він за що -то береться, то доводить до кінця, цілеспрямований, наполегливий, завжди досягає бажаної мети і ніколи не пасує. Серед дослідників існує думка, що значення імені Самсон може припускати швидке і яскраве становлення названого так хлопчаки об'єктом для заздрощів, притому, в усьому, за що б він не взявся. Проте, у цього багато друзів, за що теж, в принципі, потрібно дякувати значення – Самсон товариський, красномовний, чарівний (коли захоче), справедливий і тримає своє слово, за що і поважаємо в суспільстві. Хоча за великим рахунком дружба з цим хлопцем важка і складна, бо ніколи не знаєш, чого від нього чекати.

Дорослий чоловік

Що досяг зрілості чоловік, якому в момент народження батьки вирішили вибрати ім'я Самсон, це вже відповідальний, обов'язковий і виконавчий людина, якій можна довірити будь-яку справу, не хвилюючись підсумок. Такий ніколи не залишить справу невиконаним, завжди доб'ється того, що йому потрібно, досягне своєї мети і знайде те, чого жадає, і в цьому його сила. Самсон морально сильна людина, зломити волю такого чоловіка практично нереально – але дякувати за це треба не тільки значення цього іменоформи, але також і інші фактори, зокрема, астрологічні, наприклад, планету-покровителя, стихію найменування, і символічний камінь-талісман, яким є в першу чергу Янтар.

Професійна діяльність іменованого ім'ям Самсон зазвичай пов'язана з подорожами, пересуванням, і спілкуванням, при цьому, не дивлячись на наявність явно лідерських задатків, ніколи не буде прагнути в лідери, в начальники, адже відповідальність за інших, це те, чого він боїться найбільше в своєму житті. Зате у нього багато друзів, в рази більше, ніж заздрісників, і є величезні шанси на побудову реально вдалою особистого життя.

Доля імені Самсон

Доля імені Самсон у відносинах з представницями протилежної статі, в любові, і в шлюбі, це тема дуже непроста, і зачіпає відразу безліч найрізноманітніших аспектів, що вивчалися в свій час різними фахівцями. Але незважаючи на це, і навіть незважаючи на відносну теоретичність цього питання, на сьогодні є кілька відомих фактів про те, як повинна скластися доля хлопця, іменованого формою імені Самсон.

Перший і головний факт свідчить про те, що доля передбачає довгий поневіряння хлопця, іменується формою імені Самсон, між серйозними і несерйозними відносинами. Так вже пішло, що носій найменування Самсон буде мріяти про серйозні і довговічних відносинах, але при цьому не бажає втрачати і свою незалежність, свободи, якої дорожить мало не найбільше на світі.

При всьому вищезгаданому, передбачається і підсумкове становлення цього чоловіка зразковим батьком і зразковим сім'янином. Той момент, коли він все ж таки зважиться позбутися своєї незалежності, змінить його в край, зробивши його хорошим батьком, відмінним чоловіком, відданим членом новоспеченої сім'ї. Хоча знову ж таки. Все це лише теорія, бо доля, якою б вона не була, надто непередбачуваний параметр.

Любов і шлюб для імені Самсон

Самсон звик користуватися загальним обожнюванням жінок завдяки своєму вмінню робити компліменти, легко і невимушено спілкуватися з дамами, підбирати вдалі жарти. Він обожнює бути в центрі уваги, досить часто змінює об'єкти свого жадання, використовуючи свою природну чарівність і красномовство. Самсон довго не може визначитися, чого ж він хоче більше — зберегти свою незалежність і можливість вільних відносин або все ж створити сім'ю.

При виборі супутниці життя Самсон вибирає даму собі до пари. Вона повинна бути ефектною, стильною, милою, красивою з приголомшливою фігурою. Для нього важливо, щоб його дружина викликала захоплені подихи і заздрісні погляди інших чоловіків, це тішить його самолюбство. Крім того, вона повинна бути ще й розумною, незалежної і різнобічно розвиненої жінкою, щоб вона змогла стати для нього гідною співбесідницею.

Самсон з готовністю бере на себе обов'язок фінансового забезпечення сім'ї, проте на цьому його активну участь в життя сім'ї може і закінчитися. Самсон — щедрий, але не дуже обов'язковий чоловік. Він не може відмовитися від гучних компаній і спілкування з товаришами, нерідко фліртує з дамами на стороні. В його родині всім керує дружина. Для Самсона важливо, щоб в його будинку було місце, в якому він міг би час від часу побути наодинці з самим собою.

Самсон як Батько

Самсон має досить поверхневе відношення до дітей, хоча дуже любить їх. Він дотримується думки, що ростити і виховувати потомство — це не чоловіча, а жіноча обов'язок. Він вважає за краще просто дарувати дітям найкращі іграшки, намагаючись так хоч трохи заповнити порожнечу. Грати з дітьми він також не особливо любить, але готовий їм приділити час під час сімейного відпочинку, наприклад, вчасно поїздки на море або в ліс.

Однак, у міру дорослішання дітей, Самсон виявляє живу цікавість до виховного процесу дітей, особливо для нього важливо їх інтелектуальний розвиток. Він щиро радіє їхнім успіхам у навчальній діяльності і страшно пишається, коли вони приймають в різних конкурсах олімпіадах. Свого сина Самсон із задоволенням буде водити в гурток юних техніків або на боротьбу.

Самсон цілком довіряє дружині в її методах виховання дітей і підтримує її ідеї, стосовно їх розвитку, бажаючи виростити їх багатогранними, вихованими й освіченими людьми. Його чада можуть займатися відразу з декількома репетиторами. Він не шкодує коштів для того, щоб дозволити їм отримати потрібну базу знань для подальшого самостійного зростання.

Сумісність Самсон c жіночими іменами

Що ж стосується сумісності імені Самсон з жіночими назвами, так тут все просто. Найкращою сумісністю воно наділене в парі з такими іменоформамі як Поліна, Ірина, Варвара, Мілана і Алеся. За теорією, в такій парі будуть ідеальні відносини, щирість, і любов.

В парі з Софією, Ангеліною, Златою, Наталією або Світланою, Самсон звичайно теж зможе ужитися і створити сім'ю, але ось міцної її назвати буде дуже і дуже непросто, тому як тут можуть мати місце нескінченні розбіжності, ревнощі, сварки, скандали і невдоволення один одним – навряд чи порозуміються.

А ось з Таїсією, Валерією та Тетяною і зовсім не рекомендується вибудовувати як такої союз, тому що тут спочатку є повна несумісність, як характерів, так і всіх інших факторів. Хоча, все це лише теорія, і кожен Самсон вправі сам вирішити, ризикувати і вибудовувати любов, або все ж немає.

взаємини хлопчика з ім'ям Самсон з представницями прекрасної статі дуже складні, і винна в цьому вже не значення ймення, а скоріше сама натура носія іменоформи. Самсон може бути романтичним і чарівним, самим справжнім магнітом для жінок, але визначитися в своїх намірах він не може і кожен раз метається між цілями – серйозність і довговічність відносин, або свобода і незалежність. Втім, цей фактор є одним з найзагадковіших, так що, передбачити його на всі сто відсотків точно практично нереально ...

Число імені Самсон

Число імені Самсон по нумерології — 3. Трійки — це дивно талановиті люди, які мають масу позитивних характеристик і здібностей. У них яскраво виражена творча спрямованість з відмінним уявою, бурхливою фантазією, чуйною інтуїцією і величезним творчим потенціалом. Крім того, підопічні числа 3 — справжні цінителі краси, любові і гармонії в усьому. Для трійок дуже важливо відчувати любов і підтримку своїх партнерів. Вони і самі здатні любити так сильно, що відмовлятися від своїх інтересів на користь улюблених.

Доброзичливі, товариські, діяльні підопічні трійки мають ще одним важливим якістю — умінням переконувати. У поєднанні з цим даром їх високий інтелект і прекрасні аналітичні здібності можуть відкрити їм нові можливості для самореалізації. Вони можуть бути успішними, наприклад, в політиці чи в ораторській майстерності.

Однак є у цих світлих людей і свої мінуси. Багато трійки надмірно балакучі, часто самі того не розуміючи, вони здатні наговорити чогось зайвого або взагалі розповісти чужі секрети. Крім того, підопічні числа 3 — дуже ранимі і образливі особистості, здатні довго зберігати образу всередині себе. Деякі з них також схильні до егоїстичності, занурюючись тільки у власні бажання та інтереси.

Формула обчислення числа імені Самсон:С (1) + А (1) + М (5) + С (1) + О (7) + Н (6) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Самсон

  • Камінь-талісман – Янтар.
  • Планета-покровитель – сонце і Сатурн.
  • стихією – Вода-Земля.
  • Тваринний символ носія імені Самсон – Білий кінь.
  • Рослинний символ – Лотос.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Самсона – 3.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Самсон

Самсон (герой старозавітних переказів)

Самсон Якович Чамба (абхазький письменник)

Самсон Семенович Кутателадзе (радянськи й теплофізик)

Самсон Йосипович Самсонов (сучасний кінорежисер)

Самсон Силич Большов (персонаж комедії А. Н. Островського)

іменини дні і святі покровителі імені Самсон

Святий мученик Самсон

грудень 30, січень 12

Преподобний Самсон гостинний

червень 27, липень 10