Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаРаймонд
509 Oracle

Раймонд: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Раймонд вважається одним з найбільш поширених в Англії і Німеччині, але при цьому не зустрічається в країнах, що складаються колись в складі розваленого СРСР . Зате в Європі дуже популярно, і зустрічається в більшості європейських країн і навіть в деяких американських штатах. Ім'я Раймонд має відмінну енергетику, складається в переліку католицьких імен та справляється іменини відповідно до католицьким календарем. Може прямим чином впливати на характер, сутність і долю названого цим ім'ям хлопчика. Сумісно з більшістю жіночих імен європейського походження, але про його сумісності з українськими жіночими іменами, на жаль, сказати нічого ...

Ім'я Раймонд: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Раймунд Ноннат

Розмовні варіанти:Реймонд, Раміро, Рейн

Сучасні англійські аналоги:Рей, Райма, Рай

Як впливає значення імені на долю: карма

на думку дослідників, в більшості випадківзначення імені Раймондобіцяє носіям непростий характер. Але складність ця полягає не в агресивності, не у запальності або некомунікабельності, а в невмінні йти на контакт, в нерішучості, боязкості і наївності. Чоловіки, над якими опікується значення і енергія цього ймення, це найчастіше люди, позбавлені лідерських якостей і задатків, які не вміють бути лідерами, які не бажають брати на себе відповідальність за що-небудь. Таким людям зазвичай складно знаходити спільну мову з людьми і заводити друзів. Але зате в цілому, це завжди добрі, доброзичливі, добродушні, життєрадісні оптимісти, готові на все заради веселощів і просто веселого проведення часу.

До того ж, Раймонд, це часто чоловік з відмінною фантазією і неймовірним уявою, з творчим потенціалом, який вміє знаходити оригінальні рішення там, де їх немає, знає, як дивувати людей, і знає, як справити хороше враження. Правда, все вищесказане проявляється не відразу і не у всіх, та й з переходом на кожен новий вікової етап характер може сильно змінюватися.

Сумісність Раймонд c жіночими іменами

Що стосується взаємин названого іменем Раймонд хлопчика з представницями протилежної статі, так тут все просто. Раймонда можна охарактеризувати, як власника, ревнивого і дуже гарячого чоловіка, приборкати якого вдасться далеко не кожній жінці на планеті. Значення цієї іменної форми може обдарувати і романтичністю, і відмінним уявою, і пристрасністю – все це, природно, буде подобатися жінкам. Але ось його власництва, ревнивість, і недовірливість, можуть украй негативно позначитися на відносинах з жінками. З Жінками він упертий, неуживчива, але при цьому дуже популярний у дам – ​​це може перетворити його в ще більшого ревнивця і одночасно егоїста. Ужитися з таким складно. Проте, жінці, яка зможе відповідати всім його вимогам, він захоче присвятити всього себе цілком і повністю.

Астрологічна символіка імені Раймонд

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета -покровітель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Раймонд – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Раймонд

Раймонд Дебевец (югославський стрілок, олімпійський чемпіон)

Раймонд Фіц-Джеральд (англонормандської лицар)

Раймунд Ноннат (католицький святий)

Ояр Раймонд Паулс (латиський композитор, диригент)

Раймонд Валгре (естонський композитор і музикант)

Реймонд Чоу (гонконгський продюсер)

Раймон Ассо (французький поет і легіонер)

Раймонд Петтібон (американський художник і музикант )