Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаОлівер
687 Oracle

Олівер: значення імені, характер і доля

Англійське стало популярним сьогодні ім'я Олівер, відомо багатьом, і являє собою відмінну варіацію найменування. Це ім'я популярно в декількох європейських країнах, і входить в десятку найпоширеніших, але не в Україні. Ну а що за ім'я це таке, і чим особливо, ви дізнаєтеся далі ...

Як впливає значення імені на долю: карма

 

В дитинстві, названий так дитина буде мати талановитої і чутливою натурою. Дитиною має яку можна ні з чим фантазією і любов'ю до батьків. Обожнює мати, всіляко їй наслідує.

Значення імені Олівер в підлітковому віці змінюється. Тоді він стає працьовитим і старанним. Може спостерігатися нервозність і неврівноваженість в разі, коли щось йде не так, як передбачалося його планами. Зате постійно тягнеться до самовдосконалення, реалізує будь-які шанси на вдосконалення навичок.

У дорослому житті часто піддається паніці і втрачається – особливо в селищах недобре ситуаціях. Володіє лінню і тягою до споглядальності, але завдяки вищезгаданим негативним особливостям здатний перебороти лінь і піти по шляху достатку і самореалізації.

В спілкуванні не ідеальний. Може різко висловити свою думку, часто виявляється пліткарем і базікою. У кар'єрі теж не все гладко – піднімається сходами «з тріском», але в підсумку домагається свого. Особливо щасливий в політичній діяльності. Цікавими з дитинства йому будуть здаватися професії медика, актора, художника.

Набравшись досвіду, стане оптимістом, добродушною особистістю, що сіє добро і любов всьому світу. Його слабкість – сім'я і любов до неї. Гідність – знання власних слабких і сильних сторін. Уміло користується цими знаннями.

сентиментальний, природжений романтик, але відчуває себе невпевнено в суспільстві представниць жіночої статі. Втім, іноді це буде грати йому на руку – користуючись вмінням «розповідати» приверне в свої мережі чимала кількість дівчат.

Астрологічна символіка імені Олівер

  • Камінь-талісман – Онікс і магнітів.
  • Планета-покровитель - Сатурн .
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Олівер – Черепаха і осів.
  • Рослинний символ – Кипарис і Плющ.
  • Кращий зодіак - Козеріг .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон - Зима .