Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАркадій
747 Oracle

Аркадій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Аркадій за походженням давньогрецьке. У перекладі означає «пастух». Утворено від давньогрецького слова «аркадос». Але насправді трактування цього імені в офіційних джерелах звучить трохи інакше. «Житель Аркадії» або «з Аркадії» — ось, як звучить трактування насправді.

українське чоловіче ім'я Аркадій тепер не користується такою великою популярністю, який користувалося в СРСР, але ще зустрічається. Воно є українським православним і по головній версії має дуже сильну енергетику. А ще це чоловіче ім'я сумісно з більшістю жіночих українських імен …

Ім'я Аркадій: значення і характеристика
Походження імені Аркадійдавньогрецьке
Сталося від грецького слова«аркадос»
У перекладі«пастух»
Друга версія«з Аркадії» або «житель Аркадії»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Аркадій Решетніков

Популярність:Ім'я Аркадій на Наразі не користується популярністю і в рейтингу українських чоловічих імен числиться аж на 83-84 позиціях. Доводиться приблизно на 1-3 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Аркаша, Адик, Аря, Арік

Сучасні англійські аналоги:Аркадіо, Аркад

Цікаве про ім'я Аркадій:Є версія, по якій ім'я Аркадій прийшло безпосередньо з Аркадії, області Древньої Греції. А назва трактується як «пастуша країна».

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Аркадій обіцяє носіям багато різних хороших якостей. У більшості випадків Аркадій, це приємний і досить товариська людина, з позитивним мисленням, переповненим оптимізмом. Ці люди в своїй більшості товариські, комунікабельні, творчо розвинені і мають гарну уяву. Тож не дивно, що у Аркаша зазвичай багато друзів і товаришів.

Правда, є у всіх носіїв цього імені один великий спільний недолік, який полягає у сугестивності. Ці чоловіки дуже схильні до навіювань, вони легко піддаються «дресируванню», перевиховання, перевихованню. Такому чоловікові можна вселити що-завгодно і коли завгодно, і не обов'язково при цьому наводити якісь аргументи і докази. Досить лише проявити трохи наполегливості, і він повірить у ваші слова і прийме вашу думку, як своє власне.

Переваги та позитивні риси:товариський, позитивний, оптимістичний, гумористично і веселий, комунікабельний і дружелюбний, завжди з усіма спілкується на рівних, з усіма в добрих стосунках, справедливий і обожнює допомагати людям, хоча при цьому трохи егоїст.

Аркадій погано відноситься дозрадникам і брехунам, ненавидить людей, що користуються чужими слабкостями заради власних корисливих цілей, погано ставиться до гордих і надто самолюбним особистостям, і намагається уникати лідерів, людей, домінуючих над іншими.

Характер імені Аркадій

Характер імені Аркадій, а точніше носія цього імені, такий, що передбачає позитивність і оптимістичність по життю. Аркаша, це в своїй більшості дуже позитивні люди, чоловіки, з якими приємно спілкуватися, з якими хочеться дружити, і з якими завжди можна знайти спільну мову. Характер цього чоловіка такий, що з ним просто неможливо сваритися або сперечатися – він завжди піде на поступки, якщо буде потрібно, знайде компроміс у суперечці, і взагалі, всіляко вшанує співрозмовника, щоб не встрявати з ним в перепалку. При цьому він і ображатися не буде, і зла не затаїть ...

Що ще можна сказати про характер носія імені Аркадій? Ну як мінімум можна помітити той факт, що на цю людину можна покластися в будь-якому навіть самому відповідальній справі. Може він і не видатний діяч, і не майстер на всі руки, але якщо йому довірити якусь справу, покласти на нього відповідальність, то він виправдає всі очікування і ні в якому разі не підведе. Характер Аркадія просто не дозволить йому підвести людину, яка йому довірився.

А ще це в своїй більшості дуже віддані люди, вірні собі і своїм друзям. Такий ніколи не зрадить одного з користі, не змінить дружині, не кине товариша в біді.

Раннє дитинство

Важко насправді сказати, яким буде Аркадій в ранньому дитинстві або будь-якому іншому віковому періоді. Але благо є спільні риси, вже багато разів описані в більшості джерел. Так, за головною версією, Аркадій, це в дитинстві дуже товариська, весела, позитивний і активна дитина. У нього багато друзів, багато товаришів серед однолітків, і з усіма він в хороших відносинах, з усіма ладнає і ніколи не свариться. Він рідко буває на самоті, завжди оточений людьми і їх увагою.

Батькам же в домашніх умовах доведеться постійно приділяти йому максимум уваги, адже в іншому випадку, залишаючи його наодинці з самим собою, можна отримати у відповідь дебошира, який обов'язково що-небудь, та накоїть. Ні в якому разі не можна залишати його самого, і більш того, в такі моменти не можна давати йому свободу, інакше він обов'язково що-небудь таке придумає, від чого потім напевно батькам доведеться розсьорбувати наслідки. Він візьме, та й суне пальці в розетку, намішає маминої хімії, що-небудь придумає ще більш небезпечне і цікаве одночасно – фантазія-то у цієї дитини просто супер, так що придумати щось таке йому не складе труднощів.

Зате це завжди слухняна дитина, який намагається завжди робити все так, як йому говорять. І повірте, якщо Аркадій бешкетує, балується або накоїв щось «неймовірне», то це швидше за все не зі зла, і не спеціально – просто він не може сидіти знерухомлені, нічим не займаючись.

підліток

Аркадій підліток, це все такий же позитивний і товариський дитина. Комунікабельність, товариськість, балакучість, красномовство, привабливість, м'якість, чуттєвість, чутливість, сприйнятливість – все це далеко ще не повний список достоїнств, якими може наділити цього хлопчиська його ім'я. Правда, разом з ними можуть суліться і недоліки, і один з них, це надмірна сугестивність, що переплітається з неймовірною довірливістю і сором'язливістю. Сором'язлива, довірливий і вселяє – він повірить будь-якому вашому слову, надійде так, як йому скажуть, прийме будь-яку точку зору, і не стане заперечувати її або думати про її правильності. Ось такий він чоловік, Аркадій.

Зате Аркаша повинен домагатися непоганих успіхів в навчанні. До того ж, у нього аналітичний склад розуму, а це вже великий плюс, особливо в плані вивчення точних наук. Хоча по ідеї саме гуманітарні науки повинні Аркаша даватися краще, ніж все інше.

До речі, є і ще один мінус у хлопців, які є носіями імені Аркадій. Цей мінус полягає в надмірній вразливості. Варто лише трохи покритикувати його, сказати йому про його слабкості, або ж назвати його якимось грубим словом, як він образиться і закриється в собі.

Дорослий чоловік

Дорослий носій такого красивого і рідкісного імені як Аркадій, це людина з великої літери. І не тому, що позитивний чи дружелюбний, хоча цього у нього теж не відняти. Вся справа в тому, що він людина дуже доброї душі. Він не може пройти повз людину, яка потребує допомоги, ніколи і нікому ні в чому не відмовляється, не терпить несправедливості і ніколи не буде мовчати, коли стала свідком того, як хтось наживається на чужих слабкостях. Він дуже справедливий, дуже сприйнятливий, і дуже доброзичливий. Саме тому-то швидше за все його і будуть цінувати в суспільстві, і особливо на роботі. Ну а яким начальнику не сподобається чесний і справедливий співробітник?

Лідерських задатків в Аркадії зазвичай немає, та й саме ім'я не здатне наділити ними носія, але ось негласним лідером Аркадій все ж може стати. Він не буде начальником або керівником, але до його думки завжди прислухаються, його завжди вислухають, вшанують. Такий ніколи не буде відстороненим від громадських справ, він завжди буде у вирі подій, в центрі уваги.

Інша справа, що нерідко Аркадієм будуть користуватися його товариші і «псевдо-друзі». Адже він навіть в зрілості залишиться таким же довірливим і поступливим, вселяється і сором'язливим, а цими недоліками дорослі люди як раз-таки і користуються. Аркадію бажано обгородити себе від корисливих людей.

Доля імені Аркадій

Важко насправді сказати, якою буде доля Аркадія в стосунках, любові і особистому житті в цілому. Але одне можна сказати з точністю на сто відсотків – це чоловік, поряд з яким будь-якій дівчині буде комфортно. Бути може він і не стане багатим бізнесменом або дуже забезпеченим чоловіком (виняток лише в разі спадщини), але просто хорошим кавалером, чоловіком і хлопцем він точно буде. Аркадій така людина, що просто не може собі дозволити бути таким, щоб з ним поруч жінці було дискомфортно.

Дівчат взагалі у Аркадія, особливо в підлітковому віці має бути дуже багато, і це навіть не дивно. Ну як може такий позитивний, веселий і добрий хлопець не користуватися у дівчат попитом. Інша справа, що він не може просто отримувати задоволення від відносин – він у всіх партнерок бачить потенційних дружин, майбутніх чоловік, і цим-то часто і лякає їх.

А ще Аркадій дуже ввічливий і добрий, щедрий, сипле комплементами і обожнює робити приємно жінкам. Це одночасно робить з нього і відмінного кавалера, і ловеласа.

Любов і шлюб для імені Аркадій

Чоловік по імені Аркадій стане хорошим сім'янином. Він щиро і старанно піклується про свою сім'ю. До вибору супутниці ставиться дуже серйозно і не дуже поспішає одружуватися. У дружини він готовий взяти нехай і не першу красуню, зате надійний і вірну жінку, яка стане для нього дружиною, подругою і коханкою в одній особі.

Більшість Аркаша дуже дорожать благополуччям своєї сім'ї. Вони завжди готові прийти дружині на допомогу, в тому числі і в домашніх справах. Для них неприйнятний ризик пов'язаний, наприклад, з переїздом і зміною роботи, якщо це може погано позначитися на його близьких. Ніякі фантастичні перспективи не замінять йому сьогоднішнього благополуччя.

До дружини Аркадій зазвичай ставиться з глибокою повагою і трепетом, намагається нічим її не ображати, і уникає сварок. Правда рідко, але трапляються і у Аркадія раптові зриви, коли він може за вечір пропити підлогу зарплати – це чи не єдиний мінус. В іншому ж це ідеальний чоловік, кавалер, чоловік ...

Аркадій як Батько

Діти в житті Аркадія стають чи не головною життєвою метою. Ці чоловіки намагаються слідувати старій російській приказці про три речі, які повинен зробити справжній чоловік: побудувати будинок, виховати сина і посадити дерево.

Аркадій домагається всього самого найкращого для своїх дітей. Але головне те, що носії цього імені по-справжньому серйозно підходять до виховання своїх чад. З дитинства вони привчають їх до працьовитості, поваги, чесності. Аркадій вважає, що діти повинні вчиться допомагати батькам у домашніх справах з ранніх років. Сина він першим ділом навчить забивати цвях, виносити сміття, а дівчинка ще в середній школі навчиться азам кулінарії.

Плануючи свій час, такий батько завжди знайде місце для щоденного проведення часу з дітьми, яким-би завантаженим ні його робочий день. Для гарного і якісного освіти своїх дітей Аркадій готовий працювати цілодобово, аби з його дітей виросли гідні одиниці суспільства.

Сумісність Аркадій c жіночими іменами

Іменини Аркадій з жіночими назвами, питання складне, але вже сьогодні має точні відповіді. Так, сучасним астрологам вдалося з'ясувати кілька найпростіших, але найважливіших фактів ...

Найкраща зв'язок в плані любові, пристрасті і щирості почуттів спостерігається у такого чоловіка з дамочками, саме такими варіаціями як Агата, Вероніка, Агнія, Євдокія, Роза, Ксенія і Лайма, Серафима і Фаїна.

В плані шлюбу, для фортеці і надійності, пов'язувати життя добре б з Вандою, Зінаїдою, Ізабеллою, Лідією, Люцією, Ніною, Параскою, Тетяною, Сарою або Зоєю.

чи не варто зв'язуватися з Кариною, Елеонорою, Ельвірою, Мартою, Норою, Раїсою, Сусанной і Євгенією.

Взаємовідносини з дівчатами у Аркадія повинні бути такими, що уваги жіночої статі йому буде більш, ніж достатньо. Сам він відноситься до дівчат з усією повагою, і користується попитом у них. Тобто, взаємини з представницями протилежної статі більш, ніж хороші. Правда, користуватися цим Аркадій ніколи не буде ...

Число імені Аркадій

Число імені Аркадій по нумерології – 4. Стабільність, міцність, надійність і раціональність вважаються провідними якостями в характері чоловіків з цим ім'ям. Як і всі «четвірки» вони відрізняються порядністю і працьовитістю. Покладені на них завдання та обов'язки вони завжди готові виконати найкращим чином.

Аркадій дуже розважливий і прагматичний, відмінно може оперувати цифрами. Він завжди до всього підходить відповідально і серйозно. Власні геніальні задуми та ідеї його відвідують вкрай рідко, зате він відмінно впорається з організацією та реалізацією готового проекту. Товариський і працьовитий на роботі, і м'який. Обожнює домашній затишок і комфорт, тварин.

Однак, часом, зайвий раціоналізм і педантичність позбавляють цих чоловіків уяви і вміння фантазувати. Це робить їх нудними, обмеженими і дріб'язковими. Чоловік з ім'ям Аркадій намагається уникати всілякого ризику і різких змін, навіть якщо вони могли б змінити життя на краще.

Формула обчислення числа імені Аркадій:А (1) + Р (9 ) + К (3) + А (1) + Д (5) + І (1) + Й (2) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Аркадій

  • Камінь-талісман – Турмалин.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Аркадій – Чапля.
  • Рослинний символ – горох.
  • Кращий зодіак – Водолій і Риби.
  • Число Аркадія — 4.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Аркадій

Аркадій Райкін – радянський естрадний і театральний актор, режисер

Аркадій Гайдар – радянський дитячий письменник

Аркадій Жуковський – український історик

Аркадій Фідлер – польський письменник

іменини дні і святі покровителі імені Аркадій

Священномученик Аркадій Решетніков

грудень 28

Проповідник Аркадій Константинопольський

січень 26

Єпископ Аркадій Новгородський

червень 15