Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАртем
1658 Oracle

Артем: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Артем за походженням давньогрецьке. Значення одеського форуму звучить як «неушкоджений». За іншою версією трактується як «присвячений Артеміді». Популярно і надто поширене сьогодні, і батькам, які хочуть назвати сина хорошим, красивим, і одночасно впливовим ім'ям, варто звернути увагу на нього.

Важливо! Характер і звички дитини з таким ім'ям залежать від багатьох факторів. Сезон народження, місяць, і навіть рік – від цих чинників залежить будова особистості, як підростаючої, так і дорослої.

Ім'я Артем: Значення і характеристика
За першою версією походженнявід «Артеміос»
У перекладіприсвячений Артеміді
За другою версією означаєцілий і «неушкоджений» або «безпечний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Артемій Антіохійський (воєначальник, великомученик)

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Артем щорічно займає 1-3 місця. Доводиться на 60 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Артя, Артемка, Артёмчік, Тема

Сучасні англійські аналоги:Артеміос, Артемон, Артем, Арцём

Цікаве про ім'я Артем:У Греції богиня Артеміда, яким опікується Артеми за головною версією, була богинею полювання, Місяця і диких тварин. Вона ж сестра Аполлона і дочка Зевса.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Артем містить в собі багато таємниць, хоч і розглядалася в свою чергу великим кількість дослідників. Сам же Артем, це особистість, оповита спокоєм і розсудливістю, вміє тверезо оцінювати навіть незвичайні, екстремальні і непрості ситуації. Він об'єктивно дивиться на те, що коїться навколо, без пристрасті і обліку особистих упереджень.

Активний, але може бути занадто умиротвореним, якщо справа йому нецікаво. Ну а характер традиційно видозмінюється в залежності від приналежності до сезону року, але не можна виключати факт значно сильнішого впливу на нього виховання ...

Переваги та позитивні риси:легко знаходить спільну мову з людьми, красномовний і тактовний, позитивний і оптимістичний, любить жартувати і веселитися, іноді занадто непосидючий і неспокійний, але зате добрий, чесний, і добропорядний.

Артеми погано ставлятьсядо несправедливості, корисливості, нечесності і брехні, лінощів і недовірливість, скритності і некомунікабельності, морально слабким людям і хитрунам.

характер імені Артем

Як такий характер чоловічого імені Артем передбачає наявність у власника цього ймення безлічі хороших, але одночасно і поганих якостей. Проте, за своєю суттю це хороший хлопець з примітним внутрішнім світом, і це пряма заслуга такого параметра як «характер» ...

Ще один фактор, це нескінченне занепокоєння – характер цього іменоформи передбачає мінливість у всьому без винятку, і в цілях, і в життєвих принципах, і в стосунках, і навіть в бажаннях. Такому важко догодити, його важко передбачити, і взагалі, Артем, це суцільна загадка, таємниця, що не піддається дресируванню.

З іншого ж боку, якби не так званий «характер імечко», то ситуація була б плачевною, і все з однієї простої причини – саме ім'я то і обдаровує тут лідерськими рисами і організаторським даром, що обіцяють в результаті успішність.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значення обдаровує носія такої варіації як Артем стрімкістю, допитливістю, непослухом, балакучістю, занепокоєнням, і величезним переліком інших характеристик, що проявляються по ходу дорослішання. У самому ж ранньому віці Артем по ідеї повинен бути спокійним, рухомим, що не примхливим – іншими словами, це суцільний привід для батьківської радості. Правда, є в ньому і те, що час від часу робитиме засмучувати батьків – це небажання підкорятися їх волі, постійні суперечки, капризи в плані «хочу то!», І небажання вчитися чомусь новому. Навіть звичайне навчання його рахунку, і то буде матері з батьком приносити чимало проблем. Зате за своєю суттю, Артем, це веселий і життєрадісний дитина, геть позбавлений песимізму. А що стосується подальшого дорослішання, то там вже почне позначатися не тільки значення, а й вплив багатьох астрологічних чинників ...

Підліток

Підлітковий період хлопчика з ім'ям Артем і зовсім непередбачуваний, а все лише тому, що на хлопця і формування особистості, занадто сильний вплив виявляється астрологічними символами, такими як знак зодіаку, стихія, і рік народження за східним календарем. Втім, в цілому не менше сильно впливає і значення ймення – воно обіцяє спрагу лідерства, відсутність скромності, рішучість, упевненість в собі і красномовність, дружелюбність і добродушність. Цього хлопчика важко засмутити або образити, він до всього ставиться як годиться. Єдиний мінус – невміння приймати чию-небудь першість і перевагу над ним самим. Хоча, знову ж таки, з іншого боку, це ще й плюс, бо в майбутньому дана риса може виявитися позитивний вплив на кар'єрне зростання ...

Дорослий чоловік

Доросле життя чоловіка з ім'ям Артем, це період, коли у нього все виходить. Змужнівши і ставши більш впевненим у собі, завівши досвідом і почуттям відповідальності, він ризикує стати успішною людиною. Притому, завдяки організаторському дару і лідерським якостям може виявитися хорошим підприємцем або просто начальником на якомусь великому виробництві – про це свідчить значення найменування і трактування стихійного покровителя. Хоча знову ж таки, все це лише теорія, що має право на існування, але не стовідсотково точна ...

Доля імені Артем

Доля імені Артем в стосунках і любовних справах така, що у носія цього ймення до самого дорослого життєвого етапу не буде серйозних відносин. Він, починаючи з підліткового віку, по ідеї, буде справжнісіньким ловеласом, спочатку мало впевненим в собі, а потім надто впевненим, та ще й самозакоханим, і самодостатнім.

Безладні статеві зв'язки, короткострокові і бурхливі романи, купи партнерок, пасії, сміються один одного – ось що передбачає доля всіх іменованих варіацією Артем хлопців. І приборкати цього хлопчика не вийде доти, поки він не переросте в чоловіка, повноцінного, відповідального, виконавчого і обов'язкового.

Зате дорослий Артем, це зразок для наслідування, про це свідчить як така « доля » – в дорослому віці, почне замислюватися про власний буття, зміниться, обзаведеться почуттям обов'язку. Ну а одружившись і завівши дітьми, і зовсім перетвориться в сім'янина, яким можна захоплюватися – справжній батько сімейства, папаша, якого не можна не ставити в приклад іншим. Хоча, знову, це всього лише припущення, про якого свідчить такий параметр як «доля імені».

Любов і шлюб для імені Артем

Хорошим чоловіком назвати Артема буде складно. А все тому, що названі цим іменем чоловіка в своїй більшості настільки волелюбні і незалежні, що всім своїм виглядом демонструють дружинам, наскільки непідвладні їм. Все це в підсумку може привести до сварок і конфліктів в сім'ї. Плюс, Артеми зазвичай користуються популярністю у жінок і не можуть протистояти своїй тязі до різноманітності. Це призводить до зрад і зрад, які зможе стерпіти далеко не кожна жінка.

З іншого боку, до шлюбу адже потрібно ще дійти, а з цим-то у Артемов якраз-таки і спостерігаються проблеми. Артеми велелюбні і непостійні в плані відносин і часто до самої зрілості перебирають жінок. І взагалі, мало яка жінка може відповідати критеріям Артема. Так що, швидше за все, в шлюб Артем вступити тільки в самій пізньої зрілості.

Зате, знайшовши ту саму, яка буде відповідати критеріям, він зміниться. Дорослий Артем, це відповідальний чоловік, турботливий, м'який, ніжний, уважний. Так, йому не позичати любвеобільності, та й одноманітність може його сильно обтяжувати, але якщо дружина знайде належний підхід, то тоді обидва в шлюбі будуть щасливими.

Артем як Батько

Артеми зазвичай до потомству ставляться вкрай відповідально. Це гарні батьки в своїй більшості, відповідальні, обов'язкові, надійні і віддані. Такий папаша ніколи не залишить свою дитину, не кине її напризволяще, не залишить в біді, допоможе, якщо буде потрібно і навіть пожертвує собою заради щастя чада. Ось тільки є одне «але» — виховання татові-Артему краще не довіряти ...

Зате Артем напевно буде приділяти дитині навіть більше увагу, ніж дружині. Через це можуть навіть виникати конфлікти, а сама дружина може впадати в напади ревнощів. Допомогти в такій ситуації може тільки розмова по душам.

Що стосується близькості з дитиною, так найбільша близькість з таким татом швидше за все буде у дочки. Артеми в більшості випадків мріють про хлопчиків, синів, спадкоємців, але ближчі вони саме з дочками. Принаймні, про це свідчить статистика зі спостережень.

Сумісність Артем c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Артем спостерігається з такими жіночими назвами як Регіна, Яна, Вероніка, Августа, Ірина і Магдалена. Правда, шлюбу, по-справжньому щасливого і міцного з такими не вийде.

А ось з такими як Сусанна, Фаїна, Поліна, Неллі, Віра, Лада, Євдокія, є величезні шанси побудувати шлюб на багато-багато років.

Ну а з Міррою, Серафімою, Діною, Дорою і Ліною Темі краще не зв'язуватися, бо нічого доброго з таких відносин не вийде.

А взагалі, цього цілеспрямованому і спокійного чоловікові потрібна оптимістка по натурі, позитивна жінка …

Взаємовідносини з протилежною статтю складаються у нього не так, як хотілося б багатьом – Артем дуже непостійний, часто робить необдумані вчинки і веде надто активний спосіб життя в плані особистого буття, а все його відносини короткострокові. До речі, винуватцем розставань зазвичай є сам же, бо невірний і може з легкістю піти на зраду, по крайней мере на підлітковому етапі – така вже значення ...

Число імені Артем

Число імені Артем по нумерології – 5. у свою чергу сама «п'ятірка» є символом щастя, успіху, свободи і незалежності в нумерології. Таким чином, до основних рис людей-п'ятірок можна віднести успішність, удачу, незалежність, волелюбність, впливовість, владність, енергійність і активність. Але не можна виключати й інші особливості «п'ятірок».

До особливостей «п'ятірок» також можна віднести і властиве людям цього числа бажання вдосконалюватися, рухатися вперед, подорожувати і пізнавати щось нове. Ці люди не люблять обтяжувати себе відповідальністю і зобов'язаннями. Вони прагнуть свободи і намагаються не сидіти на місці. Вони весь час подорожують, шукають нових відчуттів, жадають пригод.

А ще люди-п'ятірки активні, спритні і прогресивні. Це новатори в своїй більшості, які обожнюють все нове і незвичайне, нестандартне і не піддається здоровому глузду.

Формула обчислення числа імені Артем:А (1) + Р (9) + Т (2) + Е (6) + М (5) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Артем

 • Камінь-талісман – Яшма.
 • Планета-покровитель – Сонце і Венера.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Артем – Цвіркун.
 • Рослинний символ – Хризантема і Горобина.
 • кращий зодіак – Лев і Терези.
 • Колір імені — блакитний.
 • Число Артема — 5.
 • Щасливий день – п'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Осінь.
 • Рік — Мавпа.

Відомі люди з іменем Артем

Артем Мілевський (український професійний футболіст)

Артем Боровик (відомий російський журналіст)

Артем Пешине (російський футболіст, півзахисник)

Артем Михалков (російський актор, режисер, сценарист і телеведучий)

Артемій Волинський (державний діяч)

Артем Саркісян (океанолог, академік РАН)

Артем Троїцький (рок-журналіст)

Артем Веселий (радянський письменник)

іменини дні і святі покровителі імені Артем

Апостол від 70

ти Артема – 4 січня, 17 січня

А праведний Артема Палестинський

13 лютого, 26 лютого

Святитель Артема, єпископ Солунський

24 березня, 6 квітня

Мученик Артема Кізіческій

29 квітня, 12 травня

А праведний отрок Артемій Веркольскій

23 червня, 6 липня

Великомученик Артемій Антіохійський

20 жовтня, 2 листопад