Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяЗмій
423 Oracle

Змій – знак гороскопу Майя

Неймовірна сила і обдарованість тілесної блискавкою

«Люди дня-знаку Змій неймовірно сильні і обдаровані тілесною блискавкою», – вважають майя. Змій – це один із днів, в які з більшою ймовірністю народжуються шамани Календаря.

Дійсно, люди Змія часто стають медіумами або «спіритуалістів», як кажуть в Мексиці – наймогутнішими, обнадійливими страх фігурами серед усіх шаманів Священного Календаря.

Люди-Змії мають енергію, найвищою мірою магічною і неймовірно сексуальною. Прикладом цих енергій є Клінт Іствуд і Мерилін Монро.

Мудрість Змія нейтральна по відношенню до моральних принципів: сама по собі вона не добра, ні зла. Ця мудрість – вище добра і зла, в ній все зведено до основ буття.

Але без духовного розвитку зміїна мудрість може перекрутити і обернутися темною, зловісної стороною. При похмурому знаку Грози (як Сили Правої Руки) перебуває в люті Змій – видовище не для людей зі слабкими нервами. Не дивно, що Змія поважають за мудрість і одночасно бояться. Його внутрішня життєва сила нерозривно пов'язана з сексуальністю, і Змій легко може стати рабом своїх пристрастей. Ця зміїна сила настільки велика у випадку з Мерилін Монро, що привернула смерть.

Інша небезпека цього дня-знаку полягає в тому, що Змії-медіуми можуть використовувати свою проникливість і гостроту розуму для зміцнення зовнішньої могутності, а не для внутрішньої еволюції.

Життєвої необхідністю для всіх, народжених під цим знаком, є встановлення контролю за своїми внутрішніми силами. Все йогические і магічні дисципліни приходять до них природним чином, і ними варто займатися так, щоб "тілесна блискавка" перебувала під контролем свідомості. Багатьом з них вдається встановити цей контроль, якщо не завдяки регулярній духовній практиці, то привчаючи себе жити гармонійно і співчутливо.

«Зерно життя» – Маїс має на увазі турботу про сім'ї та суспільстві і вказує шлях витонченому Змію, будь він маг або всього лише підмайстер. Його шлях – співчуття до ближніх. Це той ключ, без якого не відкриються двері в більш спокійне і здорове буття для Змія – знавця потаємної мудрості.

Видатні представники дня-знаку Змій:

Генрі Гейне – 13 січень 1797 р< br>

Микола Чернишевський – 24 липень 1828 р

Мерилін Монро – 1 червня 1926 р

Валентин Гафт – 2 вересня 1935 р

Олексій Плещеєв – 16 червня 1778 р

Максиміліан Волошин – 28 травня 1877 р

Рідлі Скотт – 30 листопада 1937 р

Андрій Губін – 30 квітень 1974 р

Гораціо Нельсон – 29 вересень 1758 р

Олександр Пушкін – 6 червня 1799 р

Клінт Іствуд – 31 травень 1930 р

Михайло Булгаков – 15 травня 1891 р

Ненсі Керріган – 13 жовтень 1969 р

Олександро Каліостро – 2 червня 1773 р

Олександр Блок – 28 листопада 1880 р