Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяГроза
502 Oracle

Гроза – знак гороскопу Майя

Почуття однією суцільною тривалої бурі

Народжені в день-знак Гроза люди часто відчувають відчуття, що їхнє життя – одна суцільна тривала буря. Хранителі Днів говорять, що представників цього знака часто відвідують предки, вносячи в їх життя тривогу і сум'яття. Але, не дивлячись на складні відносини з кармічні минулим, сьогодення, зазвичай, складається вдало. Деякі люди Грози знаходилися в центрі кармічних вирів. Наприклад, принцеса Діана пережила кілька важких років, приголомшливих підвалини британського королівського сімейства. Йоко Оно – на громадську думку, вона була причиною нескінченних конфліктів, що призвели до розпаду «Бітлз», – з'явилася свідком вбивства чоловіка.

Ця вроджена особливість – потрапити в саму гущу конфліктних ситуацій – прикра, бо типові люди Грози – істоти чутливі і жалісливі. У «Чилам-Балам з Каута» характеризують як людей «шляхетних» і володіють «великим уявою». Душевна тонкість і вразливість здатні зробити з них художників або світових служителів.

Представники дня-знаку Гроза можуть звільнитися від свого кармічного тягаря, присвячуючи себе служінню вищому.

Через свою вразливості люди Грози легко ранимі. «Хисткість» їх психіки пов'язана з м'якою природою Води, яка відповідальна за сильну милосердя душі і за всі печалі і труднощі. Деякі люди дня-знаку Гроза маскують свою чутливість за різкістю суджень. Наприклад, Йоко Оно і Марлен Дітріх швидше відомі своїм злим мовою, ніж м'якістю. Більш типовий представник дня-знаку Гроза – леді Діана, часто впадала в печаль і відчай під час емоційних бур.

Надчутливість людей Грози часом проявляється як хвороба – люди цього знака часто бувають слабкі здоров'ям. Вони повинні берегтися від застуд і грипу, втім, «все від нервів», вони просто повинні більше любити, цінувати і поважати себе і дбайливіше до себе ставитися.

Незважаючи на кармічний вантаж, який люди Грози несуть з собою по життя, попереду у них – велике і світле звільнення від проблем. Попереду маячить магічний і всесильний Олень – символ мужності і стабільності, які вони знаходять, «накривши стіл богів» і направляючи енергію співчуття в русло вищого служіння.

Видатні представники дня-знаку Гроза:

Леді Діана – 1 липня 1961 р

Літл Річард – 5 грудня 1932 р

Микола Заболоцький – 7 травня 1903 р

Олександр Бутлеров – 15 вересень 1828 р< br>

Аркадій Гайдар – 22 грудень 1904 р

Максиміліан Робесп'єр – 6 травня 1758 р

Марлен Дітріх – 27 січень 1901 р

Микола Єременко мл . – 14 лютий 1949 р

Проспер Меріме – 28 сентября 1803 р

Марсель Пруст – 10 липень 1871 р