Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяЯгуар
407 Oracle

Ягуар – знак гороскопу Майя

«Спливаючий» з Потойбічного світу

Коли «сонячний орел» опускався за горизонт і сонце відправлялося мандрувати по Пекла, – Oно подорожувало у вигляді Ягуара. У майя класичного періоду день-знак Ягуар символізував нічне небо. Сьогодні Ягуар вважається знаком старого бога Пекла – зараз його звуть Санто-Мундо (Земний Батько) або Максимою.

Щось ускользающее і якесь надприродне мерехтіння об'єднує Ягуара з іншими знаками Пекла: Ніч, Смерть і Предки. Смерть – минуле Ягуара, а Предки – його Сила Лівої Руки. Вони дозволяють людям Ягуара «спливати» з Потойбічного світу. Час, який Ягуари провели в «озері душ», відіграє переважну роль в їх особистості. Наприклад, колишнього президента США Річарда Ніксона прозвали «Диким спритником». – Як справжній представник Пекла, він спритно прослизав між криз, незмінно «спливаючи» з посмішкою і достатнім запасом сил. Лех Валенса мав хитрістю Ягуара і завжди випереджав на один крок підступних посланців Пекла (агентів КДБ).

На думку сучасних Хранителів Днів, існує велика ймовірність того, що люди-ягуари врешті-решт розбагатіють. (Майя думають про багатство, маючи на увазі не тільки дорогоцінні метали і дорогоцінні камені, але і урожай). Т. к. Ягуар – знак Пекла, близько пов'язаний з Санто-Мундо – багатство є його невід'ємним атрибутом. Аналогічний мотив є і в греко-римській міфології. Плутон, грізний бог Смерті, був і богом Багатства, тому що золото, срібло, інші дорогоцінні метали заховані глибоко під землею. «Плутократія» – слово, яким ми наділяємо 6oгачей, походить від Плутона. Люди-ягуари – плутократи світу майя.

Багатство, яке звалилося на представника дня-знаку Ягуар, дістається дорого – люди, що народилися в день Ягуара, схильні до всіх видів захворювань тому, що згубна перетворююча сила Пекла підштовхує їх до трансформації. А тому ми все противимося змін – цей конфлікт проявляється у вигляді хвороб.

Вихід є: щоб не хворіти, необхідно прийняти зміни і вступити на шлях внутрішньої трансформації. Сучасні духовні практики, медитація допоможуть їм.

Ягуар може стати виключно могутньої шаманської фігурою. Серед кіче майя така людина вважається гідним висвячення в стародавні практики і може бути залучений до знань Священного Календаря.

Люди-ягуари, які зуміли перетворити спритність нічного світу в справжню мудрість, досягають небувалих висот.

Видатні представники дня-знаку Ягуар:

Наталя Андрейченко – 3 травня 1956 р

Михайло Лермонтов – 15 жовтень 1814 р

Річард Ніксон – 9 січня 1913 р

Мартін Лютер Кінг – 10 листопада 1883 р

Лех Валенса – 29 вересень 1943 р

Джо Дассен – 5 жовтня 1938 р

Лев Тоні – 10 липня 1905 р

Іван Аксаков – 8 жовтня 1823 р

Шарль Бодлер – 9 квітня 1821 р

Немирович-Данченко – 23 грудень 1858 р

Бенджамін Спок – 2 травня 1903 р

Юрій Олеша – 3 березня 1899 р

Арнольд Шварценеггер – 30 липень 1947 р

Бернард Шоу – 26 липня 1856 р