Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяПращури
297 Oracle

Пращури – знак гороскопу Майя

Останній квітка Календаря – символ вищої свідомості

Цей останній день-знак календаря був самим священним для майя класичного періоду. Їх містами-державами правили царі-ахауоб (буквально королі) – в рівній мірі релігійні і світські правителі. Вони були втіленням богів, провідниками енергії і сили, символом життя і здоров'я всього суспільства.

Коли ахау піднімався на вершину піраміди, щоб виконати ритуали, що додавали силу його державі, він символічно стояв на вершині Світовий Гори і сам ставав горою, деревом в центрі життя, енергією, силою, що заповнює все суще. Релігії усього світу використовували символ Світового Дерева чи Світовий Гори як життєву силу, яка спить, згорнувшись в кільце біля основи хребта, а при пробудженні піднімається уздовж хребта до головного мозку. Пости і молитви, що передують майянской ритуалу, були засобом пробудження цієї сили в тілі царя. Духовно і фізично він зв'язувався з предками (теж називаються ахауоб) – з усіма померлими людьми, чия колективна енергія зливалася в резервуар, що підтримує дух народу. Ахау (повелителем) називався і кожен катун – 20-річний період, що характеризували зміни в історії і політиці.

У людей, народжених в день-знак Предки, характер досить складний. Ацтеки вважали цей день – знаком поетів, співаків, танцюристів, людей творчих. Але в ньому є і душок сибаритства, т. К. Люди-Предки схильні впадати в крайню ступінь хтивості.

Твір поем і пісень вважалося у ацтеків покликанням духовним і прирівнювалося до «квітам», які підносяться в дар богам.

Цей день-знак всіх речей благородних і досконалих, включаючи світ Предків. У Гватемалі майя-традіціоністи досі ведуть Календарний рахунок днів. У цей день вони прикрашають свої кладовища, зміцнюючи зв'язок з духами Предків. Предки часто приймають вид комах, особливо красивих метеликів з кладовищ майя.

Дні Мертвих відзначають по всій території Мексики. Сільські жителі розсипають жовті чорнобривці (прообраз сонця) у вигляді доріжки від могил дідів і батьків до свого дому. Ацтекської назву цього дня – Квітка. (За розсипаних квітам душі можуть повернутися додому. Душа, як квітка, може знову розпуститися на великому Світовому Дереві).

Цей день – і останній квітка Календаря, символ вищої свідомості. У багатьох духовних традиціях (в тантричний індуїзмі, китайської і західної алхімії ...) квітка означає просвітлення. Стародавні месоамеріканци просвітлення визначали як зв'язок власної свідомості зі свідомістю Предків, шлях між особистим свідомістю і колективним несвідомим.

Нахуатль поети, які виступали проти людських жертвопринесень, вважали, що найкращим даром для богів є земні квіти і найпотаємніші поетичні молитви і духовні пісні. Ацтеки вважали цей день – днем ​​співаків і поетів.

Цей день символізує зв'язок індивідуального з колективним розумом і циклічним потоком часу.

Видатні представники дня-знаку Предки:

Федір Шаляпін – 13 лютий 1873 р

Жан Рено – 30 липень 1948 р

Всеволод Пудовкін – 28 лютий 1893 р

Віктор Гюго – 26 лютого 1802 р

Еріх Марія Ремарк – 22 червень 1898 р

Іван Тургенєв – 9 листопада 1818 р

Альфред Нобель – 21 жовтень 1833 р

Іван Козловський – 11 січень 1953 р

Віктор Васнецов – 15 травня 1848 р

Михайло Горбачов – 2 березня 1931 р

Андрій Макаревич – 11 січень 1954 р

Костянтин Станіславський – 17 січня 1863 р