Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяГріф
463 Oracle

Гріф – знак гороскопу Майя

Глибока внутрішня зв'язок із Землею і Пекла

Люди-Грифи надзвичайно чутливі. У них є глибокий внутрішній зв'язок із Землею і Пекла, що забезпечує чуттєвість світу плоті. Знак Минулого у Грифів – плідний і сибаритством Кролик. Сила Правої Руки – еротична Собака. А що чекає Грифа в майбутньому? – Головна сластолюбіца Ящірка!

Хранителі Днів стверджують, що, незважаючи на такий великий спокуса, Грифи пробачать, т. К. День-знак Гриф є знаком "кармічного очищення».< br>

З Грифом асоціюються стерв'ятники, що пожирають падаль. Але у майя це – духи мертвих, «снісходящіе богині», що з'явилися для того, щоб дати поштовх ocoзнанія нащадкам, роблячи їх життя на якийсь час жалюгідною. – Моменти мороку і страждання очищають душу, породжуючи нове життя з більшим ступенем співчуття. Атрибут дня-знаку Гриф символізує молитовна свічка, в полум'ї якої «згорають наші гріхи». Коли Хранителі Днів говорять про гріхи, то в першу чергу вони мають на відy гріхи плоті – особливо сексуальні.

У культурі майя грифа зазвичай зображують створенням повільним і флегматичним. Його уникають інші тварини, тому що від нього несе мертвечиною і йому явно бракує інтелігентності. Проте він – корисний птах і навіть хороший хлопець. У майянських оповіданнях про тварин його часто дурять, але в результаті в дурнях залишається він – не такий вже він бовдур, як здається.

Люди-Грифи, як і їх тотемная птах, зазвичай безвідповідальні, але часто щасливі. Незважаючи на ніжну любов до дітей, Грифи недбало ставляться до своїх батьківських обов'язків – багато обіцяють, але рідко виконують свої обіцянки. Також безвідповідально вони відносяться і до своєї «другої половини». Навряд чи їх можна назвати вірними подружжям. Яскравий тому приклад – історія бурхливих позашлюбних пригод рок-зірки Боба Ділана, ще не поставив на цьому крапку. В людях-гриф є добродушна ліниво, яка як чарує, так і дратує.

Але, незважаючи на їх грішки і позірна відсутність прагнень, Грифи досягають успіху в бізнесі, накопиченні грошей. Їх сім'ї, як правило, благоденствують. Чому б і ні? Карма Грифів очищається автоматично. В кінці дороги у всіх представників дня-знаку Гриф знаходиться знак Ящірки, який означає, що всі їх подарунки прибудуть з матеріального світу і земних задоволень.

Видатні представники дня-знаку Гриф:

Боб Ділан – 24 травня 1941 р

Казимир Малевич – 23 лютий 1878 р

Роберт Редфорд – 18 серпень 1937 р

Марк Захаров – 13 жовтень 1933 р

Олександр Солженіцин – 11 січень 1918 р

Броніслав Брондуков – 1 березня 1938 р

Антон Чехов – 29 грудень 1860 р

Самуїл Маршак – 3 листопада 1887 р

Лев Дуров – 23 грудень 1931 р

Олександр Невський – 5 червня 1220 р

Олівер Стоун – 5 вересня 1946 р

< br>Георгій Жженов – 22 березень 1915 р

Людмила Гурченко – 12 листопада 1935 р

Михайло Глузський – 21 листопада 1918 р