Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяСобака
437 Oracle

Собака – знак гороскопу Майя

Несвідома сила і віра в Перемогу

Серед всіх інших знаків Собака користується найбільшою сумнівною репутацією. Люди, народжені в цей день, вважаються надзвичайно сексуальними.

Їх тотем – тварина, чиї плотські інстинкти безмежні і нестримні.

Зрозуміло, є багато днів-знаків, які характеризуються такою ж любов'ю до земних радощів. Але тільки Собаці «випала честь» мати в якості Сили Правої Руки Ящірку, любительку розважитися і в якості Сили Лівої Руки Грифа, ледачого сластолюбца. Собака з її особистої спрагою любові оточена цими союзниками з півдня і з півночі.

«Чилам-Балам з Кауаї» величає представників дня-знаку Собака «красивими, легко живуть». – Адже їх чуттєвість має на увазі любов і дружбу зі світом відчуттів. Люди-Собаки часто вміють оточувати себе задоволеннями, яких вони так пристрасно бажають. Життя співака в стилі «кантрі» Вілі Нельсона була настільки легкою, що нею, дуже недоречно, зацікавилася державна податкова поліція США.

Непомірна любов до розкоші людей цього знака в своєму гіршому прояві обертається егоїстичною спрагою увірвати все, що знаходиться в межах їх видимості.

Знаком Минулого у представників знаку Собаки є шалений Вітер. І ураган «его» Вітру, помножений на солодкі мрії Собаки, може привести до досить жалюгідного результату. Собака може увійти в конфлікт сама з собою – на що вказує Кремень – знак її Майбутнього.

Багато представників дня-знаку Собака сумніваються майже постійно. Але сумнів – негативна якість в віщування, розкриває найпозитивніший аспект в дні-знаку Собака, заміщаючи сумнів вірою.

В майянской і ацтекської міфі собака була твариною, яке вело душі через Пекло, висвітлюючи шлях факелом віри. Всякий раз, коли ми подорожуємо в темряві нашого особистого пекла, ми здійснюємо шлях, на якому ні логіка, ні інтелект – не помічники. Тільки полум'яна віра може висвітлити нам шлях у похмурих глибинах, щоб ми, як сонце на світанку, воскресли. У Собак є ця непохитна віра. В цьому – їх найбільше гідність.

Цілком очевидно, що люди, народжені в день-знак Собака, керуються інстинктами. Але несвідома сила, що обдарувала їх хтивістю, наділяє їх найціннішим з усіх людських якостей – вірою в Перемогу.

Видатні представники дня-знаку Собака:

Олександр Вертинський – 21 березня (2 квітня) 1889 м

Джордж Бізе – 25 жовтень 1838 р

Чингіз Айтматов – 12 січень 1928 р

Роберт Фішер – 9 березня 1943 р

Олександр Купрін – 7 вересня 1870 р

Віллі Нельсон – 30 квітень 1933 р

Жерар Депардьє – 27 січень 1948 р

Іраклій Андронников – 28 сентября 1908 р

Алсу – 27 червень 1983 р

Альфаро Сікейрос (13) – 29 грудень 1898 р