Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяМаїс
360 Oracle

Маїс – знак гороскопу Майя

«Посадовий посох» – опорний стовп світу

Щасливий той, хто народився в день-знак Маїса! У міфології древньої Мексики цей день був днем ​​народження оперення Змія, який подарував людям світло і день, днем, коли боги спустилися на Землю.

Представники цього знака завжди плідні. У суспільстві вони – лідери, а в родині – щасливі і мудрі батьки. Люди Маїса можуть виконувати батьківські функції в цілому селищі. Одним з головних символів дня-знаку Маїс є «посадовий посох» – опорний стовп світу. Зигмунд Фрейд і Карл Юнг, два основоположника сучасної психології, обидва народилися в день Маїса.

Люди Маїса – земні, практичні і дбайливі. Успішність і успіх в повсякденному житті здатні зробити з них консерваторів і самовдоволених обивателів. Їм немає потреби баламутити чисті води життя, яка до них і так прихильна.

Маїс – спокійний день-знак. Люди Маїса не відрізняються бажанням знаходитися в центрі уваги.

Але навіть у самого сприятливого знака є тіньова сторона. Знак Змія в Минулого може принести з собою, наприклад, важкий сексуальний вантаж. Фрейд все своє життя присвятив дослідженню глибоко прихованих сексуальних проблем. Сила Лівої Руки – Гроза генерує безладну емоційність – Юнг залучав до себе творчих жінок, вносячи розлад у домашнє життя. Сила Правої Руки – Олень – проявляється як символ мужності і внутрішньої сили. Але знак майбутнього – Крокодил – приносить багато випробувань. Це можуть бути схильність до ілюзій, необузданность або безумство.

Діти, що народилися під знаком Маїса, можуть бути людьми вельми скромного достатку, і, перш ніж насолодитися великою кількістю Маїса, вони можуть випробувати в дитинстві тяготи бідності.

Незважаючи на бурхливі злети і падіння, люди Маїса часто осяяні іскрою духовності, яка вище основних традиційних релігій.

Маїс – один з днів-знаків, які вважаються сприятливими для тих, хто готує себе в шамани Священного Календаря .

Видатні представники дня-знаку Маїс:

Володимир Гіляровський – 8 грудня 1853 р

Євген Светланов – 6 вересня 1928 р

Діма Маліков – 29 грудень 1970 р

Гектор Берліоз – 11 січень 1803 р

Корній Чуковський – 31 березень 1882 р

Йоганнес Брамс – 7 травня 1833 р

Джакомо Пуччіні – 22 грудень 1858 р

Зигмунд Фрейд – 6 травня 1856 р

Карл Юнг – 26 липень 1875 р

Борис Рибаков – 3 червня 1908 р

Дайана Ро сс – 26 березень 1944 р