Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяПахощі
381 Oracle

Пахощі – знак гороскопу Майя

«Мозок небес», – примхливий повелитель Року

У день Пахощі народжуються мислителі і віщуни Вони не просто люди мислячі, але і активні. Їх активність символізує Сила Правої Руки – Мавпа. А спосіб мислення – Сила Лівої Руки – Ніч (інтуїтивне початок) Тому думки людей Пахощі реалізуються в дії, а дії дають поживу розуму, народжуючи нескінченний круговорот.

В людях дня-знаку Пахощі, незалежно від того, чоловік це або жінка, чітко проступає чоловіче начало. Яскравий приклад цьому – Ширлі Темпл, що стала послом Сполучених Штатів Америки.

Майя, як і інші народи, вважають процес мислення чоловічим по суті – Ян-активністю, якщо скористатися китайським терміном. Тому люди цього дня часто виходять в лідери суспільства.

Талант дня-знаку Пахощі проявляється як в духовному, так і в матеріальному плані, тому Пахощі вважається сприятливим знаком народження для шаманів і Хранителів Днів.

пахощі – це ще й знак – Повелитель Року, часом примхливий Повелитель. Адже ніколи заздалегідь не дізнаєшся, чи будуть нові ідеї, що виникли в розумній голові людини Пахощі, корисними світу чи ні. Наприклад, вчений-психіатр Гарвардського університету – гуру культури ЛСД створив інтелектуальний, але утопічний світ мрій. Після звільнення з в'язниці він почав нову кар'єру в якості нью-ейнжевского філософа, повернувшись в п'янкий мінливий світ ідей Пахощі.

Люди цього знаку можуть бути сперечальниками і задираками, залишаючись мислителями і мрійниками. В кінці дороги їх чекає «надто розумний» витончений Змій.

Багато народів древньої Мексики називали день-знак Пахощі днем ​​Землетруси. Це не випадково, тому що спалах осяяння подібно землетрусу осяває завжди раптово. Непередбачуваність людей Пахощі особливо впадає в очі, коли Вода (знак їх кармічного Минулого) виявляється занадто «глибокої».

Людям дня-знаку Пахощі слід направляти свої сили в одне русло, щоб не вимотувати через дрібниці (розумовий процес поглинає енергії не менше, ніж важка фізична робота) і не зав'язнути в болоті наркотичного дурману. Медитація для людей Пахощі – добра новина, до того ж допомагає розбудити їх обдарування. Майя вважають Пахощі – «мозком небес».

Видатні представники дня-знаку Пахощі:

Хенк Вільямс – 17 вересень 1923 р

Альфред Хічкок – 13 серпня 1899 р

В'ячеслав Зайцев – 2 березня 1938 р

Ширлі Темпл-Блек – 23 квітень 1928 р

Аліса Фрейндліх – 8 грудня 1934 р

Зиновій Високовський – 28 листопада 1932 р

Антоніо Вівальді – 4 березня 1678 р

Максим Горький – 28 березень 1868 р

Сергій Михалков – 13 березень 1913 р

Георгій Вайнер – 10 лютий 1938 р

Катрін Деньов – 22 жовтень 1943 р