Dreams.co.uaГороскопГороскоп МайяКремінь
358 Oracle

Кремінь – знак гороскопу Майя

Бог Війни – «гострий скальпель істини»

Кремень – потенційно важкий знак народження, т. К. Він усвідомлює дуальність буття – бачить світ як арену боротьби. Вибрати між двома реальностями значить стати воїном-хрестоносцем.

Найчастіше представники цього знака бачать світ в двох кольорах – чорному і білому. Природжений військовий дух (в день Кременя відзначалося свято ацтекського бога Війни) велить їм приєднуватися до одного з ворогуючих сторін і почати діяти. Люди-Кремені часто виявляються на першому плані битв або в центрі скандалів.

Фізичне відповідність Кременя – рот (як і у Пахощі). У цьому теж є своя дуальність: слова, які ми вимовляємо, здатні висловлювати натхнення (Пахощі) і можуть провокувати сварки, бійки, війни.

Майя вважають представників цього дня-знаку задираками і сперечальниками. Кремені занадто серйозно сприймають протилежності: життя для них можна визначити категоріями любов – ненависть. Їх ніщо не може зупинити. Наприклад, щоб відстояти свою позицію, вони можуть піти на обман, наклеп. «Мета виправдовує засоби» – цей вислів Кременя.

Так, президент Ліндон Джонсон розв'язав війну у В'єтнамі «в кращих традиціях» Кременя – його промови були різкими і образливими, як і його військова політика.


Але все ж притаманна дня-знаку дуальність поширюється і на людей, народжених під знаком Кременя. Не тільки дикі воюючі хрестоносці народжуються в цей день, а й прекрасні цілителі. Ніж вбиває може бути і скальпелем хірурга. А усвідомлення конфлікту породжує спрагу гармонії.

Гармонія тут – ключове слово. Всі, хто народився під знаком Кременя, повинні намагатися боротися за гармонію. Якщо вони зуміють цього навчитися, то стануть цілителями суспільства, а не баламутами. Для цього кремнію необхідно вдивлятися в майбутнє, а не в минуле, звертаючись до перетворюючої енергії дня-знаку Смерть, а не до неспокійної і мінливою Собаці (символу кармічного минулого). Крім того, їх підтримка – Сила Правої Руки і Дорога.

Жінки цього знака часто бувають надзвичайно красиві. Жаклін Кеннеді-Онассіс, Голді Хоуп і Софі Лорен народилися під знаком Кременя. Кожній з них довелося дізнатися, що часом необхідно користуватися «гострим скальпелем істини» – адже всі вони зіткнулися з протистоянням і боротьбою в воістину грандіозних масштабах.

Видатні представники дня-знаку Кремень:

Пол Саймон – 13 жовтень 1941 р

Жюль Верн – 8 лютого 1828 р

Микола Реріх – 9 жовтня 1873 р

Олексій Толстой – 10 листопад 1883 р

Ліндон Джонсон – 27 серпня 1908 р

Віктор Розов – 21 серпень 1913 р

Голді Хоуп – 21 листопада 1945 р

Марсель Марсо – 22 березня 1923 р

Джордж Харрісон – 24 лютий 1943 р

Владислав Стржельчик – 31 січень 1921 р

Микола Бухарін – 10 жовтень 1888 р

< br>Софі Лорен – 20 вересень 1934 р

Гавриїл Державін – 14 липень 1718 р

Іван Пущин – 15 травня 1798 р

Федір Достоєвський – 11 листопада 1821 м

Редьярд Кіплінг – 30 грудень 1865 р

Микола Коперник – 19 лютого 1473 р