Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ВангиСобака
913 Oracle

До чого сниться Собака - Сонник Ванги

Побачити уві сні бездомну собаку – поганий знак. Такий сон є попередженням про те, що Ваш друг в даний час знаходиться в дуже скрутному становищі. Він не звертається до Вас за допомогою лише тому, що не хоче обтяжувати Вас своїми проблемами.

Якщо Вам приснилася абсолютно біла собака, то в реальному житті Ви завжди можете розраховувати на допомогу свого близького друга. Іноді цей сон пророкує зустріч зі старим другом, з яким Ви не бачилися вже багато років.

Якщо ж Ви побачили уві сні чорну собаку, то наяву Вам належить гірке розчарування в людині, якого Ви довгий час вважали своїм другом . У важку хвилину він не тільки відвернеться від Вас, але і використовує Ваші таємниці для того, щоб всенародно зганьбити Ваше добре ім'я.

Побачити уві сні собаку гігантських розмірів – свідоцтво того, що в майбутньому Вам належить знайомство з людиною, який згодом стане Вашим великим другом. Іноді такий сон пророкує підтримку свого старого друга.

Годувати уві сні собаку – знак того, що в реальному житті на Вас можна покластися. Ви самостійний і серйозна людина, а тому навколишні поважають і люблять Вас.

Якщо Вам приснився поранений або убитий собака, то такий сон є поганою ознакою. Незабаром Ви отримаєте дуже погану звістку про смертельну хворобу або навіть смерть свого дуже хорошого друга.

Якщо уві сні Вас захищає собака, то наяву Ви перебуваєте під заступництвом вищих сил. Вам нема чого боятися, тому що Вас захищають ангели-хранителі, які стежать за всіма Вашими думками і діями з небес.

Якщо ж на Вас нападає собака, то такий сон говорить про те, що в реальному житті Вам належить швидка зустріч з чорними силами. Слуги Сатани постараються зробити Ваше життя нестерпним, завдаючи Вам одне нещастя за іншим. Якщо Ви відобразіть напад собаки, значить, Вам вдасться протистояти силам зла, але це трапиться лише в тому випадку, якщо Ви звернетеся за допомогою до Бога.