Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ВангиЗмія
901 Oracle

До чого сниться Змія - Сонник Ванги

Побачити уві сні повзе по землі змію – свідоцтво того, що незабаром Вам належить сутичка з лютим ворогом, який після таємних підступів проти Вас вирішиться на відкриту війну. Якщо повзе змія отруйна, то навряд чи Вам вдасться здобути перемогу над цією людиною, тому що він сильніший і підступніше Вас. Якщо ж повзе змія неотруйна, то Ви з легкістю впораєтеся зі своїм ворогом, використавши його підступи проти нього самого.

Побачити уві сні клубок змій – погана ознака. Такий сон говорить про те, що навколо Вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають Вам краху кар'єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережніше в спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене Вами в пориві пристрасті послужить Вам погану службу.

Якщо уві сні Вас вкусила змія, то в реальному житті Вам належить глибоке розчарування в близькій людині. Протягом довгого часу Ви будете шукати причини Вашого постійного невезіння, але Вам навіть в голову не прийде, що це справа рук людини, якій Ви довіряєте. Швидше за все, він вдався до сил чорної магії, поставивши собі за мету зробити Ваше життя нещасної.

Побачити уві сні мирно згорнулася колечком змію – передвістя того, що Ваші вороги тільки чекають слушного моменту, щоб завдати Вам сильного удару, від якого Ви, швидше за все, не зможете оправитися.

Якщо Вам приснилася величезна змія, що здавлює шию людини, то такий сон є поганим знаком. По всій видимості, Ви в числі перших дізнаєтеся про смертельну хворобу близької людини. Вам потрібно буде проявити велику силу волі, щоб повідомити про неї родичам хворого і допомогти близькій людині прожити з гідністю і смиренністю свої останні дні.

Побачити уві сні змію гігантських розмірів – пророцтво великої трагедії. Настануть часи, коли на Землі буде прищепити Сатана в людській подобі. Це буде час голоду, злиднів, насильства, людських страждань, злодійства і загибелі мільйонів людей, що живуть на нашій планеті.

Убити в сні змію – знак того, що людство в майбутньому, усвідомивши, наскільки важливо вірити в Бога, знову відкриє всі церкви і храми. Нечиста сила відступиться, бачачи, що люди стали милосерднішими і мудрішими.