Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ВангиВорон
490 Oracle

До чого сниться Ворон - Сонник Ванги

Ворон – сумний вісник, що сповіщає своїм криком і навіть самим появою про нещастях і бідах.

Якщо Вам приснилася зграя ворон, що кружляють в повітрі, то незабаром відбудеться військовий конфлікт, постраждає багато людей, трупами покриється земля, і не будуть встигати ховати мертвих, так що буде бенкет для воронів і скорботу, траур для людей.

Бачити кричущого ворона – вірний знак того, що над Вашим будинком нависла смерть, потрібно молитися, і прийде порятунок.

Сон, в якому ворони будують гнізда на деревах, передвіщає хворобу, яка вразить людей і худобу, так що м'ясо тварин перестануть є. Порятунок буде знайдено в воді, травах, в молитвах і милосердя.

Якщо ворони своєю зграєю суцільно покривають землю (поле), то такий сон пророкує неврожайний рік, хліб буде дорогим, а птахи не знайдуть зерен, загинуть під безлічі, якщо не врятуються, полетівши на південний схід, де буде урожай.

Убити в сні ворона – наяву Ви будете безсилі перед смертельною хворобою когось із близьких, ліки не допоможуть, як би Ви не сподівалися на них і на лікарів, тільки співчуття і терпіння над ліжком помираючої людини зроблять світлими його останні дні в цьому світі. Ви уві сні вбиваєте чорну птицю (смертельну хворобу), вважаючи її джерелом страждань, насправді смерть – полегшення для хворого, і він це знає, і Вам потрібно з цим змиритися.