Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ВангиСмерть
663 Oracle

До чого сниться Смерть - Сонник Ванги

Сон про смерть не обіцяє нічого хорошого і в реальному житті.

Якщо Вам присниться мертвим хтось із Ваших близьких, – сон є попередженням: Ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути навіть втрату.

Почути в сні голос померлого друга – до дурних звісток.

Людині, що бачить сон про смерть, таке сновидіння посилається як попередження. Говорити уві сні з померлим батьком – це спонукання Вас ретельно продумувати почате діло, ще раз проконтролювати всі пов'язані з ним операції. Сон попереджає про задумуються кимось інтригах проти Вас.

Чоловіки і жінки після такого сну повинні з більшою розважливістю обмірковувати свою поведінку, берегти репутацію.

Бесіда уві сні з померлою матір'ю повинна сприйматися як заклик краще контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров'я.

Бесіда з померлим братом є знаком того, що хтось потребує Вашої допомоги і співчуття.

Якщо хтось помер є до Вас уві сні веселим і жвавим, це означає, що Ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю Вашу долю, якщо тільки ви не мобілізуєте волю для їх усунення.

якщо в бесіді з померлим родичем той намагається вирвати у Вас якусь обіцянку – попередження полягає в тому, що Ви повинні протистояти прийдешній зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад.

Голос уві сні, що належить померлому родичу, є т ой єдиною реальною формою попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок.

Ще у Парацельса ми знаходимо пораду з більшою увагою ставитися до того, що говорять на уві сні з'явилися тіні померлих, і досвід показує, що їх використання приносило бажані результати: тінь близької нам померлої людини всього лише пробуджує сплячі ділянки мозку, викликаючи до життя криються в них знання.