Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ВангиМотузка
399 Oracle

До чого сниться Мотузка - Сонник Ванги

Мотузка уві сні – позначення долі, визначеної сновидцу.

Якщо уві сні у Вас в руках порвалася мотузка, то наяву у Вашому житті буде загрожувати смертельна небезпека, уникнути яку Вам вдасться, лише виявляючи обережність і завбачливість.

Зав'язувати вузли на мотузці – такий сон попереджає, що Ви зв'язуєтеся не з тими людьми, тому чекайте великих неприємностей, і кращий вихід для Вас – порвати стосунки з цією групою.

Дуже довга мотузка уві сні пророкує довге життя, але це не означає, що вона буде сумуючи. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, тому що таке довге життя дається людині недарма.

Розплутувати мотузку або розв'язувати численні вузли на ній – незабаром Ви звільнитеся від влади над Вами недостойного людини, і це стане вирішальним подією у Вашому життя, після якого Ви зможете розкрити свої здібності і здійснити задумане.

Пов'язувати що-небудь мотузкою – Ви не маєте права втручатися в долі оточуючих людей, своєю причетністю до їх проблем Ви накликаєте на себе біду, навіть Ваше щире бажання допомогти слід подолати, тому що це не Ваша доля.