Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаКолесо
455 Oracle

До чого сниться Колесо - Сонник Фрейда

Колесо, побачене уві сні, свідчить, що про Вас думає той, кому б Ви дуже хотіли сподобатися і з ким би були не проти провести ніч, але завжди вважали, що це неможливо. Якщо Ви поки не знаєте, про кого йде мова, то є привід задуматися і озирнутися навколо. Подивіться на своїх знайомих або навіть товаришів по службі: Ви всіх давно знаєте, і здається, вже все про кожного з них відомо. А Ви впевнені, що хтось із них не відчуває симпатії по відношенню до Вас?

Якщо уві сні Ви знайшли на якомусь пустирі або в поле колесо, то такий сон говорить про те, що незабаром людина, який відчуває по відношенню до Вас теплі почуття, піднесе Вам приємний сюрприз або подарунок, який запам'ятається надовго. Можливо, Вам допоможуть здійснити якесь бажання.

Якщо ж Ви уві сні побачили, як від воза або автомашини відвалилося колесо, то це не дуже хороший знак. Він говорить про те, що Ви впустили у своє життя людини, якого не варто навіть на гарматний постріл підпускати до себе. Якщо не вжити жодних дій для зменшення його впливу, то у Вас можуть з'явитися великі проблеми зі здоров'ям, вирішити які буде набагато складніше, ніж їх придбати.

Ставити колесо на своє місце – сон символізує спокій. Зовсім недавно Ви прийняли якесь важливе для Вас рішення, тепер живете в умиротвореному стані. Вам не варто занадто розслаблятися, в іншому випадку навіть маленька проблема може привести Вас у відчай. З іншого боку, Ви вже ніколи не зможете жити як раніше, перетворюючи власне життя в болото. Так що стан спокою зараз для Вас як не можна до речі.