Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаІспит
467 Oracle

До чого сниться Іспит - Сонник Фрейда

Здавати уві сні іспит – Вашої допомоги дуже сильно потребує хтось із близьких Вам людей. У реальному житті Ви відчуваєте, що цій людині (якщо Ви знаєте, хто саме мається на увазі) потрібна підтримка, але чомусь ніяк не наважуєтеся її надати.

Якщо Вам сниться, що Ви приймаєте у кого- або іспит, – навіть якщо Ви дуже досвідчені в любовних справах, не беріть на себе роль критика, якщо щось буде не так. Не всім так щастить з можливостями удосконалювати своє еротичне майстерність.

Отримати високу оцінку на іспиті – у Вашому житті настає спокійний період, Ви можете відпочити і ні про що не турбуватися. Постарайтеся скористатися періодом затишшя, щоб потім приступити до справ з новими силами.

Якщо уві сні Ви отримуєте на іспиті погану оцінку – Ви занадто серйозно ставитеся до чужої думки про свої сексуальні можливості. Можливо, це пов'язано з тим, що одного разу Ваш партнер дозволив собі різко висловитися про те, як він оцінює секс з Вами. Не беріть в голову: в кінці кінців, якщо навіть Вам довелося раз в житті купити в булочної не надто свіжий хліб, це абсолютно не означає, що свіжого хліба не буває.