Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаГроза
351 Oracle

До чого сниться Гроза - Сонник Фрейда

Цей символ вважається в сновидінні проявом божественної волі, знаменням. У деяких випадках гроза означає конфлікт, переляк, новини, гнів.

У сні Ви були перелякані спалахом блискавки і ударами грому – цей сон свідчить про те, що Ви ведете далеко не праведне життя, тому можете вважати цей сон попередженням згори.

Сон, в якому Ви потрапили під сильний грозовий злива, означає, що в реальному житті тривалий конфлікт вирішиться швидше, ніж Ви думаєте.

Гроза пройшла стороною, і на Вас не впало ні краплі дощу – наяву Ви завдяки своїй спритності і вмінню знаходити вихід із самих важких ситуацій зможете уникнути несправедливого гніву свого начальства.

Якщо під час грози в Ваш будинок вдарила блискавка – це віщує несподівані новини.

Вам приснилося, що потоки грозового дощу заливають будинок, Ви намагаєтеся сховатися від насувається повені, але всі спроби безрезультатні. Весь простір навколо залито водою, і вона піднімається все вище і вище. Не тільки Ваш будинок, але і все живе навколо поринає в воду. Грозова злива зносить високі будинки і споруди, як порожні шкарлупки, і скоро все навколо зникає за його завісою. Сон про екологічну катастрофу, від якої Ви можете серйозно постраждати.