Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаРусалка
464 Oracle

До чого сниться Русалка - Сонник Фрейда

Якщо Вам приснилася русалка, що сидить на камені, це говорить про те, що в реальному житті Ви невпинно ганяєтеся за представниками протилежної статі, перетворивши це в своєрідну гру. Ця гра являє собою спробу знайти людину, яка б відповідала придуманому Вами ідеального образу. Але Ви не помічаєте того, хто в даний момент знаходиться поруч з Вами і віддано любить Вас.

Якщо Вам приснилося, як Ви зловили русалку, це означає, що Ваші відносини з протилежною статтю переросли в полювання. Чим більше сексуальних перемог на Вашому рахунку, тим більше Вам хочеться завоювати нових сердець. Подібне споживацьке ставлення в кінцевому підсумку призведе до пересичення. Ви шкодите собі, розмінюючись на дрібниці. Вам не здається, що прийшов час задуматися над своєю поведінкою і розсудливим?

Якщо Ви жінка і Вам приснилося, що Ви були русалкою, це свідчить про те, що в дійсності Ваша поведінка відрізняється крайньою легковажністю і необачністю. Виражається це в тому, що Ви кокетуєте з усіма відчайдушно, для Вас це стало нормою. Не забувайте, що надмірна кількість шанувальників викликає у Вашого улюбленого напади ревнощів, що часто стає причиною сварок.