Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаКаблук
487 Oracle

До чого сниться Каблук - Сонник Фрейда

Для чоловіка бачити уві сні жінку, що йде на високих підборах, означає схильність до всякого роду сексуальних фантазій, які він ніколи не вирішується втілити в життя. В душі Ви уявляєте себе набагато більш рішучою людиною, ніж це проявляється в реальному житті. Якщо подібне буде продовжуватися і далі, то Ви ризикуєте на все життя залишитися боязким людиною. Ваш сон говорить про те, що Ви готові до того, щоб потроху почати втілювати свої уявлення про себе в життя.

Якщо жінка побачить себе йде на підборах, то цей сон свідчить про незадоволення власної сексуальної роллю. Ви не та, ким Вам доводиться бути в ліжку. У Вас величезний потенціал, який Ви можете реалізувати.

У сні зламати каблук під час ходьби або надягати туфлі зі зламаним каблуком – в недавньому часі Вас спіткала невдача на сексуальному грунті, і Вас це досить сильно обтяжує, Ви вважаєте, що тепер все буде точно так же. Але спробуйте все спочатку, тільки обов'язково з тим же партнером – у Вас з'являється набагато більше шансів повернути колишню впевненість у собі.

Якщо уві сні чоловік побачив себе що йде з супутницею, у якій зламаний каблук, значить, він ( чоловік) вважає за краще домінувати в сексі, любить, коли партнерка робить все, як йому подобається.