Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаЩеня
319 Oracle

До чого сниться Щеня - Сонник Фрейда

У сні бачити себе граючим з маленьким щеням – Вас чекає якийсь незвичайний подарунок від близької людини. І зовсім не обов'язково, щоб це було щеня, – подарунок може бути й іншого роду.

Вибирати цуценя на ринку – людина, якій Ви віддані душею і тілом, насправді нещирий з Вами, за вашою спиною він розпускає про Вас плітки.

Якщо Вам приснилося, що Ви знайшли на вулиці бездомного щеняти, значить, Вам належить допомогти сильно потребує в усіх відношеннях людині. Найголовніше – не злякатися відповідальності і надати підтримку вчасно.

Бачити себе самого маленьким безтурботним цуценям – Ви втомилися від проблем, Вам потрібно усамітнитися і побути трохи на самоті. Це буде надійним способом розібратися у власних думках і почуттях.

Чоловікові побачити уві сні кілька цуценят близько їх матері – Ви зустрінетеся з жінкою, яка буде сильно нагадувати Вам Вашу мать, і, крім своєї волі, відчуєте до нової знайомої статевий потяг.

Якщо ж подібний сон був побачений жінкою, значить, вона зустріне симпатичного молодого чоловіка, який їй дуже сподобається. Врахуйте – предмет симпатій сновідіци буде набагато молодший за неї.