Dreams.co.uaГороскопЗороастрійський гороскопОрел
375 Oracle

Орел – знак зороастрійського гороскопу

1932 1964 1996 року, 2028

Орел – це птах, що живе при яскравому світлі сонця ,, і тому його вважають в деякому сенсі, що світиться, він відноситься до стихій повітря і вогню. Він символізує висоту духу, як сонце, і духовний принцип в цілому. Він же ототожнюється з сонцем і ідеєю чоловічої активності, яка запліднює жіночу природу, і також символізує батька.

Ці люди не мислять себе поза колективом, поза свого клану, вони здатні принести себе в жертву великій справі. Люди-Орли провидять майбутнє. Вони – захисники державності, їх не лякають ніякі перешкоди і перепони. Багато хто не любить їх за аристократизм, високі ідеали, лицарська поведінка. В особистому житті ці люди дуже аскетичні.

Ті, у кого проявився тотем Орла, відрізняються гордою поставою, красивим, як би карбованим профілем, добре поставленим голосом, умінням гідно тримати себе в будь-якому суспільстві. Антитотем Орла проявляється як злочинність, нестриманість, ненажерливість, слинявого, прихильність, неохайність. У таких людей часто бувають вирячені очі, тонесенькі руки і довгі худі ноги.