Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераПавук
394 Oracle

До чого сниться Павук - Сонник Міллера

Павуки уві сні – знак, що закликає Вас до уважному ставленню до навколишнього життя. При цьому умови Ви досягнете в своїй роботі великих успіхів.

Якщо побачите уві сні павука, який плете свою павутину, цей сон означає, що Ви будете спокійними і щасливими в своєму будинку.

убити в сні павука – не дуже сприятливий знак. Можливо, Вас чекають сварки з близькими.

Якщо павук уві сні вкусить Вас – Ви станете жертвою зради, а Ваша робота постраждає з вини Ваших ворогів.

Якщо побачите уві сні, що Вас оточує безліч павуків, що висять на своїх павутинах, це обіцяє Вам незвичайно сприятливий збіг обставин: міцне здоров'я, удачу, підтримку друзів.

Побачити уві сні, що Ви наткнулися на павутину з величезним павуком, означає, що Вам доведеться завести досить небезпечні зв'язки, але, врешті-решт, Ви будете винагороджені за це.

Сон, в якому до Вас одночасно наближаються дуже великий і дуже маленький павуки, означає, що Ви досягнете успіху в справах і не раз будете радіти своїй безмірною успішності, однак, якщо величезний павук уві сні вкусить Вас – вороги викрадуть у Вас удачу. Якщо ж Вас вкусить маленький павук, то турбувати Вас будуть незначні нападки і заздрість.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від великого павука, значить, удача покине Вас при принизливих для Вас обставинах. Якщо Ви вб'єте цього павука, то, можливо, займете гідне положення в суспільстві. Однак, якщо він пізніше оживе і знову буде гнатися за Вами, то Вас будуть гнітити хвороба і мінливість фортуни.

Якщо дівчині сниться, що навколо неї повзають золоті павуки, то її щастя не за горами і незабаром її будуть оточувати нові друзі.