Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераВіслюк
370 Oracle

До чого сниться Віслюк - Сонник Міллера

Сон про осла найчастіше віщує неприємні події і безліч перешкод на шляху до бажаної мети. Нав'ючені осли обіцяють Вам величезну роботу, пов'язану з великим терпінням: вона завершиться успішно для Вас.

Якщо уві сні Ви зі страхом тікаєте від переслідує Вас осла – то це знак збираються навколо Вашого імені чуток і пліток. Якщо Ви чуєте гучний крик осла – сон передвіщає Вам публічну образу, яке завдасть Вам безчесний чоловік. Такий сон може передвіщати початок якогось заморочливого справи.

доносяться здалеку крики осла уві сні означають успішний розвиток Ваших справ: можливо, що Ви позбудетеся від боргів і зумієте розбагатіти.

Сприятливий сон, що передвіщає цікаві поїздки і набуття нових знань, якщо побачите себе верхи на ослі. Побачити інших верхи на ослах – знак того, що Ваших близьких чекає важке життя.

Якщо Вам сниться, що Ви поганяєте осла, то це означає, що незабаром Вам доведеться мобілізувати всю свою мужність, щоб відстояти честь свого доброго імені.

Якщо уві сні осел брикнув Вас – то цей сон повинен розкрити Вам очі на причину Вашого страху і тривоги: швидше за все, вона криється у відчутті незаконності Ваших занять.

Якщо Ви впевнено ведете осла, тримаючи в руці привід, сон передвіщає, що Ви станете господинею вельми скрутного становища, в яке скоро потрапите. У любові Ви подолаєте делікатну ситуацію.

Дуже сприятливий сон – з дітьми, котрі їдуть верхи на віслюках. Не обіцяє удачі сон, в якому Ви впали на землю з осла.

Мертвий осел уві сні – знак помилкових вчинків, навіть аморальної поведінки.

Пити уві сні осляче молоко означає, що Ви станете потурати своїм примхливим бажанням, на шкоду власним обов'язкам.

Якщо Ви побачите чужого осла на своєму подвір'ї – такий сон передвіщає Вам великих успіхів в справах або висновок вигідного шлюбу.

Білий осел обіцяє забезпечене життя, повну достатку і любові.