Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ВангиВода
978 Oracle

До чого сниться Вода - Сонник Ванги

Бачити уві сні чисту воду віщує, що Вас чекає радісна перспектива добробуту і задоволень. Якщо вода каламутна – Вас підстерігає небезпека, і місце радості у Вашому житті займають зневіру.

Якщо побачите, що вода залила Ваш будинок і рівень її піднімається, це означає, що Вам доведеться активно боротися і чинити опір злу. Якщо Ви побачите, що вода почала спадати – Ви поступіться небезпечного впливу.

Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими, це віщує неприємності, хвороба і злидні. Життя змусить Вас вирішувати важкі завдання, але Ваша пильність може запобігти найстрашніші напасті. Те ж тлумачення може бути застосоване до каламутній воді, що заповнює корабель.

Впасти в каламутну воду – знак близької хвороби, але пити чисту і свіжу воду – знак сприятливого завершення найсміливіших сподівань.

займатися у воді спортом означає раптове пробудження любові і пристрасті.

Якщо Вам сниться, що на Вашу голову падають бризки води, це означає пристрасне пробудження любові, яка завершиться щасливо.

Одна молода жінка, що вивчає сни, розповіла про свій сон і про події реального життя, які пішли за ним: "Невідомо яким чином уві сні я опинилася в шлюпці, що пливе по блакитній чистій воді до пристані, яка здалася мені білосніжною. На наступний вечір у мене був чудовий гість – молодий чоловік, який залишався зі мною понад часу, встановленого мамою, і я була суворо засуджена за це ". Блакитна вода і прекрасна біла шлюпка в перспективі була символами розчарування.