Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераТаємне Суспільство (Орден)
477 Oracle

До чого сниться Таємне Суспільство (Орден) - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите сон, в якому фігурувало якесь таємне товариство, це свідчить про те, що Ви володієте чутливою натурою і Вам слід жити відповідно до ідей безкорисливості і добра – це єдиний для Вас шлях випробувати справжню радість і домогтися літературної популярності.

Цей сон також свідчить про егоїзм і бажанні познайомитися з тими, хто перебуває в таємному ордені.

Дівчатам, які уві сні спостерігають рада таємного ордена, слід побоюватися шкідливих, що ганьблять їх звичок.

Якщо дівчина уві сні зустрічається з главою таємного ордена, значить, насправді вона з усією енергією і прямотою юності буде чинити опір спокусам, на які так ласі представниці прекрасної статі. Якщо уві сні їй здається, що її мати належить до таємного ордену, і вона всіляко намагається змусити матір відректися від нього – значить, в житті вона буде дуже любити своїх батьків, хоча її непослух буде терзати їх душі.

якщо уві сні побачите або дізнаєтеся, що глава ордена мертвий, значить, жорстокі випробування, найімовірніше, відносно добре закінчаться.

якщо Ви просто бачите членів таємного товариства або ордена, або ж самі вступаєте в нього – то наяву ви зможете переконатися, наскільки надійна підтримка Ваших друзів, які допоможуть Вам у важку хвилину.