Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераЧоловік, Чоловік
421 Oracle

До чого сниться Чоловік, Чоловік - Сонник Міллера

Якщо Ви побачите сон, в якому Ваш чоловік без жодної видимої причини покидає Вас, то наяву у Вас теж виникне сварка. Втім, триватиме воно дуже недовго, а після в Вашій родині настане чудова пора згоди.

Дуже сприятливий сон про сварку зі своїм чоловіком, в якому він обсипає Вас незаслуженими звинуваченнями: це означає довіру і повагу в реальному житті. Однак такий сон може передвіщати і наближення небезпеки з якоїсь несподіваної сторони.

Побачити уві сні свого чоловіка – до великих прикрощів. Якщо Вам сниться, що він блідий і стомлений – це обіцяє хвороби в колі Ваших близьких. Зате, якщо в Ваших снах чоловік життєрадісний – Ваш дім очікує достаток і життя відкриє перед Вами нові горизонти.

Якщо Вам сниться, що Ваш чоловік закоханий в іншу, цей сон спонукає Вас критично переглянути звичний уклад Вашого будинку: не є одноманітним Ваше життя?

Жінці, яка побачила уві сні, що вона полюбила іншого, сон оголює справжній стан її духу: вона самотня в сім'ї або не задоволена своїм становищем.

Якщо дівчині сниться, що вона заміжня, цей сон спонукає її більше подбати про свою привабливості і гідність.

Якщо уві сні чоловік їде від Вас, але, все більше віддаляючись, він як би стає вище – це знак того, що Ваше оточення буде перешкоджати досягненню Вами гармонії у відносинах. Цей сон спонукає Вас боротися з перешкодами Вашому щастя.

Небезпека розлучення або інших втрат містить в собі сон, де Ваш чоловік в компанії з іншою жінкою бере участь в скандалі, в результаті якого він убитий. Такий сон часто обіцяє і звичайні життєві неприємності.