Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераКанарейка
381 Oracle

До чого сниться Канарейка - Сонник Міллера

приснився уві сні цей птах обіцяє радості і несподівані задоволення. Для молодої жінки бачити в сні, що у неї є прекрасна канарка, означає, що незабаром вона доб'ється успіхів у літературних справах, отримає високі почесті і здійсниш свої юнацькі мрії про чисту любов.

Якщо побачите уві сні, що вам подарували канарку, це означає отримання давно бажаного спадщини. Випустити канарку з клітки означає, що Вас чекає розчарування в найдорожчих Вам бажаннях.

Бачити уві сні, що канарка вмирає, обіцяє невірність друзів. Пурхають і співають канарки в розкішних апартаментах віщують задоволення, насолоди, свято і життя в вишуканої витонченості, багатства і дружніх відносинах, що приносять постійний задоволення. Якщо при цьому приміщення освітлене якимсь таємничим неприродним світлом – це говорить про те, що Ви плекаєте помилкові надії. Ваша довірливість – Ваш найлютіший ворог. Після такого сну молода жінка повинна остерігатися того, щоб улесливі обіцянки не вкинули її в розчарування. Казкові сцени уві сні особливо часто збивають зі шляху і небезпечні для жінок.