Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераСніг
411 Oracle

До чого сниться Сніг - Сонник Міллера

Сніг – заспокійливий знак в сновидінні. Якщо Вам приснився сніг, значить, поки що у Вас немає приводу для особливих хвилювань – ні з приводу становища Ваших справ, ні з приводу особистого життя або власного здоров'я.

Якщо уві сні Вас наздогнав буран – значить, Вас очікують сум і розчарування через неможливість порадіти тому, чого Ви так довго чекали. Цей сон завжди супроводжується душевним сум'яттям.

Якщо Ви уві сні їсте сніг – Вас очікує крах ідеалів. Якщо Вам сниться брудний сніг – значить, Ваша гординя буде упокорення і Ви примиріться з тим, хто буде Вас зарозуміло нехтувати. Якщо Вам присниться сніг, що тане – значить, Ваш страх обернеться радістю.

Якщо уві сні Ви дивитеся через скло на падаючий великими пластівцями сніг – це передвісник того, що Ви посваритеся з коханою і Ваше відчуження збільшиться грошовими труднощами.< / p>

Бачити уві сні сніжні вершини гір вдалині означає, що Ваші честолюбні бажання принесуть Вам незаслужений успіх.

Якщо Вам сниться блискучий під сонцем сніжний пейзаж – значить, неласкава до Вас фортуна підкориться Вам і Ви будете мати у своєму розпорядженні владою.

Якщо дівчині сниться, що вона котиться в санях по снігу – значить, їй доведеться подолати сильний опір, відстоюючи свого обранця.

Якщо Вам присниться гра в сніжки – це передвіщає Вам сімейну тяжбу з безсовісними нащадками, і Ваша позиція повинна бути добре обґрунтована, щоб справедливість виявилася на Вашій стороні.

Якщо Вам сниться, що загубилися в снігах або не можете вибратися звідкись із-за снігових заметів – значить, Вас чекає тривала низка невдач.