Dreams.co.uaТлумачення снівСонник МіллераГральні Карти
497 Oracle

До чого сниться Гральні Карти - Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви граєте в карти для розваги, то чекайте здійснення тих надій, які довго допомагали Вам "триматися на плаву". Зникнуть незначні захворювання. Але сон про азартну гру на гроші приведе Вас до дуже серйозних ускладнень в житті.

Якщо Вам сниться, що Ви програєте в карти, то належитьзіткнення з ворогами, а якщо виграєте, то зумієте виправдатися перед законом, але з великими труднощами.

Якщо молода жінка бачить уві сні, що її коханий грає в карти, їй доведеться засумнівається в його добрі наміри.

Якщо мова йде про ігри в громадських місцях або світських іграх, то бачити діаманти означає багатство, бачити гральні клуби – що у Вас буде вимогливий, прискіпливий супутник життя, а також труднощі при поясненні йому причин своїх частих поїздок, бачити карти масті черви – обіцяє вірність і затишне оточення, піки віщують, що Ви будете вдовою, обтяженої величезним майном, з яким Вам важко управлятися. Крім того, якщо Вам сниться, що Ви граєте успішно, то це віщує Вам дуже недружній прийом в гостях, але, в той же час, випадок допоможе Вам знайти справжніх друзів, які допоможуть Вам пережити багато випробувань.

якщо ж Ви програєте партію – Ви будете нещасливі в своїх уподобаннях і так і не зумієте залагодити свої справи.